Artykuły

Super Knight Rider 3000
Film, który planował stworzyć David Hasselhoff.
W 2002 roku w mediach pojawiła się wiadomość od Davida Hasselhoffa, że zamierza nagrać i wyprodukować film na podstawie serialu lat 80-tych - "Knight Rider" w pełnometrazowej wersji filmowej.

Tytuł nowego filmu miał brzmieć "SUPER KNIGHT RIDER 3000"


David zaangażował producenta i pomysłodawce serialu Glena Larsona, który nawet miał napisać już część scenariusza do Knight Rider-a w nowej wersji.

David także odszukał aktorów, którzy grali w oryginalnej wersji Knight Rider.

Edward Mulhare (czyli Devon) niestety już nie żyje. David chciał go przywrócić jako hologram.
Odnalazł Williama Danielsa, który był głosem Kitt-a i zaprosił go na kolacje. Omówił szczegóły, a Daniels przystał na jego propozycję i postanowił jeszce raz być KITT-em.
Patricia Mcpherson odeszła od aktorstwa, więc David postanowił znaleźć zastępczynie.
Peter Parros który grał RCIII w 4 sezonie także zgodził się na powrót do serialu.

Niestety nowa produkcja Hasselhoffa trafiła na spore kłopoty. Nie było chętnego sponsora. Poza tym Universal nie zbyt chętnie chciał sprzedać prawa do serialu. Natomiast General Motors nie dał odpowiedzi, co do karoserii KITT-a.

David zwracał się do różnych wytwórni filmowych, jednak żadna nie chciała się zbyt zaangażować w produkcje nowego Knight Rider-a. Ostatecznie Revoloution Studios podjęła się produkcji, jednak z odpowiedzią zwlekali bardzo długo. Hasselhoff przez to nie mógł zatrudnić aktorów, gdyż nie miał pewności czy produkcja wypali.

Ponad to Revolution Studio nie zapewniło dobrych warunków i Hasselhoff także odwlekł produkcje.

Niestety przez ten czas William Daniels (KITT) podpisał inny kontrakt na kręcenie serialu komediowego, więc juz nie mógł by grać KITT-a.


Ostatecznie Super Knight Rider 3000 pozostał do dzisiaj wyłącznie w sferze planów. Nie ma więc żadnych szans, aby kiedykolwiek powstał.


 
Ostatnia modyfikacja: 11-06-2011 05:00 przez Pik
Dodał: szachu_1982 Komentarze (0) Brak ocen


. . Copyright (C) 2004 - 2021 by Pik
Regulamin   Kontakt