Artykuły

Knight Rider: The Movie
Kolejny pomysł Davida Hasselhoffa na kontynuację serialu.
David Hasselhoff 5 sierpnia 2004 roku w radiu w Wielkiej Brytanii poinformował o pracach nad nowym Knight Rider-em.

Wówczas David znajdował się w Wielkiej Brytanii, gdzie pracował nad musicalem Chicago.


David Hasselhoff i replika Kitt'a 5.08.2004


David otrzymał zaproszenie do radia London`Heart 106.2. Udzielił tam kilka informacji o jego planach.


Oto moje tłumaczenie tego wywiadu:

Reporter: Co myślisz o Knight Rider? Nadal uważasz ze warto produkować nowy film?

Hasselhoff: Knight Rider jest naprawdę światowym sukcesem! Do dnia dzisiejszego, gdzie bym nie poszedł np: do restauracji, klubu, pubu czy nawet na lotnisku, za każdym razem słyszę szepty to jest "Knight Rider". Wszędzie każdy widzi we mnie Rycerskiego Kierowcę.

Będąc już w Londynie, biegając rano po parku zaczepił mnie 5-letni chłopak, który chciał się upewnić, czy to ja jestem "Nieustraszony"... Tak wiec sami widzicie serial przechodzi na pokolenia i naprawdę warto wyprodukować nowy film z serii Knight Rider.Reporter: Czy już powstały pierwsze zdjęcia? Czy masz już jakiś projekt?

Hasselhoff: Aktualnie nie powstały żadne zdjęcia. Zawarliśmy umowę z Motion Picture, jednak mamy pewne problemy odnośnie scenariusza.

Studio chciało, aby Knight Rider był podobny do Starsky and Hutch, około 3 miesięcy przekonywałem ich że Knight Rider to coś innego. W tej chwili negocjujemy jeszcze warunki, ale myślę, że w krótkim czasie uda się rozwiązać problemy i przystąpić do kręcenia.Reporter: Czy wystąpisz w nowym Knight Rider? Czy zaskoczysz czymś nowym fanów?

Hasselhoff: Tak na pewno pojawię się w filmie. Prawdopodobnie przejmę charakter Devona i będę zarządzał Fundacją Na Rzecz Prawa i Rządu, a z przestępcami bedzie walczył mój syn, czyli Michael Knight Junior...- choć może i ja sam jeszcze raz się wcielę w role Michaela Knight-a... Głosu KITT-owi myślę, że udzieli ponownie William Daniels, z którym rozmawiałem o nowym filmie i bardzo chętnie chce wrócić jako KITT. Co do samochodu prawdopodobnie będzie to ten sam Trans-Am z większą ilością dodatków - choć być może zostanie wprowadzony nowy samochód.

Wszystko jest w trakcie negocjacji. Nie mogę zawieść fanów i chciałbym wynegocjować takie warunki, aby Knight Rider nie stracił klimatu sprzed 22 lat.


Są to ostatnie wieści jakie otrzymalismy. Do dnia dzisiejszego słuch o tym filmie zaginął..

 
Ostatnia modyfikacja: 11-06-2011 05:00 przez Pik
Dodał: szachu_1982 Komentarze (0) Brak ocen


. . Copyright (C) 2004 - 2021 by Pik
Regulamin   Kontakt