Artykuły

MATURA 2018
Przed Wami prawdziwe wyzwanie – czy jesteście gotowi na maturę z… Nieustraszonego (i przy okazji Naszego Ridera)? Jeśli tak – to jest tekst dla Was!
Rok temu przygotowałem mały żart – na facebooku Naszego Ridera wrzuciłem przeróbkę, jakby wyglądały tematy wypracowań maturalnych, gdyby dotyczyły przygód Adama i KOMa. Żart się przyjął – a ja w tym roku poszedłem za ciosem i…

Przed Wami pełne arkusze maturalne z Nieustraszonego i Naszego Ridera 2018!

Tak, pełne – 20 i 22 zadania, blisko 50 stron rozwiązywania! Poziom, rzecz jasna – rozszerzony! No chyba żaden fan tutaj nie powie mi, że chce na podstawie pisać, bycie fanem zobowiązuje żeby… móc więcej! :)


Arkusz od pobrania TUTAJArkusz od pobrania TUTAJ


Ale to nie koniec zabawy – wspólnie z Serwisem Knight Rider Polska ogłaszamy swego rodzaju konkurs dla odważnych! Wypełnijcie maturę z KR, przyślijcie do nas mailem, a my ją ocenimy i wybierzemy tą, która… najbardziej się nam spodoba. U nas nie ma klucza (no może tylko żeby KITTa naprawiać…) - arkusz jest mocno absurdalny, więc nie wymagamy aż tak konkretnej wiedzy, za to mile widziana kreatywność i dobra zabawa! :)

Autorka/Autor najlepszego arkusza może wejść w posiadanie… pierwszego sezonu oryginalnego „Nieustraszonego” na DVD!

A jeśli pokusicie się i o arkusz z Naszego Ridera, to też możecie spodziewać się nagrody-niespodzianki za najlepsze rozwiązanie! :)

To co, zainteresowani?

Arkusze wysyłajcie na adres
Linki:
matura@knight-rider.pl

do końca maja 2018!
Wyniki, jak przystało na egzamin dojrzałości, ogłosimy w czerwcu 2018. Jednocześnie umówmy się, że wysyłając do nas wypełnione matury, wyrażacie zgodę na ich publikację w tym tekście/na fan-page’u KRPL.

To co, długopisy w dłoń… i walczymy?

A żeby Wam się miło uzupełniało… polonez!Spoiler:


PS. Wiem, że nie ten fandom, ale siłą rozpędu zrobiłem trzeci arkusz – tym razem dotyczący serialu „Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny” (swego czasu Adam i KOM spotkali się z bohaterami tej opowieści). Jeśli kojarzycie Bolka Kowalskiego, w nocy śni się wam łysina Kuby Walczaka albo problemy wychowawcze z młodą Wach nie są Wam obce, też możecie się zmierzyć też, tak dla zabawy :).

 
Ostatnia modyfikacja: 12-05-2018 22:47 przez TS89
Dodał: TS89 Komentarze (0) Brak ocen


. . Copyright (C) 2004 - 2018 by Pik
Regulamin   Kontakt