Artykuły

Knight Rider 2000 w San Antonio
Poznaj miejsca, w których kręcono film Knight Rider 2000.
Miejsca gdzie kręcono Knight Rider 2000 w San Antonio.


Knight Rider 2000 był nakręcany w mieście San Antonio, a nie w Los Angles w Universal Studios, jak miało to miejsce w oryginalnym serialu.

W serialu 95% zdjęć, które wykonano, nakręcono w Universal Studios (budowano makiety miast, rożnych budowli lub imitacje innych miast)

W Knight Rider 2000 - w pełnometrażowej wersji przygód Michaela Knight i super samochodu KITT-a - ekipa filmowa Universal Studios udała się do miasta San Antonio, aby nakręcić film.


Przedstawiam wam kilka budowli, które możecie zobaczyć na filmie:


Budynek futurystycznego więzienia.
W rzeczywistości to zwykłe biura kilku bogatych firm.We wnętrzu budynku nakręcono sceny nowej Fundacji - a nie więzienia, jak to było na filmie.

Więzienie było nakręcone w Universal Studios i był zrobiony trick przestrzenny, dzięki czemu wydawało się ono ogromne. W rzeczywistości był to malutki pokój z jedną szufladą na ciało i sprzętem komputerowym do zamrażania (oczywiście makieta).


Drugie miejsce, to kanał w centrum handlowym gdzie kręcono scenę płynącego KITT-a.
To jest natomiast centrum handlowe, gdzie Michael i Shawn gonili groźnego przestępcę.
Następnie - park gdzie Shawn dzięki KITT-owi odzyskała pamięć. W rzeczywistości to jest doświadczalny i jedyny na świecie ogród botaniczny. Oczywiście znajduje się on w San Antonio.

Na koniec przedstawiam wieżę, która jest widoczna na samym początku filmu, gdzie przestępca Watts idzie zabić burmistrza. W rzeczywistości wieża spełnia role tarasu widokowego w San Antonio.


 
Ostatnia modyfikacja: 11-06-2011 05:00 przez Pik
Dodał: szachu_1982 Komentarze Ocena: 10/10
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz.


. . Copyright (C) 2004 - 2021 by Pik
Regulamin   Kontakt