Fan Fictions
Poprzednia część
Nasz Rider – oficjalne gadżety
Nieodłączną częścią dzisiejszej popkultury (pozdrawiam jedną piękną wojowniczkę!) jest fakt, że obok powstawania samych tekstów, rodzi też wiele dodatkowych rzeczy, powiązanych z tymi historiami. W dużej mierze są to gadżety.
Czy i Nasz Rider posiada takowe? I tak. I nie.
Dalej, dalej gadżety Schrödingera!

Na początku postawmy sprawę jasno – Nasz Rider, jak na ten moment i zapewne bardzo, bardzo długo (jak nigdy) będzie projektem niszowym, o malutkim zasięgu. Już dawno pogodziłem się z tym faktem, co dla ludzi z zewnątrz może wyglądać tak, że siedzę nad czymś, co de facto nic nie daje.
Ale mam jedną odpowiedź: jest to moje (jeśli tylko odstawimy na chwilę na bok kwestię praw autorskich…). I niech sobie będzie małe.
Ale własne.
Lecz nie o tym miało być. Jako że NR to raczej mały projekt, nie istnieją dostępne do nabycia gadżety związane z nim. Co nie oznacza, że wcale takich nie ma. W niniejszym miejscu znajdziecie kilka takich artefaktów z opisami, a także… Ale po kolei!

KOSZULKI Z NADRUKIEM


Dziś chyba jest to najpopularniejsza formą popkulturowych gadżetów. Noszą je gwiazdy, nosi je Sheldon Cooper. Chodzenie w ubiorze z różnymi motywami z seriali/filmów/itp. jest modne. I naprawdę, różne cuda można znaleźć w tej materii.
Na ten moment, z tego co wiem, istnieje tylko jedna koszulka z motywem NR – i sam ją posiadam. A wygląda tak:Jej projekt powstał z okazji 10 lat NR. Uznałem, że chcę zobaczyć, jak wyjdzie to realnie… i tak właśnie ta koszulka stała się faktem.

Grafiki do pobrania tutaj (folder ZIP, format PNG).


Oprócz zrealizowanego projektu, istnieje jeszcze jeden w formie elektronicznej pod tytułem „Dumny z siebie od rejestracji”, w dwóch wariantach:

WARIANT I


WARIANT II


Grafiki do pobrania tutaj (folder ZIP, format PNG).


W 2018 roku powstała koszulka łącząca światy NR i KR. Inspirowana rejestracją KITTa, zawiera także logotypy KRPL oraz NR Entertainment:Do tego projektu powstało też kilka wariantów dodatkowych – można je znaleźć poniżej:

Grafiki do pobrania tutaj (folder ZIP, format PNG).


KUBKI


Kubki też są dziś popularnym gadżetem. W chwili natchnienia powstały takie projekty:

Grafiki do pobrania tutaj (folder ZIP, format PNG).


A jeden z nich doczekał się nawet realizacji? Chcecie zobaczyć, jak wyszło? :)
Spoiler:


TORBA


W przypływie innej weny zaprojektowałem także motyw na… lnianą torbę – ktoś chętny? :)Grafika do pobrania tutaj (folder ZIP, format PNG).


ZAKŁADKI
Do serii NASZ RIDER V powstały… zakładki do książki! Uwaga – składane w Wordzie! I nawet je wydrukowałem, lata, lata temu. Do dziś niestety nie ostała się żadna…

Zakładka do pobrania tutaj (PDF).


DREWNIANE BOMBKI


Nietypowy projekt z roku 2016, na święta Bożego Narodzenia. Drewniana zawieszka, z motywem NR, z funkcją bombki. Jeszcze parę zostało, może przy okazji jakiegoś konkursu ktoś zdobędzie taki rarytas... :D

***


To były takie standardowe, klasyczne wręcz gadżety. A teraz pora… na pewne nietypowe rzeczy! Zapewniam, będzie ciekawie!

ZEGARStworzony przez Ridera, otrzymałem go na urodziny w roku 2017. Wykonany z płyty gramofonowej, z super cichym mechanizmem, robi oszołamiające wrażenie i bardzo zacnie wpisuje się w pokój!

TABLICA REJESRTACYJNATakże otrzymana od Ridera – kto by nie chciał mieć takiej w swoim pokoju?

BAJKOWY TORT


Na urodziny w roku 2017 moje siostrzenice przygotowały mi naprawdę szalony prezent. W tym czasie promowałem „Bajkę 2.016”, między innymi grafikami z KONiem. I jak wyglądał tort?
Tak, miał na sobie… KONia!

Ale to nie wszystko, bo z boku……KOM zgłaszał swoje pretensje! Jak to on.***


Jeśli kiedykolwiek chcielibyście samodzielne wykorzystać któryś z pomysłów na gadżet – nie krępujcie się. Dlatego udostępniałem pliki, by każdy mógł skorzystać (jeśli mielibyście uwagi lub prośby o jakieś specjalne ich wersje, dawajcie znać, pomyślimy!). A może niektóre z nich uda się zrealizować w formie nagród w jakimś konkursie…?
Gdybyście sami posiadali jakieś gadżety związane z NR, śmiało – dajcie znać, może nawet ze zdjęciami, a dorzucimy tutaj, do tego zestawienia.

Pozdrawiam serdecznie!
Skryba


TYLKO W SERWISIENasz Rider | Wypromuj również swoją stronę

 
Ostatnia modyfikacja: 19-08-2018 09:02 przez TS89
Dodał: TS89 Komentarze (4) Brak ocen


. . Copyright (C) 2004 - 2018 by Pik
Regulamin   Kontakt