Fan Fictions
Poprzednia część
P.R.S. – reedycja 2018
W roku 2018 przypadło 10-lecie premiery serialu „Knight Rider: The Series”. Z tej okazji przed wami – zremasterowana wersja opowiadania „P.R.S.”!
10 lat temu, 17 lutego 2008 roku, swoją premierę miał pilot serialu „Knight Rider: The Series”. W nim to poznaliśmy syna Michaela Knighta, Mike’a, oraz nowego KI3Ta. Film ten zyskał dodatkowy tytuł „Prometheus”. Dzięki swojej wysokiej oglądalności otworzył drogę do powstawania całego, 17-odcinkowego sezonu. To, co się wydarzyło potem – to już zupełnie inna historia…

Około dwóch lat później postanowiłem opisać historię z przyszłości Naszego Ridera, która, tak się jakoś złożyło, bardzo przypominała pilot „Knight Rider: The Series” (skąd taką wizję miałem – już nie wiem, przecież to dopiero przyszłość!). Tekst powstał w roku 2009, a zadebiutował w 2010. I zdobył całkiem pozytywne opinie. A także – otworzył drogę do powrotu klasycznego NR w 2011. Pokazał, że jest jeszcze potencjał w tej historii – dzięki czemu w produkcji pojawiło NASZ RIDER DSJ.

A potem… to sami wiecie.

Przez te lata „P.R.S.” sobie leżał trochę odłogiem, ale od czasu był przypominany/wspominany. W tym czasie sposób przygotowania i edycji NR z opowieści na opowieść rósł. Grafiki, wersje PDF, filmiki… A „P.R.S.” tak sobie trochę z boku stało… i się nie zmieniało, mając taką może nawet zbyt prostą, htmlową strukturę.

Aż do tego roku.

Postanowiłem bowiem, z okazji 10-lecia „Knight Rider: The Series”, tekst poprawić. Zmiany w głównej mierze objęły sferę graficzną (o tym za chwilę), wersję PDF (której nie było wcześniej) oraz w mniejszym stopniu samą treść (poprawiono kilka kwestii językowych oraz w dwóch miejscach zmieniono minimalnie tekst, by pasował do ram całego uniwersum NR). A także – powstała nowa scena po napisach! Stara nawiązywała do pewnego projektu, który niestety nie wypalił – więcej o nim tutaj. Zaś nowa scena to już NR pełną gębą – ciekawe, jak Wam się spodoba.

Bardzo zależało mi, by seria dostała nowe grafiki. Dlatego zgadałem się z Astro… i powstały nowe dzieła. Jedno wykorzystałem na plakacie, który możecie zobaczyć poniżej:
Drugiego rysunku tutaj nie ujawniam. Jest w nowej treści, a że jest trochę spoilerowy – to tam musicie go szukać.

Stare wersje odcinków można odnaleźć przy nowych, pod przyciskiem „Spoiler”. Poprawie uległy także zapowiedzi serii. Zwłaszcza dużo zmian przeszła zapowiedź gazetowa – ciekawe, jak Wam się teraz spodoba! Wymieniono też grafikę i opis w przewodniku po świecie NR:

P.R.S.
(premiera: 2010
wersja zremasterowana: 2018)Spoiler:


A także przygotowano „P.R.S.owe” Skrawki – może nie jest ich za wiele, jednak jest kilka perełek.

Czyli teraz, dla pewności, wymieniam tutaj po kolei, jak wglądają linki serii:


Jaka przyszłość czeka ten projekt? Nie wiem. Ma potencjał na ciąg dalszy – i nie ukrywam, chciałbym do niego wrócić. Na razie z czasem i możliwościami nie jest łatwo – ale kto wie, kto przyszłość przyniesie…

Serdecznie zapraszam zatem od odświeżonej wersji „P.R.S.”! :)

TYLKO W SERWISIENasz Rider | Wypromuj również swoją stronę2010/2018

 
Ostatnia modyfikacja: 17-02-2018 18:02 przez TS89
Dodał: TS89 Komentarze (0) Brak ocen


. . Copyright (C) 2004 - 2018 by Pik
Regulamin   Kontakt