Fan Fictions

THE SERIES S02E01
Michael Knight wraz z KITT'em mieli nieprzyjemne spotkanie z Goliathem. Nową złowrogą ciężarówką wyposażoną w pancerz KITT'a i wiele innych bajerów.
15 Lutego 2019, godzina 15:00, Szpital Olympia Medical Center w Los Angeles

-Przepraszam, w jakiej sali przebywa Michael Knight?
-Dzień dobry, a pan z rodziny? - Zapytała pielęgniarka.
-Tak, jestem jego ojcem.
-Pan Knight leży w sali numer 98 na drugim piętrze. Nie sądzę żeby był w stanie rozmawiać, jego stan był poważny, ale już lepiej. - odparła kobieta z nutą niepewności w głosie.
-Naturalnie, dziękuję!

SALA 98

Do pomieszczenia wchodzi mężczyzna w podeszłym wieku. Michael Knight, były agent FLAG, ojciec swojego następcy. Na łóżku szpitalnym leżał obolały Mike Traceur, noszący również nowe imię i nazwisko po swoim ojcu, lecz ja w spotkaniach z ojcem nazywał będę go po prostu Mike. Michael usiadł przy nim na drewnianym stołku. Patrzył na niego, martwił się o los swojego syna. W tym czasie Mike zaczął powoli otwierać oczy. Sprawiało mu to dużo trudu. Każdy mięsień bolał go od nieprzyjemnego spotkania z wrogiem. Udało się, otworzył oczy, rozejrzał się i ledwo wykrztusił:
-Gdzie jest KITT?
-Ehh.. Wszystko z nim dobrze synu, niedługo będziesz się mógł z nim zobaczyć ale na razie możesz go tylko usłyszeć. - powiedział wzdychając ojciec. Wsadził rękę do kieszeni i wyjął małe czarne pudełko. Wyglądało jak opakowanie z biżuterią w środku. Dał Mike'owi. Otworzył, w środku była słuchawka.
-Na pewno wiesz jak się tym posługiwać. Będziesz teraz mógł rozmawiać z KITT'em.
-Dziękuję tato. Sarah cię tu przysłała? - odparł z bólem.
-Prawdę mówiąc to tak. Zadzwoniła do mnie, wczoraj i powiedziała że jesteś w szpitalu. Poprosiła żebym przyjechał jeszcze po słuchawkę dla Ciebie.
-Mówiła ci co się stało?
-Nie, chciała żebyś ty to zrobił.
-Dostaliśmy zgłoszenie, że ktoś próbował przeprowadzić atak na Ministra Finansów. Do ataku użył ciężarówki z naczepą. Pojechaliśmy na miejsce, KITT odnalazł pojazd i ruszyliśmy w jego stronę. Po jakimś czasie ciężarówka zmieniła kurs i zaczęła jechać w naszą stronę. Gdy byliśmy blisko, zmienił pas i nas staranował. Ta ciężarówka pokonała KITT’a! Jak to możliwe? – opowiedział Mike, lecz wypowiedź przerwał jego ojciec.
-Synu, gdy ja jeszcze byłem w FLAG, też miałem podobną sytuację. Syn Wiltona Knight’a uciekł z więzienia i jako cel obrał sobie mnie. Chciał mnie zabić. Skonstruował ciężarówkę, która była większym odpowiednikiem KITT’a.
-Mam nadzieję, że gdy ja i KITT będziemy czuć się lepiej pokonamy tego gościa.
-Trzymam za was kciuki. Niestety muszę już uciekać. Trzymaj się, pozdrów ode go ode mnie. – powiedział Michael Knight wychodząc z sali.
Michael otworzył pudełko, które dostał od ojca. Ujrzał małe urządzenie do porozumiewania się ze swoim partnerem. Włożył je do ucha.
-KITT, jesteś tam?
-Michael! Cieszę się że mogę Cię usłyszeć. Jak się czujesz? – powiedziała maszyna z wielką radością.
-Wszystko mnie boli, mam nadzieję że już niedługo dorwiemy osobę która chciała nas zabić. – powiedział Mike.
-Też mam taką nadzieję. Sądzę że mnie nie poznasz gdy wyjdziesz ze szpitala. Wyglądam nieco inaczej. – odparł KITT, chwaląc się nowym wyglądem.
-Nie mogę się tego doczekać brachu! A teraz wybacz, ale nie najlepiej się czuję i chce pójść spać. – wypowiedział Michael z trudem.
-Jasne, odpoczywaj. – Wtrącił KITT i już więcej się nie odzywał, żeby nie przerywać odpoczynku partnerowi.

28 lutego 2019, godzina 7:00, Szpital Olympia Medical Center w Los Angeles, sala 98
-Dzień dobry Panie Knight. – powiedział lekarz wchodząc do sali z dwoma ślicznymi pielęgniarkami. Popatrzył w jakąś kartkę. – wypisujemy pana. Pańska narzeczona została o tym powiadomiona i już po pana jedzie.

Godzina 8:00, sala 98
Do pomieszczenia wchodzi Sarah. Rzuca się na Michaela i go przytula.
-Michael, tak dobrze ze już wychodzisz. – powiedziała z wielkim entuzjazmem.
-Też się cieszę. Tak dawno się nie widzieliśmy. – powiedział Michael, a potem pocałował Sarę w usta – brakowało mi ciebie. – dodał.
-Ciebie też mi brakowało. Chodź, jedziemy, KITT już czeka pod szpitalem.
Michael zabrał swoje rzeczy i podążył za Sarą na parking. Stało tam wiele aut, ale żadne z nich nie wyglądało jak KITT.
-Gdzie on jest? – zapytał Michael z niecierpliwością. Jego wzrok przykuł czarny Chevrolet Camaro. Był to nowy model tego amerykańskiego Pony Cara. Gdy na niego patrzył poczuł w nim coś wyjątkowego. Chevy poczuł to samo w Michael’u i włączył skanery. Michael pobiegł do niego i wsiadł do srodka.
-Stary, wyglądasz świetnie! – odrzekł do swojego przyjaciela.
-Dzięki kumplu. Widzę, że Ty niewiele się zmieniłeś. – zażartował KITT.
-Racja. – odpowiedział. – Sarah, wsiadaj i jedziemy!
KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI NOWEJ SERII TYPU FANFICTION.
CIĄG DALSZY NASTĄPI
 
Dodana opublikowania: 15-02-2019 22:20
Dodał: Młodziak Komentarze (0) Brak ocen


. . Copyright (C) 2004 - 2019 by Pik
Regulamin   Kontakt