Fan Fictions

Następna część
Bajka 2.016 – wprowadzenie, zapowiedź, plakat i coś więcej...
Pora na zupełną nowość. Pierwszy, oficjalny spin-off Naszego Ridera. Ale zanim go poznamy, parę słów wprowadzenia!
„24 godziny Adama Skupnia” okazały się jednym z bardziej szalonych, ale też i popularnych projektów w dziejach Naszego Ridera. Dużo akcji, dużo smaczków. A do tego całkiem spora ilość postaci… która musiała zaowocować wieloma dodatkowymi pomysłami, nie włączonymi do właściwego tekstu. Między innymi jeden z nich doczekał się realizacji jako pierwszy, oficjalny spin-off Naszego Ridera! Może na szybko wyjaśnię, czym jest taki zabieg (gdyby ktoś nie wiedział). Za Wkipiedią:

Spin-off (ang. produkt uboczny) – w terminologii związanej z produkcją filmową, telewizyjną i grami komputerowymi jest to określenie nowego produktu powstałego na bazie dużej popularności bohaterów lub wątków produkcji oryginalnych. Spin-off występuje też w książkach i komiksach (głównie amerykańskich, a rzadziej w japońskich) – najczęściej prezentuje wtedy przygody drugoplanowych bohaterów serii pierwotnej, rozwijając wątki poboczne.


Definicja ta bardzo dobrze oddaje charakter nadchodzącej premiery – tylko teraz zapytacie o czym ona ma być? Jakie to wątki poboczne, jakich bohaterów wykorzysta?

Cóż, zacznijmy może… od pewnego filmiku:Tak, Michael von Sagen-Sager, jeden z bohaterów projektu Ruczaj Film, zdradził gatunek, a zarazem tytuł – „Bajka 2.016”. Otóż dostaniemy pierwszą bajkę osadzoną w świecie Naszego Ridera. I całkowicie zgadzającą się z wydarzeniami z „24 godzin Adama Skupnia.”

Ale jak to jest możliwe?

Wiele nie zdradzając z fabuły: tekst powstał już rok temu, na zeszłoroczne Podbabiogórskie opowieści. Niestety, nie osiągnął tam sukcesu…, Co nie zmienia faktu, że naprawdę jestem z niego zadowolony! I bardzo chcę się nim z Wami podzielić.

Bazuje on na historii, którą wymyśliliśmy z redaktorem Baranem na potrzeby jednej z ruczajfilmowych prezentacji – „Bajki”. Jednak nie jest potrzebna znajomość poprzedniej opowieści, by zrozumieć nadchodząca premierę – to, co najważniejsze, zostanie w samym tekście wyjaśnione. A jako bonus łapcie zwiastun pierwszej Bajki!Stąd tytuł – „Bajka 2.016”: raz jako odniesienie do poprzedniej części, dwa jako wskazanie drugiej części, a trzy… roku stworzenia.

Teraz przyszła pora, by uchylić jeszcze więcej rąbka tajemnicy – przed Wami plakat zapowiadający nowy tekst. Jego koncepcja powstała już jakiś czas temu, w zimie 2016, kiedy do kin miał wchodzić „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. I nie powiem, trochę mnie zainspirował (ogólnie, szukajcie nawiązań do „Gwiezdnych Wojen” w „Bajce 2.016”).
Kim jest tajemniczy KOŃ?

Jaką spełni w tym wszystkim rolę?

I kto się jeszcze pojawi?

O tym już w najbliższą niedzielę!


A na sam koniec, jeszcze jedna zapowiedź – trochę jako żart, a trochę jako mały hołd dla opowieści, która poniekąd była inspiracją dla „24 godzin Adama Skupnia”. Skoro mówimy o Bajce, to ta niespodzianka będzie… jak najbardziej dla starszego Czytelnika!

Spoiler:


Oj, będzie, będzie się działo!
Ihahahahaha!

TYLKO W SERWISIEP.S.


Spoiler:


Nasz Rider | Wypromuj również swoją stronę
2016/2017

 
Ostatnia modyfikacja: 01-06-2018 19:13 przez TS89
Dodał: TS89 Komentarze Brak ocen
KOMENTARZE:
eNeR dnia 25-09-2017 13:52
Michael Sagen-Sager!!
KOŃ 1!!
Padłem xD Wspaniałe, czekam :D

P.S.1 Ruczaj Film Forever!
P.S.2 Pozdrawiam red.Ba...yy..Sagen-Sagera :D


TS89 dnia 25-09-2017 20:37
Dzięki eN, pozdrowienia przekażę! :)


Zaloguj się, aby dodać swój komentarz.


. . Copyright (C) 2004 - 2018 by Pik
Regulamin   Kontakt