Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Knight Rider: The Series - Przecieki
Autor Wiadomość

PWL

Wysłany: 11-10-2008, 23:44 

Czyli definitywnie kradzież KITTA i wskrzeszenie KARRA ma być w tym samym odcinku ?
Mi sie wydaje ze podmiana jednego z drugim w Mustangu to średni pomysł, sądzę ze większość osób , tak jak i ja czeka na pojedynek dwóch samochodów, i w sumie nie ważne czy wskrzeszą KARRA, czy będzie to inny "zły" samochód z rozbudowaną sztuczną inteligencją byle by był pojedynek na miarę tego ze starego KR.
Chyba że W miejsce Mustanga zainstalują KARRA, a ekipa z COS użyje...Trans AMa, ale raczej coś czuje ze nie mamy co na to liczyć , aczkolwiek fajnie pomarzyć :-)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 12-10-2008, 00:06 

Fenix The Best napisał/a
eNeR, było napisane non-lethal weapons :wink:

W takim razie nie ściemniaj że zgadujesz, to i ja nie będę kombinował :P xD :lol:

Fenix The Best napisał/a
ekipa z KITTCave zamontuje w pustym samochodzie KARRa. :wink:

To już lepiej niech wysadzą się w powietrze, skoro są zdolni do takiego idiotyzmu :lol:

Fenix The Best napisał/a
Co by to jednak nie było, to już się ciesze na tą rzeź. :D

Ach, ja też :mrgreen: Zdecydowanie Knight of the Living Dead oraz ten jeszcze bez tytułu odcinek to dwie perełki na które czekam z niecierpliwością :twisted:

MiR

Wysłany: 12-10-2008, 00:08 

A gdyby tak w roli KARR'a zagrał ... KIFT czy jak mu tam ? ;D

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 12-10-2008, 00:08 

Tak PWL, kradzież KITTa i reaktywacja KARRa bedzie w tym samym odcinku. :)
Jak na razie wszystkie przecieki sie potwierdzają (może poza pewnymi szczegółami). :)

EDIT:
Uuups. ten odcinek nazywa sie "Knight to King's Pawn". :)
Skleroza. :P

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

PWL

Wysłany: 12-10-2008, 00:10 

MiR, a może od razu T34 "Rudy" ? To byłoby coś , a nie jakiś tam Mustang czy Trans AM :lol: , no jestem szalenie ciekaw czy będzie to pojedynek dwóch aut, czy też zmiana procesora jedynie.
A ja dalej się będę łudził że na pomoc przybędzie stary dobry znajomy, Trans Am :D

MiR

Wysłany: 12-10-2008, 00:55 

No co :D ... Takie małe podziękowanie dla czegoś co próbowało KITT'a przypomnieć i po za skanerem i Davidem nie miało nic ! Taka mała zemsta prawdziwego KITT'a :D

Czk
Rowerzysta :)

Wysłany: 12-10-2008, 00:59 

Kurde.

Możemy tylko spekulować, ale gdyby to było rzeczywiscie coś w stylu podmienienia komputera KITTa na KARRowski (co jest dosyć prawdopodobne zwazywszy na znikniecie KITTa i aktywowanie KARRa podczas jednego odcinka), to było by to tragicznie słabo rozegrane :(

MiR

Wysłany: 12-10-2008, 01:06 

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby ktoś podrobił KITT'a jako Mustanga tylko, że wgrałby KARR'a. Niby jakimś cudem przetrwał mikroprocesor KARR'a ... ktoś to znalazł i zainstalowałw aucie a to potem zaczęło rządzić się swoimi prawami ... ale od tego jest Mike and Knight Industries Three Thousand :)

Czk

Wysłany: 12-10-2008, 01:15 

Ale czy jest wyraźnie powiedziane że to będzie "ten" KARR ? Ten którego mieliśmy okazje widzieć do tej pory.
Czy po prostu jakies inne msciwe proto które odegra podobna rolę ?

Gdyby np. z braku mustanga było potrzebne inne auto, to jednak watpie by T/A był autem zastepczym. Bo w sumie dlaczego to Hoff musiałby w takiej sytuacji być jego kierowcą, a chyba nie przewidują ze "junior" usiadzie za sterami Pontiaca..
Zresztą gdyby się dowiedział że tam trzeba coś przyciskac a nie tylko mówić to pewnie by się przelękł.

Mysle, że T/A pojawi sie w którymś z odcinków, ale tylko razem z Hoffem w roli jego kierowcy, dlatego wykluczam jego obecnośc tutaj.

Kto wie.

=JB=
Anamorphic Equalizer

Wysłany: 12-10-2008, 09:14 

Dobra.

Pamiętajcie, że KARR przetrwał KvK - jedynie okablowanie jednostki centralnej zostało uszkodzone. Niewątpliwie, po tym, jak KARR przetrwał TDR, Fundacja lub Knight Industries pozbierały by części.
Pan Zły nadzorował jakieś finansowanie KI, więc możliwe, że mógł zdobyć CPU KARRa.

W odcinku dwunastym Pan Zły (militarysta, zresztą), wraz z oddziałem, przejmie SSC (które
oficjalnie nie istnieje), wyjmie CPU KITTa z Knighta 3000, i włoży tam odnowione CPU KARRa.
Mike, z pomocą kolegi, spróbuje odbić SSC i samochód za pomocą broni, która nie zabije żołnierzy.

Przynajmniej tak jest napisane. Oczywiście, mogą być jakieś zmiany, ale generalny obrys odcinka będzie taki.

k5_ 
Mateusz

Wysłany: 12-10-2008, 09:54 

Taaak... i teraz wszyscy będą toczyć piane z ust w oczekiwaniu na 13 odcinek :twisted:

Czk

Wysłany: 12-10-2008, 11:55 

Takiego własnie scenariusza się obawiałem..

Co to ssc ?

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 12-10-2008, 12:53 

SSC to po polskiemu COS, lub KITTCave. ;)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 12-10-2008, 19:49 

Czk napisał/a
Możemy tylko spekulować, ale gdyby to było rzeczywiscie coś w stylu podmienienia komputera KITTa na KARRowski (co jest dosyć prawdopodobne zwazywszy na znikniecie KITTa i aktywowanie KARRa podczas jednego odcinka), to było by to tragicznie słabo rozegrane :(

Teżtak uważam, a jest to wielce prawdopodobne.. KARR musi się zmierzyć z KITTem, nie wyobrażam sobie innej opcji..

Czk napisał/a
Mysle, że T/A pojawi sie w którymś z odcinków, ale tylko razem z Hoffem w roli jego kierowcy

Ja bardzo w to wątpię, wręcz nie biorę tego w ogóle pod uwagę. Hoff w Pontiacu dla nas byłby czymś cudownym, a przez cąłą resztę byłby wyśmiany - "Co ten pajac robi w tym złomie sprzed 100 lat". Taka smutna prawda. W pojawienie się Hoffa nie wątpię wcale, ale nie sądzę, że w nowym KR zobaczymy KITTa Trans-Ama..a jużna pewno nei na chodzie i w jednym kawałku.

Mhm...czyli jednak - KARR w "ciele" KITTa...nie wyobrażam sobie tego..to taka nowa wersja Killer KITT i tyle..

SSJ2
Spotter!

Wysłany: 12-10-2008, 20:24 

No to się narobiło. Już mętlik w głowie totalny :P . Wszak dobrze, żeby coś z KARRem był jakiś motyw, ale nie chciałbym, żeby się spieszyli nadto, bo się okaże w końcu, że w pierwszym sezonie skrócą wszystkie wydarzenia i motywy ze starego.

Odpowiedz do tematu