Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
1x12 - Knight To King's Pawn - Wrażenia
Autor Wiadomość

Szczy16

Wysłany: 22-01-2009, 21:51 

Zgadzam się z =JB= walka mogłaby być dokończona no ale cóż jeśli musieli zmieścić się w 40min to i tak więcej by z tego nie wycisnęli ale jak dla mnie i tak jest dobrze i w skali /10 daję temu odcinkowi 8+ :D może inni się nie zgodzą z taką opinią ale to moje zdanie na temat tego odcinka.Nie trzyma co prawda poziomu dwóch poprzednich ale i tak bardzo mi się podobał po 2gim obejrzeniu ponieważ pierwszy raz oglądałem na szybko :P

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 22-01-2009, 21:55 

tak jak mówi Szczy16 - ten odc trzeba 2 razy obejrzeć:) nie wiem czemu ale za drugim razem bardziej mi się podobało.. a jak potem jeszcze fragmenty oglądałam to już w ogóle:)

Szczy16

Wysłany: 22-01-2009, 22:24 

Hehe ja obejrzałem już 3ci raz i przyjrzałem się bliżej całemu filmowi i końcowej walce co mnie skłania do podniesienia oceny do 9/10 biorąc też pod uwagę muzykę która także mi się bardzo podoba w tym odcinku...I dopiero teraz zauważyłem jedną istotną rzecz która się pokrywa z wypowiedzią jednego z twórców-po raz pierwszy mamy KITT'a używającego Turbo Boost w Normal Mode a nie jak wcześniej w Attack Mode co też bardzo mnie ucieszyło i myślę że TB zostanie już w Normal Mode...najlepsze jest to że dopiero teraz to zauważyłem :P

neomod 

Wysłany: 22-01-2009, 23:20 

No i oczywiście użyto też ski mode. Odcinek trochę zawiódł moje oczekiwania, ale to przez rozdmuchanie wielkiej walki KITT vs KARR. Jak każdy długo na to czekałem, a tu takie rozczarowanie. Mimo to po obejrzeniu jeszcze raz uważam że odcinek ten był bardzo dobry, szkoda tylko że tak mało w nim było KARRa, nawet choćby jako mustanga.

k5_ 
Mateusz

Wysłany: 22-01-2009, 23:44 

Obejrzałem kolejny raz i teraz moja ocena to 7/10 ale mimo to czuję niedosyt

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 23-01-2009, 00:08 

mini ciekawostka: wpiszcie se adres www.michaelknight.org w neta : jesteście na stronie NBC :)

k5_ 
Mateusz

Wysłany: 23-01-2009, 00:17 

tamersa napisał/a
mini ciekawostka: wpiszcie se adres www.michaelknight.org w neta : jesteście na stronie NBC :)

A już myślałem, że sobie KITT'a ściągne... :D

Ender

Wysłany: 23-01-2009, 00:17 

Odcinek szumnie zapowiadany jako cos wielkiego okazal sie niestety zapewne gwozdziem do trumny. O ile caly odcinek calkiem spoko (rozbawila mnie akcja z W), o tyle walka byla TRAGICZNA! Wystarczyloby, zeby wczesniej jeszcze dali dluzsza scene z karrem i ten dluzszy pojedynek, jak ten w projekcie i by bylo ok. mogliby tego kolesia z restauracji "you are all dead" itd w ogole wywalic i wsadzic wlasnie sceny z karrem. niestety bardzo, ale to BARDZO sie rozczarowalem...

wszystkiemu winien jest wg mnie zupelnie zbedny projekt "transformera". moglo byc tak jak w oryginale. tez samochod, tyle, ze z wada. wtedy nie musieliby robic zadnych ciec w funduszach i bylby to odcinek o karrze i kitcie. a tak nieudany karr polozyl wszystko. nie ma juz nadzei...

k5_ 
Mateusz

Wysłany: 23-01-2009, 00:24 

Ender napisał/a
nie ma juz nadzei...

Nadzieja będzie dopóki nie potwierdzą zaprzestania produkcji Knight Ridera...

Riddick 

Wysłany: 23-01-2009, 00:59 

Hahaha nie mogłem się powstrzymać.

Ostatnio zmieniony przez Riddick 23-01-2009, 13:02, w całości zmieniany 1 raz  

Ender

Wysłany: 23-01-2009, 11:23 

kurzi5 napisał/a
Nadzieja będzie dopóki nie potwierdzą zaprzestania produkcji Knight Ridera...

Może i tak, ale sądzę, że po tym odcinku spadnie oglądalność..

skorczi

Wysłany: 23-01-2009, 15:16 kitt vs Karr

ja nie sadze zeby ogladalnosc spadla.. lubie ten serial i nie przestane go ogladac tylko dlatego ze nie pokazali karr'a 30 sec dluzej:D nie wpadajmy w paranoje:D nie zawsze zapowiedzi sie spelniaja powiedzmy siebie wprost... takie jest zycie. caly serial jest super i nie warto sie przejmowac tylko takim "pierdolem" ogolnie odcinek moze byc... troche malo kitta ale w nastepnym nam sie pewnie zrewanrzuja wiec nie jest tak zle:D

bambosz

Wysłany: 23-01-2009, 18:48 

jak się nazywa piosenka która jest grana podczas gdy Mike kradnie KITT'a z Strefy 51 ???
Bo całkiem fajna muza.. ;)

POLIPOLIK 
Dżefko szczęścia

Wysłany: 23-01-2009, 19:28 

bambosz napisał/a
jak się nazywa piosenka która jest grana podczas gdy Mike kradnie KITT'a z Strefy 51 ???
Bo całkiem fajna muza.. ;)

Bo to AC/DC jest, więc musi być fajnie. A konkretnie to Rock 'N Roll Train z nowej płytki, Black Ice.

lukx

Wysłany: 23-01-2009, 20:28 

EEE.. marudzicie. Oglądalność na pewno nie spadnie. Własnie teraz zaczyna się najlepszy czas serialu... FLAG i wspomnienie o Wiltonie Knight we wiadomości od Charles'a na końcu nadało smaczek - nie mogę się doczekać kolejnych odcinków serialu. A walka KITT'a z KARR'em raczej nie jest najważniejszym punktem całej produkcji, więc nie było sensu się nad tym rozwodzić dłużej niż 2 minuty b o zrobiła by się z tego zupełna lipa.

Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki...

żałuję, że nie mam w kablówce w domu NBC... kiedyś miałem dawno temu w 1993 roku :-D

Pozdrawiam,
Łukasz

Odpowiedz do tematu