Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
1x16 - Knight and the City - Wrażenia
Autor Wiadomość

Mandrivnyk 

Wysłany: 20-02-2009, 13:58 

tamersa napisał/a
no ale gdzie sie tam KITT niby drze jak baba?Razz

Jak jest już w powietrzu, odwrócony do góry kołami.
Słychać: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!! :lol:

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 20-02-2009, 14:16 

ja sądziłam że to Mike drze się tam "woo-hoo"...

k5_ 
Mateusz

Wysłany: 20-02-2009, 16:52 

Hmmm... sam nie wiem czy to był KITT - chociaż po numerze z drugiego odcinka to wszystko jest możliwe :D

Andriew 

Wysłany: 20-02-2009, 17:16 

okej mniejsza kto wrzeszczał ale fajny skok Kitta był ^^

POLIPOLIK 
Dżefko szczęścia

Wysłany: 20-02-2009, 21:08 

Tak przeanalizowałem ten wrzask KITTa, odsłuchując go kilkanaście razy, i doszedłem do jakże odkrywczego wniosku, że brzmi jak okrzyk godowy jakiegoś orangutana czy innego małpiszona, ew. Tarzana sunącego w powietrzu z lianą w ręku. Brzmi dziko, zatem KITT to niezły wariat! Na początku również uważałem, iż to Mike krzyczy "woo-hoo", ale po wsłuchaniu się wniosek jest jasny: to KITT, ale jakaś jego dzika strona. Oby więcej takich akcji wywołujących cieszenie michy! :mrgreen:

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 20-02-2009, 21:32 

Naprawdę? jej muszę to przesłuchać jeszcze raz. jeśli tak naprawdę jest to możemy to uznać za LOLa tej serii :D

POLIPOLIK 
Dżefko szczęścia

Wysłany: 21-02-2009, 02:22 

tamersa napisał/a
Naprawdę?

Krzyk jest dziki. Inaczej tego nie mogę nazwać. :D

A oglądając fragmenty zastanowiła mnie jeszcze jedna rzecz - ciekawe, gdzie KITT trzyma zbiorniki z wodą do gaśnic. Zapewne tam, gdzie skrzynkę z częściami do transformacji w pick-upa. 8)

k5_ 
Mateusz

Wysłany: 21-02-2009, 09:54 

Z jaką wodą? On gasił ogień dwutlenkiem węgla...

=JB=
Anamorphic Equalizer

Wysłany: 21-02-2009, 10:39 

Dopiero wczoraj udało się obejrzeć... bardzo fajny, Turbo Boost był świetnie wpasowany.

Sceny początkowe i końcowe bardzo przyjemne.

POLIPOLIK 
Dżefko szczęścia

Wysłany: 21-02-2009, 10:42 

kurzi5 napisał/a
Z jaką wodą? On gasił ogień dwutlenkiem węgla...

Mój błąd (a raczej angielski na poziomie marnym). Ale mimo wszystko musiał ów dwutlenek gdzieś trzymać, prawda? Chyba, że pobierał go bezpośrednio z powietrza...

Wildtom

Wysłany: 21-02-2009, 12:34 

chwile pozniej Mike gada : Kitt, drzesz sie jak dziewczyna. :shock:

Swietny odcinek, po crapowatej pierwszej czesci sezonu TO jest to co tygrysy lubia w KR najbardziej. Juz im nawet podaruje te transformacje w wiejski tuning, byle by krecili dalej i by to trzymalo taki poziom jak ostatnio. Ostatnie odcinki dowodza niezbicie ze nie potrzeba drenowac oklepanych terrorystow i innych szarych sieci zeby zrobic fajny serial sensacyjny. Pomoc szaremu czlowiekowi - tu tematow na scenariusze nigdy nie braknie

FUBU

Wysłany: 21-02-2009, 22:29 

A co mi tam juz zarejestruje sie i sie wypowiem bo juz ktorys raz z kolei sa dywagacje na temat oczywistych spraw ;)

To "IIIIHAAAAA" to byl Mike. Natomiast komentarz ze "krzyczy jak baba" byl w nieco innym kontekscie. A chodzilo o ten tekst KITTa "Not on a turn Michael" ;)

Pozatym odcinek chyba jak na razie najlepszy i wszystko co mozna bylo powiedziec o nim juz zostalo powiedziane ;)

P.S.

Witam wszystkich :)

SaoPaulo 
Konto usunięteIk ben Ajacied !!!

Wysłany: 22-02-2009, 19:48 

Najgorszy odcinek do tej pory, moim skromnym :P zdaniem. Lipa i już. Takimi odcinkami, to na pewno nie zyskamy widzów, a o nakręceniu drugiego sezonu będą się zastanawiać do samego końca wyznaczonego terminu :|

PS. I ten skok KITT-a na wiadukt. Porażka totalna.

FSskub

Wysłany: 23-02-2009, 08:24 

Moim zdaniem to jeden z lepszych odcinków nowego KR, ale gdzieś od połowy akcja zaczyna się psuć.
4 furgony bandziorów mają załatwić Mike'a bo? bo złamał nos temu gościowi?
Jednak to można wybaczyć bo dało powód do najlepszego Turbo Boosta w KR:The Series.

Potem Julie (przy okazji: ta aktorka grała Jo w Supernatural; w KR wyładniała ;) ) dzwoni do zbira, który przyjeżdża do baru - po co to było? żeby Mike mógł go ponownie obić? No właśnie Michael - tuż po walce wygląda na pełnego energii, a w następnej scenie się przewraca.
Twórcy w tym odcinku chcieli mocno nawiązać do starej serii pokazując np dwóch zbirów próbujących dobrać się do KITTa, ale z dziewuchą to dla mnie troszeczkę przesada. Fakt że MK senior wyrywał panny niczym Bond, ale młody MK jest jakby w związku z Sarą więc według mnie było to niepotrzebne.

Ocena: 7+/10

Marcinutek
KR Fan

Wysłany: 23-02-2009, 15:09 

@up
w związku z Sarą? Gdzie to jest powiedziane?
@topic
Średni odcinek. Brakuje mi takich relacji jak na początku: Billy>Zoe, Michael>Sarah. Fabuła też nie zachwyca i znowu więcej technologicznych bajerów. Skąd to tak nagle na zawołanie się bierze? Ah tak... nanotechnologiczny generator obiektów 3D :P

Odpowiedz do tematu