Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czacik [ARCHIWUM 3]
Autor Wiadomość

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 12-08-2009, 15:20 

Tiaa, teraz się okazuje, że nikt na mnie nie najeżdżał i wszyscy święci.

Jeżeli postawiliście sobie za cel wykurzenie mnie z tego forum, to świetnie Wam idzie.
Na którym innym forum czy serwisie użytkownicy mogą tak po moderatorach jeździć!

I wyjaśnię Wam jedno, dla jasności sytuacji - nie cierpię Was, nie mogę już patrzeć na Wasze nicki i uważam Was za kretynów i idiotów, którzy nie mają za grosz szacunku dla innych ludzi.
Więc lepiej do mnie nie piszcie i sie nie odzywajcie, z mojej strony nie liczcie na jakąkolwiek pomoc czy miłe słowo.

A teraz zostawmy juz ten temat w spokoju i zajmiemy się tematyką tego forum - Knight Riderem, a nie off-topem.

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

lukasoo12 

Wysłany: 12-08-2009, 15:44 

SaoPaulo napisał/a
Zero kurna rozumowania się na żartach normalnie. Tyle z mojej strony

Proponuję zmianę nazwy forum na bardzopowazni.pl

Chłopie wyluzuj na 1 slowo kogos imnnego ty masz 10 i zaczynasz delikatnie mówiąc wkurwaiać wiec skoncz, OK?

Znajdź sobie jakieś zajęcie np. idź na kurs motorniczego tramwaju, albo kosmetyczki. Cwaniak przez kabel...

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 12-08-2009, 15:56 

Lukasoo, teraz Ty sie ogarnij i używaj odpowiedniego słownictwa.
Znowu chcesz jakies warny dostac?

SaoPaulo 
Konto usunięteIk ben Ajacied !!!

Wysłany: 12-08-2009, 16:17 

Fenix The Best napisał/a
Na którym innym forum czy serwisie użytkownicy mogą tak po moderatorach jeździć!

Kto po Tobie jechał to raz, a dwa funkcja moda od tego chroni?

Kobieto, wszystko wczśniej traktowałem jako żart, przynajmniej ja, ale teraz widzę, że zapodałaś focha i ciężko obrażona jesteś :|

Fenix The Best napisał/a
I wyjaśnię Wam jedno, dla jasności sytuacji - nie cierpię Was, nie mogę już patrzeć na Wasze nicki i uważam Was za kretynów i idiotów, którzy nie mają za grosz szacunku dla innych ludzi.

Złamała regulamin. Wnoszę o ukaranie i wali mnie to, że jest moderatorką czy kimś tam innym w Waszych oczach. RÓWNOŚC ma być.

lukasoo12 napisał/a
Chłopie wyluzuj na 1 slowo kogos imnnego ty masz 10 i zaczynasz delikatnie mówiąc wkurwaiać wiec skoncz, OK?

Znajdź sobie jakieś zajęcie np. idź na kurs motorniczego tramwaju, albo kosmetyczki. Cwaniak przez kabel...

Dziecko zabieraj grabki, wiaderko i łopatkę i wykaniaraj mi z tej piaskownicy raz dwa gówniarzu.

Się wkurzyłem teraz no :evil:

Chcecie dawajcie mi ostrzeżenia, nie interesuje mnie to w ogóle.

Zero kurna poczucia humoru.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 12-08-2009, 16:34 

W takim razie ja wnoszę o ukaranie Sao i reszty osób, która na mnie wczoraj wjechała. Nie dość, że zebrała się zgraja samców gwałcąca jedną kobietę, to jeszcze obrażali zajmowane przeze mnie stanowisko.

A ponieważ osoby te już niejednokrotnie łamały regulamin, wnoszę o zbanowanie ich. Warny jak widać nic nie dają.

lukasoo12 

Wysłany: 12-08-2009, 16:40 

BANA MU KUR**

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 12-08-2009, 16:43 

Na razie Tobie dałam ostrzeżenie.

SaoPaulo 
Konto usunięteIk ben Ajacied !!!

Wysłany: 12-08-2009, 16:45 

Fenix The Best napisał/a
W takim razie ja wnoszę o ukaranie Sao i reszty osób, która na mnie wczoraj wjechała. Nie dość, że zebrała się zgraja samców gwałcąca jedną kobietę, to jeszcze obrażali zajmowane przeze mnie stanowisko.

A ponieważ osoby te już niejednokrotnie łamały regulamin, wnoszę o zbanowanie ich. Warny jak widać nic nie dają.

Fen o co Ci chodzi. Ile razy mam powtarzac, ze wszystko było w formie żartu. Ile razy? nie dociera czy jak?

Chcecie banujcie.

lukasoo12 napisał/a
BANA MU KUR**

Nie udzielaj się młody, nie jesteś w temacie, więc buzia w kubeł.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 12-08-2009, 16:48 

Przestaniecie w końcu? Skoro Fenix ma dość żartów, to po co powtarzać że to żarty i wytykać brak poczucia humoru? To nie kwestia poczucia humoru na litość boską. Ja już się nie odzywam, ale z tej Waszej nie mającej końca upojnej zabawy zrobił się niezły chlew.
Teraz już tylko Pik może zabrać głos, bo ja raz, że już nie zamierzam dłużej uczestniczyć w tych pyskówkach i patrzeniu na to że nikt nie jest winien i każdy ma jedyną słuszną rację, a dwa, że mnie także wszyscy zainteresowani równo olewają. A przynajmniej większość. Tak więc wszystko w rękach Pika. A ja mogę spowodować tylko to, o czym już wczoraj myślałem - zamknięcie tego tematu i zabronienie tworzenia podobnego co poskutkowałoby ostrzeżeniami. Ale może do jasnej anielki skończymy już te zabawy w piaskownicy bo chyba tylko Ci z ogromnym poczuciem humoru którego my przecież za grosz nie mamy dobrze się bawią.

I za co się jeszcze oburzacie? Że dziewczyna ma dość waszych żartów których wy nie zamierzacie kończyć, bo to TYLKO żarty i za przeproszeniem gówno was obchodzi ktokolwiek inny? Zastanówcie się. A ja kończę swój udział w tym debilnym sporze i zostawiam was w rękach prezesa. Oby wam łbów nie ukręcił.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 12-08-2009, 16:48 

Sao ja tego nie odebrałam jako żarty. Czuję się zraniona i zdradzona przez społeczność, której imho jakoś się przysłużyłam.
Twoje tłumaczenie "to tylko żarty" nie zmieni tego jak się czuję.

Mario115 

Wysłany: 12-08-2009, 18:03 

Ja Cię ze swojej strony przepraszam. Nie chciałem żebyś to tak odebrała.

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 12-08-2009, 18:06 

To może JA jednak wrócę jak się wojna skończy, bo wiadomo czy odłamkiem nie dostanę xD

Mandrivnyk 

Wysłany: 12-08-2009, 18:34 

Ooo ile tu się zadziało, jak mnie od rana nie było?
Mam wrażenie, że co niektórych poniosło.
A inni odebrali coś, w sposób zupełnie odwrotny niż był zamierzony.
Ja też uważam, tak jak Sao, że to były żarty.
Być może przesadzone.
Ale na pewno, nikt nie miał tu intencji obrażania innych lukaso.
A moderator ma narzędzia i sposoby na to żeby uniknąć pewnych sytuacji, lub je zatrzymać.
Rozumiem, że uraziliśmy pewne osoby, a inne z tego powodu są "zniesmaczone".
Przepraszam.
Fenix nikt nie neguje przecież tego, że baaardzo dużo zrobiłaś dla tego serwisu.
I bardzo bym prosił, żebyś teraz nie dramatyzowała.
Nie tylko z Ciebie były robione tu żarty.
I na pewno przez większość czasu, nie pozostajesz dłużna innym w dyskusjach (pyskówkach) na forum.
No ale.... to był mój ostatni post na ten temat, takie podsumowanie.
Nie wrócę do niego już.

Pik 
Administrator

Wysłany: 12-08-2009, 22:27 

Nie zostawimy tak tego.
Blokuję temat do jutra.
Jutro wypowiem się.

Chwilowe problemy zdrowotne nie pozwalają mi dzisiaj zabrać głosu.

Pik 
Administrator

Wysłany: 13-08-2009, 11:33 

Wiecie co, wstyd mi za Was..
I to nie jako użytkowników serwisu, ale jako mężczyzn.
Czy naprawdę w społeczności złożonej z absolutnej większości facetów, nie może być kobieta?
Bo zaraz znajdą się głupie żarty i odzywki na jej temat.

Ludzie..

W tym miejscu, zrzekam się stanowiska administratora.

Rzygać mi się chcę jak czytam Wasze wypowiedzi!

Ponownie przyjmuje stanowisko administratora.

SaoPaulo napisał/a
Fen o co Ci chodzi. Ile razy mam powtarzac, ze wszystko było w formie żartu. Ile razy? nie dociera czy jak?

A ile razy ja mam Ci tłumaczyć, że żarty, żartami, ale na poziomie?
Ostatnio również pisałem Ci dokładnie coś takiego.

Sao, swego czasu zamieszczałeś w serwisie swój dyplom, udowadniając, że jesteś wykształconym, dorosłym mężczyzną. Więc zachowuj się tak.
Jesteś starszy, niż większość użytkowników, którzy jednak potrafią zachować się fair w stosunku do innych.

SaoPaulo napisał/a
Proponuję zmianę nazwy forum na bardzopowazni.pl

Na taką nie zmienimy. Ale możemy zmienić nazwę na www.nieBedziemyObrazacInnych.pl.
Swego czasu grupka dzieciaków założyła swoje forum o KR, na którym otwarcie najeżdzali na innych i tworzyli tematy "Anty-ktoś".
U nas czegoś takiego nie będzie.
Już wtedy na to nie pozwoliłem, i nie pozwolę teraz.
A jak komuś moje zasady nie odpowiadają.. Tamto forum jeszcze istnieje.

Fenix The Best napisał/a

SaoPaulo napisał/a

Kto po Tobie jechał to raz, a dwa funkcja moda od tego chroni?

Nie trzeba pisać "Fenix jest taka", "Fenix jest owaka", żeby kogoś urazić.

Tutaj nie chodzi o stanowisko.
Każdego trzeba szanować, bez względu na pracę czy płeć.
Jednak nie uważacie, że kobieta dodatkowo zasługuje na większy szacunek?
Szczególnie jak jest jedną z nielicznych.

FROST napisał/a
Fenix nikt nie neguje przecież tego, że baaardzo dużo zrobiłaś dla tego serwisu.

Dla serwisu i dla wszystkich. Czy Fenix komukolwiek odmówiła pomocy?
Robi wszystko bezinteresownie, a za to ma jeszcze wysłuchiwać takich rzeczy?

FROST napisał/a
A moderator ma narzędzia i sposoby na to żeby uniknąć pewnych sytuacji, lub je zatrzymać.

Ma. Ale każdy z Was ma mózgi, z których trzeba korzystać żeby zastanowić się, czy swoimi wypowiedziami i zachowaniem, nie obrazimy drugiej osoby.

A jakby Fenix zablokowała wcześniej temat?
Zaraz obudziły by się głosy, że to tylko dlatego, że na nią wjeżdżacie.

I tak podziwiam ją za cierpliwość.

Fenix The Best napisał/a
Twoje tłumaczenie to tylko żarty nie zmieni tego jak się czuję.

Co to w ogóle za tłumaczenie?
Powiedzieć można wszystko.
Tłumaczyć, że to tylko żarty również.

Ale człowiek odpowiada za swoje słowa.
I nie ważne, czy wypowiedziane w żartach, czy na poważnie.

SaoPaulo. Twoje teksty naprawdę nie są w porządku i na takie nie będziemy pozwalać.
I zgodzi się ze mną chyba każdy, kto chce, aby w serwisie było miło i przyjemnie dla wszystkich.

Dlatego za te wszystkie ostatnie żarty otrzymujesz 2 ostrzeżenia.
Jedno z nich wygaśnie po miesiącu, drugie nie zostanie usunięte.

Frost, nie powiesz, że jesteś bez winy.
Dobrze, że:
FROST napisał/a
Rozumiem, że uraziliśmy pewne osoby, a inne z tego powodu są zniesmaczone.

Dlatego otrzymujesz 1 ostrzeżenie, które wygaśnie po miesiącu.
I jednocześnie uprzedzam, że każde kolejne ostrzeżenie dla Ciebie za to samo, będzie trwało dłużej.

Kakagonzales oraz Mario115, Wy również za udział w dyskusji otrzymujecie na miesiąc po ostrzeżeniu.

SaoPaulo napisał/a
Złamała regulamin. Wnoszę o ukaranie i wali mnie to, że jest moderatorką czy kimś tam innym w Waszych oczach. RÓWNOŚC ma być.

Za co? Za to, że była obrażana przez innych?
No bez przesady.

Ale chcecie sprawiedliwości..
Pik napisał/a
Rzygać mi się chcę jak czytam Wasze wypowiedzi!

Mnie też się wymknęło, dlatego siebie również ukarzę ostrzeżeniem.

Wiecie, co jest straszne. Jeszcze rozumiem powiedziec coś głupiego, rozpędzić się, ale trzeba umieć się przyznać do błędu.
Co prawda, prawie wszyscy biorący udział w tamtej dyskusji, przeprosili Fenix, ale to nie wszystko. Teraz powinniście zrobić wszystko, aby wybaczyła Wam i nadal tak chętnie jak wcześniej, tworzyła naszą społeczność.
Społeczność, która przez lata była przez Was tak oceniana:
eNeR! napisał/a
społeczność, której chce się być członkiem i chce się uczestniczyć we wszystkim, co tu się dzieje..

tamersa napisał/a
Tak gratulki Pik za taki dobry serwis i forum.. I że ci się udało zgromadzić miłych ludzi

Fenix The Best napisał/a
nie ma drugiego takie serwisu i forum jak te. W swoim internetowym życiu trafiałam do różnych społeczności, ale nie znam drugiej tak zżytej ze sobą i jednocześnie otwartej na innych.

Tomasz Skupień napisał/a
dostrzeżenia tego, co się wytworzyło wokół serwisu - jednej z bardziej niepowtarzalnych atmosfer w internecie.

Nie psujmy tego!

Powiem jeszcze tylko, że swojego czasu byliśmy bliscy zawieszenia spotkań na czacie przez niedojrzałe zachowanie niektórych użytkowników. Nie chciałbym teraz musieć blokować najpopularniejszy (i przydatny) temat.
Pokażcie, że jednak potraficie się zachować.
Jak na dorosłych ludzi przystało.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi