Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaką postacią z KR jesteś...
Autor Wiadomość

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 01-09-2006, 18:48 Jaką postacią z KR jesteś...

Od dwóch dni panuję na forum mała stagnacja, więc chciałabym spróbowac Was trochę rozruszać. :)

Poniżej macie test, jaką osoba z KR jestescie. :)
Test jest oczywiście po angielsku, w razie problemów ze zrozumieniem, mozecie pytać, na pewno znajdzie się osoba, która Wam wytłumaczy. :)

Test

Ja jestem Garthe Knight, poniżej mój opis:

Cytat

You are GARTHE
So here you are, the bad seed, the black sheep, the blue goat, the yellow ferret and whatever other multicoloured animals there may be. The cause of your nastiness is as yet unknown although it is thought to be the refusal of your parents buying you the complete My Little Pony play-set or your brother washing your Scalectrix cars in the sink. You are the original bad boy/girl, you've got the swagger, you've got the talk. You're so bad it hurts! You're flashy, amazingly cocky, outwardly angry and completely obsessive. You're sense of humour is limited and you're as tight as swimwear. You don't have friends you have henchmen and even they hate you. Your one and only redeeming feature is that there is always someone out there worse than you. On the plus side, you dress like a demon and money is no object to you because you've stolen loads.

Według tego, moja jedyną zaletą jest to, że na świecie są ludzie gorsi ode mnie. ;P

Niezły lol, nie ma co. :lol:

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

KITT89
Tłumacz odcinków

Wysłany: 01-09-2006, 18:52 

Mnie wyszło, że jestem Michaelem Knightem. :D
Oto co napisano:
You are MICHAEL KNIGHT
So you've managed to come out as Mr. Big Bollocks himself have you? You're the heroic type, you don't stop to think about your own safety when someone needs saving although whether this is courage or lack of intelligence has yet to be established. You're a charmer, a bit of a hit with the opposite sex although you are guilty of sometimes pushing it and just looking like a sleaze bag. You dress like a pimp/tart and you think ridiculous hair styles were created to make you look good. You're a rule bender and cocky too and if you're not careful you will come to a sticky end, probably after being caught with somebody else's wife/husband. You should really try to tone down your appearance and please just give it up... the perm is dead and always will be.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 01-09-2006, 18:56 

Najbardziej rozbawiło mnie to zdanie:
Cytat

You dress like a pimp/tart and you think ridiculous hair styles were created to make you look good.

Chyba musisz zmienic image. ;)

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 01-09-2006, 19:10 

KITT89. Czy futerko palstikowe na masce to jakiś nowy trend? :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 02-09-2006, 22:22 

Spoko, to jeszcze nic! :lol: Mi wyszło że jestem Bonnie/April! :lol: Lepiej nie mogłem trafić :lol: ...jakie to męskie i w ogóle :lol: ...a ogólnie to fajny ten teścik;)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 02-09-2006, 23:34 

eNeR! napisał/a
Spoko, to jeszcze nic! :lol: Mi wyszło że jestem Bonnie/April! :lol: Lepiej nie mogłem trafić :lol: ...jakie to męskie i w ogóle :lol: ...a ogólnie to fajny ten teścik;)

Ci wyszlo, że jestes kobietą, mi wyszedl facet... ech... :lol:

No to czekamy jeszcze na KITTa i Devona. :mrgreen:

samuraj22 
samiryi

Wysłany: 19-12-2006, 15:23 

Czść moja postać to:(niewiem)może to być np.Reginald Cornelius III albo niemusi chyba być aktor ale mogę być:Morton Stevens,Don Peake,Stu Phillips,William Broughton
bo dobrze znam sięna muzyce. :D :D

K.I.T.T.
Korektor napisów
KNIGHT2000

Wysłany: 19-12-2006, 15:30 

Samy\Sami, ty chyba nie zrozumialeś o co tu chodzi.
Chodzi tu o taki specjalny test, który po wypełnieniu pokaże ci którą postacią z Knight Rider'a jesteś. Nie chodzi tu o aktorów ani o muzyków. :wink:
Test masz po kliknięciu tutaj.

K.I.T.T.

samuraj22 
samiryi

Wysłany: 20-12-2006, 19:06 

Ok sorry wyszedł mi michael knight na serio.Nieznam angielskiego.

K.I.T.T.
Korektor napisów
KNIGHT2000

Wysłany: 20-12-2006, 22:01 

OK, ale ważne że wyszedł ci jakiś wynik testu. :)

Pawełek18

Wysłany: 11-01-2007, 15:13 

to nie fair jestem ,APRIL/BONNIE

You are APRIL/BONNIE
You have a dual personality and four tits... Hang on, getting my wires crossed here. You are a very focussed individual also very hands on and practical with whatever you encounter but what you gain on that side of things you have lost in imagination and creativity which can sometimes lead to outbursts of rage involving spoons, yoghurt and small rabbits. You are a person firmly based here and now and avoid flights of fancy or doing things on a whim. Despite your lack of imagination though you are very skilled and patient and you have an up-to-date fashion sense although you'll never be a trend setter, more like a step behind really. You should really work on your people skills and stop saying "what" all the time.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 12-01-2007, 22:01 

Spoczko, stary, mi teżtak wyszło (patrz wyżej :P )

qatryk12
jestem tu!!!

Wysłany: 11-04-2007, 18:07 

mi wyszło że jestem april/bonnie
You are APRIL/BONNIE
You have a dual personality and four tits... Hang on, getting my wires crossed here. You are a very focussed individual also very hands on and practical with whatever you encounter but what you gain on that side of things you have lost in imagination and creativity which can sometimes lead to outbursts of rage involving spoons, yoghurt and small rabbits. You are a person firmly based here and now and avoid flights of fancy or doing things on a whim. Despite your lack of imagination though you are very skilled and patient and you have an up-to-date fashion sense although you'll never be a trend setter, more like a step behind really. You should really work on your people skills and stop saying "what" all the time.

Artoven
Swierzy Fan :D

Wysłany: 11-04-2007, 18:56 

Kto to jest? ^^

You scored 49...

You are GARTHE
So here you are, the bad seed, the black sheep, the blue goat, the yellow ferret and whatever other multicoloured animals there may be. The cause of your nastiness is as yet unknown although it is thought to be the refusal of your parents buying you the complete My Little Pony play-set or your brother washing your Scalectrix cars in the sink. You are the original bad boy/girl, you've got the swagger, you've got the talk. You're so bad it hurts! You're flashy, amazingly cocky, outwardly angry and completely obsessive. You're sense of humour is limited and you're as tight as swimwear. You don't have friends you have henchmen and even they hate you. Your one and only redeeming feature is that there is always someone out there worse than you. On the plus side, you dress like a demon and money is no object to you because you've stolen loads.

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 11-04-2007, 20:55 

Garthe Knight to syn Wiltona Knighta do którego upodobniono twarz Michaela w Knight of The Phoenix. Notabene kryminalista. :)

Odpowiedz do tematu