Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Coś się popsuło :/
Autor Wiadomość

K.I.T.T.
Korektor napisów
KNIGHT2000

Wysłany: 05-02-2007, 19:53 

Uwaga, znow problem z forum!

Siedzialem w temacie o drobnych błędach serwisu i gdy przechodzilem z pierwszej strony do drugiej, zamiast forum, pokazalo mi sie to :

Cytat
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) in /home2/pik/public_html/knight-rider/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home2/pik/public_html/knight-rider/forum/db/mysql4.php on line 331

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home2/pik/public_html/knight-rider/forum/db/mysql4.php on line 332
phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)

Korzystam z przeglądarki Mozilla Firefox 1.5.0.9. opartej na silniku Gecko.

Pik 
Administrator

Wysłany: 05-02-2007, 20:40 

To nie tyle błąd forum, co serwera. Jeśli już się zdarzy najczęśniej wystarczy odświeżyć stronę.

K.I.T.T.
Korektor napisów
KNIGHT2000

Wysłany: 06-02-2007, 15:18 

Co do odświeżania, to czasami przeglądarka zatrzymuje sie na białym tle i koniec :/ Albo tez mam problem z wylogowaniem - po kliknięciu na WYLOGUJ mam dalej napisane że jestem zalogowany :/

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 06-02-2007, 17:51 

To wina twoje łącza i być może oprogramowania. Proponuję wywalić szpiegów.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 06-02-2007, 18:16 

Wystarczy jeszcze raz odświeżyć. :P

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

K.I.T.T.
Korektor napisów
KNIGHT2000

Wysłany: 06-02-2007, 19:06 

Szpiegów nie mam, bo ostatnio wywalalem. Poza tym wspomniany problem z wylogowaniem jest tylko przy niektórych podstronach. Jak wejde do innej części serwisu i tam sie wyloguje - wszystko dziala . A co do łącza to napewno nie jest wina sieciowa

Pik 
Administrator

Wysłany: 06-02-2007, 23:35 

K.I.T.T. napisał/a
problem z wylogowaniem - po kliknięciu na WYLOGUJ mam dalej napisane że jestem zalogowany

K.I.T.T. napisał/a
Poza tym wspomniany problem z wylogowaniem jest tylko przy niektórych podstronach. Jak wejde do innej części serwisu i tam sie wyloguje - wszystko dziala

Potwierdzam, że jest taki błąd.
Proszę o zgłaszanie wszystkich podstron, na których nie można się wylogować.
Wiem, że taki problem występuje przy przeglądaniu profilów użytkowników.
Poprawie, to przy okazji jakieś ponownej aktualizacji.

K.I.T.T.
Korektor napisów
KNIGHT2000

Wysłany: 07-02-2007, 12:54 

Problem z tym wylogowaniem to narazie mam tylko jak jestem w jakiejkolwiek kategorii działu DOWNLOAD (System, pliki wideo, itd.) . Jak ten problem pokaże mi się też w innych częściach serwisu, zgłoszę to.

qatryk12
jestem tu!!!

Wysłany: 18-04-2007, 13:26 

mam problem z automtycznym logowaniem na forum jak klikam zaloguj i wpisuje nick i hasło potem zaznaczam opcje Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie i potem klikam zaloguj, wchodze na strone główną forum i dalej nie jestem zalogowany

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 19-04-2007, 00:25 

Może spróbuj po wejściu w opcję zaloguj i wpisaniu nicka oraz hasła, przy zaznaczonej funkcji automatycznego logowania po prostu wcisnąc enter. Ja tak zawsze robię i nie mam problemów...ale też nigdy nie miałem, więc nie wiem. Ale warto spróbować :wink:

qatryk12
jestem tu!!!

Wysłany: 19-04-2007, 09:02 

dzienki eNeR!,

Pik 
Administrator

Wysłany: 19-04-2007, 13:39 

Pomogła rada eNeRa? :)
Hm.. ciekawe dlaczego.. :D

Ale najważniejsze, że działa.. :)

mati1992 

Wysłany: 30-08-2007, 13:27 Kolejny błąd

Pik pojawił się kolejny błąd. Dzisiaj kilkakrotnie próbowałem wejść na forum przez Operę i pokazał się taki sam tekst jak wcześniej Riderowi. Co dziwne, przez Explorera wszedłem bez większych problemów. Czy to był tylko chwilowy ,,zastój" serwera?

Maximus_Aurelian

Wysłany: 31-08-2007, 00:25 

Czasem na serwerach PHPBB sie lubią dziać różne rzeczy. Ja wcześniej niemogłem wejść ale teraz jakoś działa. Mam firefox 2.0.0.5 (może 6 bo nie pamiętam już kolejnej aktualizy) i nie mam problemów. Zresztą to jedyny przypadek. Co do szpiegów to raczej nie mam chociaż nie korzystam ze specjalistycznego soft'u Mam tylko Sygate Personal Firewall i Avasta. Ustawiłem sys tak by mi sie IE nie włączał i zblokowałem outlooka - do maila wchodzę tylko z www albo z Thunderbirda. Przy takim ustawieniu spam i szpiedzy nie mają do mnie wejścia. :) Pozdrawiam.

Pik 
Administrator

Wysłany: 31-08-2007, 19:42 

mati1992 napisał/a
Pik pojawił się kolejny błąd. Dzisiaj kilkakrotnie próbowałem wejść na forum przez Operę i pokazał się taki sam tekst jak wcześniej Riderowi. Co dziwne, przez Explorera wszedłem bez większych problemów. Czy to był tylko chwilowy ,,zastój serwera?

Taki błąd od czasu do czasu może się pojawiać..
I to bez względu na przeglądarkę.
Po prostu serwer nie wytrzymuje ilości połączeń w jednej chwili.

Odpowiedz do tematu