Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
LICENCJAT SKRYBY - (chyba) pierwsza praca naukowa o KRPL
Autor Wiadomość

Pik 
Administrator

Wysłany: 03-07-2012, 21:35 

Powtórzę się, a bardzo mnie cieszy fakt, że tym samym sparafrazuję fragment Twojej pracy: :)

Gdyby 7 lat temu ktoś powiedział mi, że wkrótce jeden z użytkowników będzie pisał pracę naukową o tym serwisie - nie uwierzyłbym.
Nie wierzyłem prawie 9 miesięcy temu, gdy począł się ten pomysł.
I nie mogę uwierzyć teraz, gdy z sukcesem się narodził.

Nie sposób opisać jak wspaniałe to uczucie. Samym pomysłem sprawiłeś mi niesamowitą radość, fakt pisania pracy o serwisie był dla mnie niezwykle miły. Do tego licencjat obroniony z takim wynikiem.. cieszę się podwójnie. :)

Ponownie szczerze Ci gratuluję, ponownie dziękuję za wybór takiego tematu i życzę powodzenia w przyszłości! :)
Dobra robota!

Tomek jest niesamowity.. Nie dość, że przed obroną ma głowę, żeby robić sobie sesję zdjęciową, to jeszcze zabiera ze sobą wsparcie - KITTa i KOMa :D
Super. :D

A i już wiadomo, dlaczego mu tak dobrze poszło, w końcu bronił się jeden człowiek i dwa samochody, a komisja była tylko jedna.;)

Gratulacje jeszcze raz dla Ciebie i pozostałych dzielnych obrońców. :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 04-07-2012, 00:11 

bazion1444 napisał/a
Gest Balotelliego - zabrakło tylko zdjętej koszulki!

Mimo to wyszło świetnie :lol:
..poza tym wiesz, gdybyś zdjął, to jeszcze by któraś koleżanka zemdlała i co by było..i tak na pewno u niektórych poziom stresu był wysoki ;) Pozdrawiam raz jeszcze (także znanego i lubianego Michaela Sagen-Sagera xD) i gratuluję (nie tylko Balotelliego, ale też, tak zupełnie przy okazji, obrony :D )!

TS89 

Wysłany: 04-07-2012, 10:45 

bazion1444 napisał/a
Bo też nie tylko jesteś Licencjatem na piątkę, ale i człowiekiem na pięć z plusem!

:nice:

Pik napisał/a
Nie sposób opisać jak wspaniałe to uczucie. Samym pomysłem sprawiłeś mi niesamowitą radość, fakt pisania pracy o serwisie był dla mnie niezwykle miły. Do tego licencjat obroniony z takim wynikiem.. cieszę się podwójnie.

;)

Pik napisał/a
Gratulacje jeszcze raz dla Ciebie i pozostałych dzielnych obrońców.

;)

Bardzo dziękuje za wszystkie miłe słowa ;)

Z tego, co ustalałem, mogę tę pracę wrzucić do sieci. Czyli już wkrótce oczekujcie premiery na KRPL;)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 04-07-2012, 23:14 

Ja na Twoim miejscu jedynie bym ją udostępnił wybranym/chętnym i sam zdecydował komu udostępnić a komu nie. Wiesz, to nie jest artykuł na hataku, tylko efekt ciężkiej pracy, coś znacznie poważniejszego, dlatego ze względów bezpieczeństwa nie umieszczałbym pracy dyplomowej tak po prostu. Przemyśl to jeszcze, Tomku. Zawsze można do Ciebie napisać pw i sam zdecydujesz, czy komuś udostępnisz, czy nie. Nikt z nas nie chciałby, żeby ktoś przypadkowy wykorzystał Twoją pracę do własnych celów i korzyści, a niestety wiadomo jaki jest Internet.

Mandrivnyk 

Wysłany: 05-07-2012, 14:33 

Zgadzam się z eNeRem, nie ma co kusić losu i głupich ludzi.

TS89 

Wysłany: 07-07-2012, 21:47 

Jeśli tak mówicie...
Hm, muszę to jeszcze dobrze przemyśleć ;)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 08-07-2012, 14:21 

TS89 napisał/a
Hm, muszę to jeszcze dobrze przemyśleć

O potwierdzam. :D Pierwsze co robię bo wybraniu tematu pracy, to sprawdzam czy ktoś nie wrzucił swojej na neta, bo wtedy mogę się na czymś powzorować. :D
Ale spokojnie, antyplagiat wyszedł mi na 11% i 0%. :D

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

TS89 

Wysłany: 09-07-2012, 20:32 

Ok, już postanowiłem ;)

Pójdę za radą eNeRa i będę udostępniał ją po ówczesnym napisaniu do mnie. Można pisać przez pw i maila ;)

TS89 

Wysłany: 03-07-2013, 17:58 

Temat odkopany, ale... to już rok od obrony ;)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 03-07-2013, 23:53 

Fajnie było sobie przypomnieć ten świetny zwiastun..jak się okazało ciąg dalszy też był pozytywny ;)

...aaale ten czas leci!

mati1996 
KITT

Wysłany: 05-07-2013, 14:17 

Trochę spóźnione, ale gratuluję obrony. ( nie mogłem wtedy napisać, ale mnie jeszcze tu nie było ;) )

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 05-07-2013, 16:00 

A masz już jakieś plany na magisterkę? Pociągniesz temat z licencjata czy coś nowego zaczniesz? :P

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

TS89 

Wysłany: 05-07-2013, 16:45 

eNeR napisał/a
...aaale ten czas leci!

Jest tak ;)

mati1996 napisał/a
Trochę spóźnione, ale gratuluję obrony. ( nie mogłem wtedy napisać, ale mnie jeszcze tu nie było )

Dzięki ;)

Fenix The Best napisał/a
A masz już jakieś plany na magisterkę? Pociągniesz temat z licencjata czy coś nowego zaczniesz?

Plany są, już wstępnie zarysowane, ale na razie głośno nie mówię co i jak. Jak zacznę pisać to dam znać ;)

Pik 
Administrator

Wysłany: 11-09-2016, 21:20 

Minęło wiele czasu od obrony, ale dla mnie cały czas ten temat jest aktualny..

Pewnie nie wiecie, ale otrzymałem od Tomka jeden z końcowych egzemplarzy pracy, co nie ukrywałem, było bardzo miłym upominkiem.
Do dzisiaj, za każdym razem gdy mój wzrok go dostrzeże na półce, nie mogę przejść obok niego obojętnie i zawsze kończy się na kilkunastominutowym studiowaniu jego treści.

Właśnie jestem po jednym z takich przypadków i tym razem pozwolę sobie na odrobinę prywaty:
Tomek, po raz kolejny powiem Ci, że fakt napisania tej pracy w dalszym ciągu robi na mnie wielkie wrażenie, sprawia potężną radość, a podczas czytania powoduje ciarki i wzrusza. Dzięki. :)

TS89 

Wysłany: 12-09-2016, 05:50 

Pik napisał/a
Minęło wiele czasu od obrony, ale dla mnie cały czas ten temat jest aktualny..

Pewnie nie wiecie, ale otrzymałem od Tomka jeden z końcowych egzemplarzy pracy, co nie ukrywałem, było bardzo miłym upominkiem.
Do dzisiaj, za każdym razem gdy mój wzrok go dostrzeże na półce, nie mogę przejść obok niego obojętnie i zawsze kończy się na kilkunastominutowym studiowaniu jego treści.

Właśnie jestem po jednym z takich przypadków i tym razem pozwolę sobie na odrobinę prywaty:
Tomek, po raz kolejny powiem Ci, że fakt napisania tej pracy w dalszym ciągu robi na mnie wielkie wrażenie, sprawia potężną radość, a podczas czytania powoduje ciarki i wzrusza. Dzięki. :)

Bardzo mi miło, po tylu latach, że wciąż temat żyje, że wracasz do niego i że dalej wywołuje emocje. Nie ma lepszej satysfakcji dla twórcy, gdy jego "dzieło" jest w obiegu :)

Pomimo tego, że dziś o wiele bardziej pesymistycznie patrzę na temat studiowania, to jednak gdyby znów była taka sytuacja, wybrałbym ten sam temat. I za fakt, co powstało, i za fakt, jak inne fajne rzeczy działy się wokół niego :)

Pik, ale też i cała reszta KRPL - gdyby nie Wy, nie byłoby tego licencjatu. Dziękuję Wam jeszcze raz za to!!! :)

Odpowiedz do tematu