Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: eNeR
07-02-2013, 08:55
Czego słuchacie? - Rozmowy o muzyce
Autor Wiadomość

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 11-07-2012, 08:18 

eNeR napisał/a
i chyba (a nawet na pewno) ma najlepszy angielski akcent w disco polo a i w innych gatunkach wielu ma gorszy

Tak szczerze to nie powiedziałbym, że to Polak śpiewa ;P

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

Bandit 
Bye bye Baby!

Wysłany: 14-07-2012, 05:33 

Jednak za dużo RMF FM... Znacie?

Podkusiło mnie, żeby ściągnąć dyskografię, i trafiłem na coś takiego:

I ciekawostka: 11-letnia Christina Aguilera i Black Velvet!

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 15-07-2012, 01:28 

No proszę Cię, toż to Black Velvet! Jeden z najgenialniejszych i najbardziej zmysłowych utworów jakie kiedykolwiek powstały i jakie słyszałem! Absolutna perełka (inne utwory Myles to już nie to samo, zresztą żaden nie powtórzył sukcesu Black Velvet), uwielbiam..i zdecydowanie polecam :D

FlyingAnvil 
a.k.a. Latacz Iii|;)

Wysłany: 30-07-2012, 14:06 

Nie wiem czy ktoś z Was był, ale ja miałem to szczęście być w ostatnią sobotę na festiwalu Impact Fest na warszawskim Bemowie. Na miejsce dotarłem ok. 19 i miałem okazję usłyszeć parę kawałków The Vaccines, a następnie świetny koncert zespołu Kasabian, który doskonale rozgrzał publiczność przed występem gwiazdy wieczoru, czyli Red Hot Chili Peppers. Peppersi weszli na scenę kilka minut po 21.30 i zagrali genialny, prawie 2-godzinny koncert! :D Ja sam nie jestem zbyt częstym bywalcem koncertów, ale nie mogłem przegapić występu jednej z moich ulubionych kapel i nie żałuję ani grosza wydanego na bilet. Oprócz legendarnych kawałków takich jak: Californication, Under The Bridge, Can't Stop czy By The Way, można było usłyszeć również 3 kawałki z najnowszej płyty, a także kilka z poprzedniej oraz z albumów sprzed Californication. Poniżej setlista tego koncertu ;)

1. Monarchy Of Roses
2. Around The World
3. Snow ((Hey Oh))
4. Scar Tissue
5. Look Around
6. Throw Away Your Television
7. Can’t Stop
8. Soul To Squeeze
9. The Adventures Of Rain Dance Maggie
10. Charlie
11. Under The Bridge
12. Higher Ground
13. Warszawa (cover Davida Bowie’go)
14. Californication
15. By The Way
BIS:
16. Jam Chada, Mauro i Josha
17. Sir Psycho Sexy
18. They’re Red Hot
19. Give It Away

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 30-07-2012, 14:57 

No to niezły koncert zaliczyłeś! Fajnie :) Na tym kanale youtube jest prawie cały koncert RedHotów i dwa numery Kasabian ;) http://www.youtube.com/user/SirKuros666 ..a także Queen we Wrocławiu (pocieszające, że śpiewają także Roger Taylor i Brian May - polecam obejrzenie - koniecznie do końca - Love of my life: http://www.youtube.com/watch?v=U38uX7AExus ).

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 03-08-2012, 20:14 

Kochani, już za niecałą godzinę, o 22:00 jak co piątek Noc DJów w Radiu Dla Ciebie a w niej dużo klubowych nowości i miksów DJów (dziś zagram dla Was przebojowo ;) ) a także lista Top 40! 101fm dla Mazowsza i www.rdc.pl - do usłyszenia! ;-)

KITT94 
Knight Rider 4 ever

Wysłany: 05-08-2012, 00:23 

Wiem, że to brzydko się chwalić, ale chciałbym wiedzieć co sądzicie o mojej twórczości. Pseudonim artystyczny to swoją drogą skrót od KITT94, stąd też w tle "kolaż" z KI2T ;)

Dopiero zaczynam, więc popełniam masę błędów, ale staram się jak najlepiej umiem. Nie nagrywam w studiu, lecz u kolegi. Jeżeli chcecie, zamieszczę nasze wspólne nagrywki.

Mam nadzieję, że się spodoba. :)
Knight Rider. A shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist. Michael Knight, a young loner on a crusade to champion the cause of the innocent, the helpless, the powerless, in a world of criminals who operate above the law.

Bandit 
Bye bye Baby!

Wysłany: 05-08-2012, 00:57 

Tekst z pewnym przesłaniem, ale mam wrażenie, że nie wycisnąłeś z tematu 100 procent. Poza tym całkiem przyjemny utworek. Dawaj kolejne!

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 05-08-2012, 01:55 

Bardzo fajny podkład, choć jak dla mnie trochę za lajtowy w stosunku do tematu (ale lepszy taki, niż z przesadnym patosem). Co do rymowania i tekstów - polecam starsze (ok.10 lat wstecz) nagrania Eldo (także z Grammatik), OSTRego, Pezeta (ale nie jego solowe shity, tylko genialny album Muzyka Klasyczna, częściowo kolejny Muzyka Poważna, ale był już sporo gorszy).

Bardzo miłe zaskoczenie za temat i podejście do sprawy - Eldo choćby na albumach Grammatik i późniejszych solowych (okres 2000-2005, później już różnie) pokazał, że można robić dojrzały hip-hop, który jednocześnie wpada w ucho i świetnie się słucha oraz że nie trzeba naszpikować tekstu wulgaryzmami, żeby zrobić dobry hiphopowy numer. Cieszę się, że Ty to rozumiesz, masz za to u mni mega plusa i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo myślałem, że tak zwana dzisiejsza młodzież hip hop rozumie już tylko poprzez teksty o grubych melanżach lub mega trudnym życiu, o którym ani odbiorcy ani często wykonawcy nie mają tak naprawdę pojęcia.

Jeszcze co do jakości Twojego głosu - może postarajcie się o lepszy mikrofon i/lub coś pokombinujcie ze sprzętem, który macie..po prostu tak dobre kawałki chciałoby się słuchać w równie dobrej jakości! A jeśli to naprawdę Wasz początek, to tym większe brawa, bo znam kilka składów z warszawskich blokowisk, które wydawały nielegale czy też inne nieoficjalne wydawnictwa, no mówiąc krótko nagrywali płyty a od tego co powyżej zaprezentowałeś dzieliły ich lata świetlne. Podsumowując - kombinujcie dalej chłopaki i koniecznie dawaj znać co dalej (możesz także przez pw do mnie). Póki co - dobra robota i oby tak dalej. Ciekaw jestem też innych Waszych nagrań, możesz coś podesłać, chętnie przesłucham.

P.S. Zdradź coś więcej na temat całego podkładu, na ile skorzystaliście z gotowego a na ile go robiliście, bo że wokal zapożyczony, to rzecz jasna i powszechna. A ta grafika z KITTem? Kto to stworzył? Fantastyczne!

KITT94 
Knight Rider 4 ever

Wysłany: 05-08-2012, 02:30 

Będzie długo, niecierpliwi niech nie czytają ;)

Na początek chciałem Wam podziękować, nie spodziewałem takiej dobrej opinii.

Wychowywałem się na klasycznym hip-hopie, pierwsze WWO, K44 (wbrew pozorom większość ich piosenek też coś sobą reprzentuje), Paktofonice, Fenomenie itp. Eldo ogólnie nie słucham, ale Grammatik jest mi znane. OSTRy także był kiedyś moim numerem 1. Swoją drogą nie spodziewałem się, że interesujesz się także rapem, ale widocznie długa nieobecność na kr.pl mi się nie przysłużyła :P

Rycerz, tekst powstał całkiem spontanicznie, po prostu odpaliłem bit (o tym za chwilę) i go napisałem. Jakiś impuls, choć nie ze względu na własne przeżycia.

eNeR napisał/a
nie trzeba naszpikować tekstu wulgaryzmami, żeby zrobić dobry hiphopowy numer.

To jest moja dewiza. ;)

eNeR napisał/a
hip hop rozumie już tylko poprzez teksty o grubych melanżach lub mega trudnym życiu, o którym ani odbiorcy ani często wykonawcy nie mają tak naprawdę pojęcia.

Słuchając rapu staram się słuchać możliwie jak najwięcej składów i solowych wykonawców, więc w mojej bibliotece znajduje się zarówno Pono jak i Bonus RPK (w wirtualnej, w prawdziwej bibliotece muzycznej górują oryginalna Kinematografia, kasety Wzgórza Ya-Pa i Fenomena, ta ostatnia niestety zgrywana) :P To tak jakby składnica rymów. Słowa wpadają w ucho, chyba rozumiecie o co chodzi? Niestety zauważyłem ten...tę, modę? Dlatego w swoich solowych nagraniach omijam te tematy (a były dopiero trzy, z czego ten jedynie nadaje się do publikacji :P ).No, ale będąc w składzie, który stworzyliśmy z kolegami trzeba się czasem dostosować do tematu. Ale przekleństw u mnie nie będzie, tak czy tak ;)

eNeR napisał/a
Jeszcze co do jakości Twojego głosu - może postarajcie się o lepszy mikrofon i/lub coś pokombinujcie ze sprzętem

Jak już pisałem, nagrywam u kolegi. Ma on mikrofon, na którym spokojniejsze nagrania nie wychodzą tak dobrze. Ale lepsze to, niż Nokia, na której nagrywałem na początku :P Teraz kupuje mikser, ja sam chcę sobie kupić dobry mikrofon, żeby nie musieć dojeżdżać, ale ostatnio dochodzą mi wydatki na auto i cały czas ta kasa ucieka. :sick:

Co do podkładu - istnieje taka strona jak shadowville.com, twórcy zamieszczają tam instrumentale, z których można korzystać za darmo jeśli nie prowadzi się (przynajmniej oficjalnie ;) ) odpłatnej dystrybucji nagranych na nich kawałków. Zacząłem się ostatnio bawić programem Fruity Loops, szukam ciekawych płyt do samplowania itd. Może znasz ten program?

Zamieszczę w takim razie jeszcze takie oto tracki:

MC^3 - Chciałbym

Pierwszy utwór naszego nowo powstałego składu (KT4, Cielu i Dave). Skąd nazwa? Chodzimy razem do klasy. Jej profil to mat-fiz. Najbardziej znany wzór fizyczny? E=mc^2 MC to Master of Ceremony. Wtajemniczeni wiecą ocb ;) Więć stąd wzięła się nazwa: MC^3 - bo rap to potęga.

Moja pierwsza solowa nagrywka, użyłem telefonu :lol:

http://soundcloud.com/kt4hh/kt4-pierwszy-raz

Drugiej nie pokaże, bo nawet nie wiem gdzie jest i nie warto.

To trzecia, trochę bragga, tekst pisany za czasów Nokii ale nagrany już na mic'u ;) :

http://soundcloud.com/kt4hh/kt4-to-ja-dwa

Pierwszy feat. z Cielem:

http://soundcloud.com/kt4hh/cielu-ft-kt4-kawa-ek-o-niczym

I drugi:

http://soundcloud.com/kt4hh/zycie-jest-zbyt-krotkie

Na razie nie mam w przygotowaniu solowego numeru. Tworzymy za to kolejny feat. z Cielem (chociaż ciężko to nazwać featuringiem, to raczej coś w stylu Sokół & Pono) o Polsce. Podchodzę do tego dość sentymentalnie, więc powinno być dobrze. Ponadto skit, ale o czym to na razie jest tajemnica. Dziś spotykamy się we trójkę (ja, Cielu i jeszcze inna osoba nie wymieniona tu wczesniej) w celu napisania tekstu pod feat. (tym razem już prawdziwy - Cielu & KT4 feat...).Może coś z tego dobrego wyniknie. Aaaaa, no i drugi kawałek MC^3, mamy już prawie kompletny tekst.

Grafika. Niejaki Baster, jeżeli dogadam się z Pikiem (czekam na odpowiedź) będziecie mogli kupić od niego fajne rzeczy... ;) Chłopak ma talent.

A tu mój fanpage, jeśli ktoś zreflektuje :)

http://www.facebook.com/Kt4hh?ref=hl

No, mam nadzieję, że nie zanudziłem. :)
Knight Rider. A shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist. Michael Knight, a young loner on a crusade to champion the cause of the innocent, the helpless, the powerless, in a world of criminals who operate above the law.

Zenon 

Wysłany: 05-08-2012, 21:06 

a czy ktokolwiek tutaj brzdąka na gitarce?

Bandit 
Bye bye Baby!

Wysłany: 05-08-2012, 22:26 

Ja prawie jak na gitarce-harmonijka ustna :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 05-08-2012, 23:52 

KITT94 napisał/a
Będzie długo, niecierpliwi niech nie czytają

Ja jeszcze dłużej, więc też nie zainteresowani hip hopem i koneksjami tego gatunku z moją osobą mogą sobie darować :P

KITT94 napisał/a
Wychowywałem się na klasycznym hip-hopie, pierwsze WWO, K44 (wbrew pozorom większość ich piosenek też coś sobą reprzentuje), Paktofonice, Fenomenie itp. Eldo ogólnie nie słucham, ale Grammatik jest mi znane. OSTRy także był kiedyś moim numerem 1.

Kaliber..heh, pamiętam jakim zaskoczeniem był dla mnie psychodeliczny klimat numerów typu Plus i Minus z pierwszej płytki..a trzecią (3:44) słuchałem aż ją szlag trafił, świetna.

Fenomen..Studio Efekt i wszystko jasne ;) Świetny album Efekt, ulubione numery: Szansa, Teksty (uwielbiam!), To nie tak..tu z kolei miło wspominam ich świetny występ w Opolu (bo nie wiem czy wiesz, ale byli na festiwalu, Hirek Wrona zorganizował hiphopowy koncert), brakuje ich na scenie hh tak jak Grammatika.

Jeśli o Grammatik chodzi - jak dla mnie najlepszy album Światła miasta, genialne Wiatruczas i Nie ma skróconych dróg..można słuchać i słuchać. Kolega kiedyś zagrał hiphopowy mix m.in. z tym numerem w Nocy DJów (klubowej audycji w Radiu Dla Ciebie, w której gram), później do tego domiksowałem parę innych numerów, heh, stare dzieje. Solowe nagrania Eldoki już mniej mi się podobały (jak dla mnie każdy kolejny album gorszy), ale Mędrcy z kosmosu pierwsza klasa, świetne. Ostry trzyma poziom chyba do dziś, ale już nie śledzę tego więc nie wiem, najbardziej do mnie trafiały jego nagrania z okolic filmu Blokersi (na pewno widziałeś, jeśli nie, to polecam, świetny dokument Latkowskiego, nie wszystko pokazuje we właściwym świetle, ale wart obejrzenia).

KITT94 napisał/a
Swoją drogą nie spodziewałem się, że interesujesz się także rapem, ale widocznie długa nieobecność na kr.pl mi się nie przysłużyła

Wiesz, z jednej strony jako DJ (a tak naprawdę, po prostu tak mam) interesuję się wieloma gatunkami muzycznymi, a z drugiej zaś strony - Twoja nieobecność na KRPL nie ma tu żadnego znaczenia, bo to dzieje sprzed "epoki KRPL" ;) Okres 1999-2005 to duuużo hip-hopu w moim życiu, dużo "ziomali", dużo czasu na blokowiskach (mimo, że nigdy nie mieszkałem i nie mieszkam w bloku, tak wtedy się ułożyło)..

..no ale wróćmy do muzy - wtedy zaczęło się od klimatów typu Wzgórze Ya-Pa 3 (choć jeszcze kilka lat wcześniej był Liroy, kiedy debiutował, ale słuchaliśmy z kumplami jego kasety kilka razy, nagraliśmy później jakiś jego numer i to wszystko, szału nie było) - pamiętam "To Wzgórze Ya-Pa 3 znaczy że to własnie myyy.." he he, był też wtedy Warszafski Deszcz (tak, niewtajemniczonym wyjaśniam, że tak pisało się nazwę tego warszaWskiego składu) od którego zresztą w wyniku zabawnej historii wziął się mój nick/pseudo, który pozostał do dziś i już pozostanie, później Paktofonika, Eldo..no wszystko to, o czym już tu napisałem i jeszcze spoooro więcej, była też audycja Czarna lista w Radiu Dla Ciebie z czarną muzą, czyli wszelkimi odmianami rapu/soulu/hip-hopu itd, była też audycja w dawno nieistniejącej już Radiostacji..

..tak więc 6 lat w tym siedziałem, później mi przeszło :lol: Po prostu skupiłem się na graniu muzyki klubowej (sam to czułem już wcześniej, podświadomie, nawet miałem w jednym numerze taki śmieszny rym: Miksy za konsolą to moje życie/Jestem DJ eNeR jeszcze o mnie usłyszycie - co szczęśliwie się spełniło) a także na innych gatunkach muzyki, choć jak widać pozostał mi sentyment i trochę świetnych nagrań z tamtego okresu, w głowie też sporo jest. Nie nagrałem w tamtym okresie za dużo, raczej wolałem słuchać, choć odkryłem, że z łatwością przychodzi mi freestyle i zabawiałem w ten sposób czasem koleżanki na przerwach :lol: Wiesz, zakręcone rymy i ogólna polewka ze wszystkiego na około..do dziś czasem jak jadę busem czy metrem nawijam w myslach jakieś śmieszne rymy, mniej lub bardziej udane;) ..a ile dobrej hiphopowej muzy w tamtym okresie było..teraz jak dla mnie jest jakaś porażka, sorry ale nie trafiają do mnie żadni dziś modni wykonawcy, jak zobaczyłem co się zaczęło dziać po 2005, to dałem sobie spokój, bo - nie żebym dissował, ale - taki Pezet nagrywał świetne numery z Noonem (genialna płytka Muzyka Klasyczna i dość niezła Muzyka Poważna), a później zaczął rymować o jakichś - za przeprszeniem - dupach i grubych melanżach, no WTF? Peja stał się parodią samego siebie, Ascetoholix posypało się na jakieś śmieszne featuringi w popowych numerach itp a na dobicie wypłynęły twory typu Verba a później ostateczna rzeźnia czyli Karramba zmienia się w Pewexa i nagrywa jakieś disco polo. Śmiech na sali, wolę powracać do nagrań z tamtego okresu, nie tylko przez sentyment ale właśnie też przez to co teraz się dzieje. Już za dużo lat mam żeby mnie jarały rymy o melanżach, jaraniu i ciężkim życiu blokowisk (nawiasem mówiąc nigdy mnie nie jarały, ale to inna sprawa;p)..

KITT94 napisał/a
eNeR napisał/a
nie trzeba naszpikować tekstu wulgaryzmami, żeby zrobić dobry hiphopowy numer.
To jest moja dewiza.

I chwała Ci za to!

KITT94 napisał/a
No, ale będąc w składzie, który stworzyliśmy z kolegami trzeba się czasem dostosować do tematu.

A ja tam byłbym zadziorem i nie godził się tak po prostu ;) Nie każdy pomysł większości musi być dobry, wiesz o co kaman ;)

KITT94 napisał/a
Teraz kupuje mikser, ja sam chcę sobie kupić dobry mikrofon, żeby nie musieć dojeżdżać, ale ostatnio dochodzą mi wydatki na auto i cały czas ta kasa ucieka.

Skąd ja to znam..ale trzymam kciuki, cierpliwości i się uda :)

KITT94 napisał/a
Co do podkładu - istnieje taka strona jak shadowville.com, twórcy zamieszczają tam instrumentale, z których można korzystać za darmo jeśli nie prowadzi się (przynajmniej oficjalnie ) odpłatnej dystrybucji nagranych na nich kawałków.

No tak, rzeczywiście jest taka stronka, a kiedy chcesz wykorzystać podkład komercyjnie, można tam wykupić licencję :)

KITT94 napisał/a
Zacząłem się ostatnio bawić programem Fruity Loops, szukam ciekawych płyt do samplowania itd. Może znasz ten program?

Ha, pewnie, zna go chyba każdy, kto kiedykolwiek bawił się w tworzenie muzy. Bardzo dobry kombajn, są oczywiście potężniejsze (i dużo droższe), ale w nim można dużo zdziałać.

KITT94 napisał/a
MC^3 - Chciałbym

Dobre! Fajnie brzmicie, tylko kolega który zaczyna od 1:16 powinien brać z Was przykład, bo wystrzeliwuje słowa jak z karabinu i choć czasem w hip hopie to jest w cenie, to fajnie jest jeszcze przy tym trafiać w muzykę i rytm, w przeciwnym wypadku robi się bałagan ;)

KITT94 napisał/a
Moja pierwsza solowa nagrywka

Jak na telefon i pierwszą nagrywkę to przyzwoicie, nie ma wstydu ;)

KITT94 napisał/a
To trzecia, trochę bragga, tekst pisany za czasów Nokii ale nagrany już na mic'u

Choć mam wciąż problemy z dykcją i oddychać nie potrafię,
Każdą durną swą porażkę w ekspresowym tempie strawię.

- i widać, że nieźle Ci idzie trawienie, bo w tym numerze, który zaprezentowałeś jako pierwszy, słychać Twoje postępy :) ..a tu faktycznie wyszło trochę bragga, ale ja bym z tego zrobił..ragga! Ha, z takim podkładem dopiero by było, coś dostosować w tekście i by było z jajem;)

KITT94 napisał/a
Pierwszy feat. z Cielem

Znów ten sam problem co w MC^3 - Ty dobrze a kolega Cielu wyprzedza muzę i za szybko wyrzuca te słowa, chyba, że robi to celowo, ale tworzy się przez to chaos taki sam jak gdybyś puścił dwa podkłady na raz i nie wiadomo o co kaman i czego słuchać bo nie gra jak trzeba ;)

KITT94 napisał/a
I drugi:

Tu już trochę lepiej i tu jest słyszalny podział, tak jakby chyba jednak miało tak być, że Ty swoje a on swoje w swoim stylu. Ja jednak upierałbym się, żeby podobnie jak Ty dopasował się do podkładu, ale zrobicie jak chcecie..za to super, że pomyśleliście o tym, żeby zapodać jakiś fragment razem, nawet miałem napisać komentując poprzednie numery, że przydałoby się coś też wspólnie w refrenie..a tu proszę, właśnie tak zrobiliście. I bardzo dobrze, bo od razu jeszcze lepiej to brzmi. Dobrze też, że zarówno nawijacie momentami jednocześnie, jak i na przemian :voteok:

Z tego, co napisałeś, plany są, w sporej ilości..nic tylko życzyć powodzenia i czekać na realizację, trzymam kciuki za Wasze kolejne produkcje. Po tych zaprezentowanych przez Ciebie słychać progres i nie wiem w jakich odstępach czasowych powstawały te numery, ale postęp jest i myślę, że nie powiedzieliście ostatniego zdania i będziecie dalej doskonalić swoje umiejętności..a warto, bo robicie to naprawdę fajnie i pocieszyłeś mnie, że jeszcze gdzieś w naszym kraju młodzi ludzie wiedzą co to dobry hip hop i potrafią fajnie przekazać swoje przemyślenia, bez wyklinania wszystkiego i wszystkich. Tak trzymać!

Zenon napisał/a
a czy ktokolwiek tutaj brzdąka na gitarce?

Co najmniej jeden kolega tu obecny gra, nawet w zespole..ale to już może sam zabierze głos ;)

KITT94 
Knight Rider 4 ever

Wysłany: 08-08-2012, 03:28 

eNeR napisał/a
Kaliber..heh, pamiętam jakim zaskoczeniem był dla mnie psychodeliczny klimat numerów typu Plus i Minus z pierwszej płytki..a trzecią (3:44) słuchałem aż ją szlag trafił, świetna.

Mnie powala jeden z tekstów DABa: Ten pies, nazywa się Kapsel, poważnie! Strasznie ważny jest bo ważność ważnie ważna właśnie :D

eNeR napisał/a
Szansa, Teksty

Klasyki. I urzekają mnie swoim przesłaniem, jest ponadczasowe. Hen w odeskim porcie, banda grasowała, nieuchwytna od szeregu lat, z polycyjnych obław wychodziła cało, nigdy nie ponosząc żadnych strat...piękna wstawka Murki.

eNeR napisał/a
świetny występ w Opolu (bo nie wiem czy wiesz, ale byli na festiwalu, Hirek Wrona zorganizował hiphopowy koncert)

Nie wiedziałem, poszukam sobie jakichś relacji.
eNeR napisał/a
na pewno widziałeś, jeśli nie, to polecam, świetny dokument Latkowskiego, nie wszystko pokazuje we właściwym świetle, ale wart obejrzenia

Zaczynam oglądać ;)

eNeR napisał/a
Twoja nieobecność na KRPL nie ma tu żadnego znaczenia, bo to dzieje sprzed epoki KRPL

Chodziło mi bardziej o to, że w momencie kiedy zrobiłem sobie przerwę mogłem to odkryć :P ;)

eNeR napisał/a
pamiętam To Wzgórze Ya-Pa 3 znaczy że to własnie myyy..

a "zmień stronę" na końcu taśmy? :D

eNeR napisał/a
freestyle

też się zacząłem w to bawić, ale jeszcze koleżanek nie zabawiam :P

Co do ruiny w polskim hip-hopie nie chcę się wypowiadać, bo boli ;)

Cytat
A ja tam byłbym zadziorem i nie godził się tak po prostu Nie każdy pomysł większości musi być dobry, wiesz o co kaman

Na razie i tak nie ma ku temu okazji, bo projekty, który zaczynamy nie potrzebują owej zadziorności :)

eNeR napisał/a
Ha, pewnie, zna go chyba każdy, kto kiedykolwiek bawił się w tworzenie muzy

Mógłbym w razie czego liczyć na Twoją pomoc?http://www.knight-rider.pl/forum/templates/FreeTableBlack/images/lang_polish/icon_www.gif

eNeR napisał/a
Dobre! Fajnie brzmicie, tylko kolega który zaczyna od 1:16 powinien brać z Was przykład

Dzięki :D Przeczytał tego posta i obiecuje poprawę :)

eNeR napisał/a
Jak na telefon i pierwszą nagrywkę to przyzwoicie, nie ma wstydu

Ja wręcz byłem z niej dumny :mrgreen:

eNeR napisał/a
Ha, z takim podkładem dopiero by było, coś dostosować w tekście i by było z jajem;)

Raczej nie ię w kierunku tego gatunku (hah, wolny :D )m z resztą nie mogę słuchać już tego kawałka a co dopiero podkładu xD Za długo go męczyłem a i tak nie wyszedł jak chciałem.

Pierwsze numery powstawały w odstępie miesiąca od siebie, kolejne 2 tygodnie-miesiąc - brak czasu, nawet w wakacje.

Teraz przygotowujemy kilka ciekawych tak sądzę projektów, jak MC^3 oraz Cielu & KT4 (właśnie coś w wspomnianym stylu Sokół & Pono). Jeśli chodzi o stricte moją osobę: zgłosiłem się do udziału w płycie producenckiej i dostałem propozycję featu z gościem ze Starogardu. Idziemy do przodu :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 08-08-2012, 14:01 

KITT94 napisał/a
eNeR napisał/a
Szansa, Teksty

Klasyki. I urzekają mnie swoim przesłaniem, jest ponadczasowe. Hen w odeskim porcie, banda grasowała, nieuchwytna od szeregu lat, z polycyjnych obław wychodziła cało, nigdy nie ponosząc żadnych strat...piękna wstawka Murki.

Tak jest, nic dodać, nic ująć.

KITT94 napisał/a
Nie wiedziałem, poszukam sobie jakichś relacji.

Wpisz w google fenomen opole 2002 - coś powinno być..
Tutaj masz od 5:30 http://www.youtube.com/watch?v=woXNtoO5zac

KITT94 napisał/a
a zmień stronę na końcu taśmy? :D

Ha ha przypomniałeś mi, fakt ;)

KITT94 napisał/a
Mógłbym w razie czego liczyć na Twoją pomoc?

Niestety chyba na nic się nie zdam..nie bawiłem się w tym długo a i to było lata temu..chyba obecnie tylko pamiętam jak wygląda i do czego służy :lol: Od lat już nie bawię się w produkcję, remiksy też porzuciłem, tylko miksuję (brak czasu i cierpliwości).

KITT94 napisał/a
Pierwsze numery powstawały w odstępie miesiąca od siebie, kolejne 2 tygodnie-miesiąc

Tym lepiej, bo skoro w tak krótkim okresie są słyszalne postępy, to przyszłość rysuje się w fajnych barwach :)

KITT94 napisał/a
zgłosiłem się do udziału w płycie producenckiej i dostałem propozycję featu z gościem ze Starogardu.

Świetnie, gratuluję!

KITT94 napisał/a
Idziemy do przodu :)

I o to chodzi. Małymi kroczkami, na luzie, powolutku, do celu :) Trzymam kciuki!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi