Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Knight Rider: The Series w Polsce!
Autor Wiadomość

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 06-06-2012, 20:45 

Loool, eN... nie pamiętasz, jak TVP twierdziło, że to remake?

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 06-06-2012, 21:10 

Pamiętam, ale nie wyczułem Twojej wybitnie zakamuflowanej ironii!

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 14-06-2012, 01:47 

Nie dysponuję nagraniem, ale widziałem dziś obszerną reklamę Nieustraszonego na TVP1. Dwójka "zapowiadaczy" dyskutowała o scenach z serialu - taka przeplatanka, przykładowo KITT używa Turbo Boost, cięcie, prezenterka wyraża zachwyt nad tym wyczynem a prezenter komentuje "Ciekawe jak wyląduje" i pokazują lądowanie KITTa. Było z 6 scenek (może więcej ale nie widziałem od początku) i całkiem fajnie to wyglądało, była też grafika z polskim tytułem Nieustraszony na cały ekran, ogólnie fajna sprawa :)

Spider1990 

Wysłany: 14-07-2012, 15:38 

eNeR, O kurcze to faktycznie ciekawie to musiało wyglądać. Aż żałuje że ja tego nie widziałem przynajmniej też sam mógłbym to ocenić, Ale z samego już Twojego opisu tego co tam się działo brzmi to na prawdę interesująco.

ewelinabargiel2222

Wysłany: 09-08-2012, 19:47 

ej zajebiście nieustraszony wraca do TVP 1 w każdą sobotę i niedzielę o 15 a od 24 czerwca będą po dwa odcinki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CIESZĘ SIĘ I DZIĘKUJEMY TVP 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nice: :mrgreen: :D

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 10-08-2012, 00:17 

Troszeczkę się koleżance pomieszało :lol: Oto jak wygląda plan emisji pozostałych odcinków Nieustraszonego w TVP1:

18.08 (sobota) - 15:10
19:08 (niedziela) - 15:20 i 16:05 (2 odcinki)

25.08 (sobota) - 15:10 i 16:00 (2 odcinki)
26.08 (niedziela) - 15:20 i 16:10 (2 odcinki)

Zatem ostatni odcinek zostanie wyemitowany 26.08, w ostatni wakacyjny weekend. Można było się spodziewać, że TVP będzie chciała zmieścić się z emisją do końca wakacji. Miło, że serial nie zostanie urwany, tylko dzięki trzem podwójnym emisjom pokazane zostaną wszystkie odcinki :)

KITT94 
Knight Rider 4 ever

Wysłany: 27-08-2012, 10:08 

Trochę byłem ostatnio zaskoczony skacząc po kanałach jak natknąłem się na TS. Niestety nie mam czasu oglądać :|
Knight Rider. A shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist. Michael Knight, a young loner on a crusade to champion the cause of the innocent, the helpless, the powerless, in a world of criminals who operate above the law.

Odpowiedz do tematu