Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wpadka!
Autor Wiadomość

nismo

Wysłany: 04-10-2012, 21:39 

mati1996 napisał/a

Raz Kitt ma bak z tyłu, a niekiedy ma z przodu tak jak na obrazku. Obrazek

że niby co?

mati1996 
KITT

Wysłany: 05-10-2012, 15:24 

W jednym z odcinków pierwszego sezonu Michael nalewa paliwo do Kitta do tylnego baku, a tu jak widzimy bak z boku.

Pawełek18

Wysłany: 21-11-2012, 04:39 

Ktoś(zapomniałem kto :mrgreen: ) Napisał że spadajacy z klifu KARR że to nie był Trans Am czy jakoś tak, a to dla tego bo wykorzystano scenkę z filmu The Car :P .

mati1996 
KITT

Wysłany: 09-01-2013, 23:20 

Jako, że tej wpadki tu nie widziałem, zamieszczam ją. Otóż, gdy jeden ze złodziei w pierwszym odcinku pierwszego sezonu rzuca cegłą w szybę od samochodu, słychać brzęk łamanego szkła i widać, że kawałek szyby wyleciał.

darkvolfer 
Volfer_PR743

Wysłany: 10-01-2013, 12:12 

Seb napisał/a
Zauważyliście że Michael zawsze jezdził bez pasów?;>

Cóż... to chyba ma jakiś związek z "Pasywnym Laserowym Systemem Bezpieczeństwa Pasażerów". :)
A może jestem w błędzie?

Zauważyliście, że w No big thing przy "starciu" z ciężarówką ok. 24:43 KITT mówi żeby hamować i wbić Reverse, a potem (24:56) pyta Mike'a czemu nad nią nie przeskoczyli jakby to od początku była propozycja Micheala :???: Plus drobna wpadka z dzwignią automatu (Knight wrzuca R cofając ją... czyli z pozycji Parkingowej) :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 10-01-2013, 22:07 

Co do pasów - to były lata 80 aż tak bardzo do ich zapinania nie przykładano uwagi, zwłaszcza w serialach. ;)
A ten Pasywny System to chyba dopiero w 3 czy 4 sezonie wprowadzono. :)

No Big Thing - też na to zwróciłam uwagę, ale to chyba po prostu niefortunny montaż tej sceny.
Mi się wydaje, że może KITTowi chodziło o to, czemu Michael wcześniej nie zdecydował się na skok, bo skoro kazał mu wrzucić wsteczny, to pewnie obliczył, że juz jest za mało miejsca.

Albo może chodziło mu o to, żeby Michael wycofał na odpowiednia odległość i wtedy przeskoczył nad ciężarówką, zamiast tak długo się cofać.

Ale chyba to pierwsze jest bardziej prawdopodobne. ;)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Damian@Knight 
NIEUSTRASZONY

Wysłany: 09-04-2013, 16:37 

Siemaneczko ;) ostatnio szperałem na kompie w archiwach i natknąłem się na takie zdjęcie:

Na którym widać fotelo-człowieka i kierownicę z prawej strony ;)
Ostatnio zmieniony przez eNeR 10-04-2013, 00:23, w całości zmieniany 1 raz  

mati1996 
KITT

Wysłany: 20-07-2013, 13:36 

W odcinku SLAMMIN' SAMMY'S STUNT SHOW SPECTACULAR, gdy Kitt używa funkcji turbo boost, wygląda to tak jakby użył nagłego przyszpieszenia, jak w funkcji pursuit. ;)

KARR2 

Wysłany: 18-09-2013, 17:29 

W odcinku 1x06 "Just my bill" w około 14:57minucie filmu Michael włącza odtwarzanie obrazu z pamięci KITT-a i wciska klawisz Pursuit! Taka mała wpadka :D

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 18-09-2013, 23:16 

Chciał szybko odtworzyć

Matux

Wysłany: 25-10-2015, 21:54 

Witajcie w odcinku Knight of the Jugg https://youtu.be/aTl3coZVZtw?t=3m25s około 3.25 wydaje mi się że przypadkowo użyli KARRA zamiast Kitta (chyba żółty skaner)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 26-10-2015, 09:09 

KARR z żółtym skanerem miałby szare pasy na karoserii ;) Teoretycznie jest możliwe, że użyli jego skanera, ale najpewniej albo światło tak padło, że skaner przybrał taki kolor, albo akurat używany w tej scenie egzemplarz miał dość marne żarówki :P
..ale oczywiście możemy puścić wodze fantazji i pomyśleć, że KITT przeszedł do trybu ataku i stąd ten "bojowy skaner" KARRa ;)

Matux

Wysłany: 26-10-2015, 13:58 

Niby tak ale może użyli KARRA przed malowaniem gdy był w czarnym kolorze z zółtym skanerem a co do kolejnych wpadek nie wiem czy bylo poruszane ale w 2 sezonie w 3 odcinku KiTT raz ma Napis "PURSUIT" Fioletowy a raz Czerwony + w scenie gdy wyjeżdza z przyczepy ma Starą Szarą deske rozdzielczą (znaczy tu co mówił)

TS89 

Wysłany: 28-10-2015, 08:36 

Co do odcinka KNIGHT OF THE JUGGERNAUT - zajrzałem sobie do wydania DVD, przejrzałem całą scenę pojedynku. Coś na rzeczy jest. Bo tak:
- pierwsze ujęcie, KITT rusza do akcji - 40:41 - taki bardziej pomarańczowy, może bardziej pada tak światło

- 40:08 - KITT robi nawrót. Tu jednak bardziej słabe światła czy żarówki

- 41:17 - tu bardzo wygląda na żółte, ale w sumie KITT jest daleko, przesłania go chmura kurzu, słabe lampy, mocne światło słoneczne...

- 41:25 - ...a 8 sekund później znów czerwony skaner

- 42:02 - KITT po TURBO, też wygląda na żółto

Nie wiem do końca jak to jest, przypomina to trochę aferę z kolorem sukienki, różnie ludzie to widzą. Jednak z drugiej strony, taki "drobny" żart twórców, albo niedopatrzenie :)

Co do odcinka BROTHER'S KEEPER (jeden z moich ulubionych :) ):

Może to było jakieś state, próbne ujęcie. A może znów zagrało światło, albo jakieś problemy w korekcie barwnej serialu? Jednakowoż, ciekawe :D

Fajne smaczki!

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 28-10-2015, 09:19 

Różowy pościg...brzmi co najmniej intrygująco :!: xD

Odpowiedz do tematu