Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: eNeR
22-01-2014, 13:19
FORMUŁA 1 - Sezon 2013
Autor Wiadomość

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 17-11-2013, 15:59 

Masz GP Austrii, nie masz Indii i Korei ;) I Nie ma chyba wyścigu na torze w Walencji. Nie jest źle ;)

Swoją drogą, gdyby zlecili Turcji, albo Francji zorganizowanie wyścigu w przyszłym sezonie myślę, że zdążyliby się "ogarnąć" ;)

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

Van Helsing 

Wysłany: 17-11-2013, 18:09 

Gutierrez cofnięty o 10 pozycji na starcie za blokowanie Pastora w kwalifikacjach, Chilton z karą przejazdu przez aleję serwisową za blokowanie... Pastora.

Cytat
Maldonado (17.) po odpadnięciu w Q1 powiedział, że ma gdzieś ten rok i wyniki, skupia się na przyszłym.

Wiem, że jestem wredny, ale uśmiechnął bym się gdyby się okazało, że Maldonado i jego miliony nie znaleźli miejsca w przyszłorocznej stawce. Należałoby mu się za te teksty pod adresem Williamsa.

Tu jeszcze kaski Grosjeana i Kovala...

... i Vettela na dziś:

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 17-11-2013, 21:15 

Van Helsing napisał/a
... i Vettela na dziś:
Odnoszę wrażenie, że ten przepis o maksymalnie jednokrotnej zmianie malowania kasku w czasie sezonu jest całkiem zasadny...

FlyingAnvil 
a.k.a. Latacz Iii|;)

Wysłany: 17-11-2013, 22:46 

Nie wiem czy zauważyliście, ale z kalendarza wynika, że w przyszłym roku to GP Abu Zabi będzie kończyło sezon :? Może mi się wydaje, ale wyczuwam w tym grube sumy petrodolarów, które szejkowie wyłożyli na konto FIA, żeby ci zgodzili się na zmianę wieloletniej tradycji kończenia sezonu na Interlagos :P

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 17-11-2013, 23:35 

Przy pierwszym wyścigu o GP Abu Dhabi było tak samo ;)

Van Helsing 

Wysłany: 17-11-2013, 23:46 

kakagonzalez napisał/a
Przy pierwszym wyścigu o GP Abu Dhabi było tak samo ;)

Przy drugim również ;) . Co nie zmienia faktu, że GP Brazylii bardziej mi odpowiada na zakończenie sezonu.

Wracając do GP USA, to co wyprawia Vettel w drugiej części sezonu jest niesamowite. Absolutna dominacja :shock: . Brawa dla Grosjeana, widać, że jest ostatnio w świetnej formie. Bardzo dobry (jak na jazdę z kontuzją) występ Alonso. Na duży plus pierwsze punkty Bottasa (wyprzedził tym samym Pastora w generalce :mrgreen: ). Hamilton jakoś bezbarwnie.
Wyniki: http://www.f1wm.pl/php/rel_gen.php?rok=2013&nr=18

P.S. Co do kasków, tak jak już kiedyś pisałem: dopóki robi tak tylko jeden kierowca, to mi to nie przeszkadza ;)

EDIT: Vergne +20 sekund za kolizję z Gutierrezem.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 18-11-2013, 02:01 

Gratulacje i brawa dla Valtteriego Bottasa oraz Romaina Grosjeana. Fin zdobył pierwsze punkty i kolejny raz pokazał, że zdecydowanie ma potencjał i lepszy bolid pozwoli mu na jeszcze lepszą walkę (jesli taki dostanie, pomyślcie, jak namieszają Williamsy zarówno Bottasa jak i Massy..), zaś Francuz wydaje się, że bez szczególnego wysiłku nie tylko osiągnął podium, ale na najwyższej możliwej pozycji - bo umówmy się, Sebastian Vettel jest absolutnie nie do pokonania. Chcąc nie chcąc muszę pogratulować także jemu - niesamowity wyścig w jego wykonaniu i fajnie, że znów pokręcił parę bączków - to fajna tradycja i oby nie była dalej tępiona przez sędziów. Trochę minusów jeszcze - liczyłem na to, że Heikki będzie bez problemu w dziesiątce..jednak utrata skrzydła i KERSu oraz chyba nienajszczęśliwsza strategia nie pomogły Finowi.. Słabo Massa i Hamilton, zupełnei nijako..no i Alonso zawalił trochę start..za to Webber wyjątkowo nie;) Za tydzień wielki finał..szkoda, że w przyszłym sezonie w Abu Dhabi - tak jak Wy wolałbym Brazylię i Interlagos.

Knight89 

Wysłany: 18-11-2013, 09:07 

I powiedzcie mi, czemu każdy weekend w ogólnej TV nie może tak wyglądać? Porządne studia, które chce się oglądać. F1 powinna na stałe w takiej formie zagościć na PSN. Jest on ogólno dostępny, a na ogół pokazują tam jakieś barachło, bądź powtórki barachła.

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 18-11-2013, 10:09 

Knight89 napisał/a
I powiedzcie mi, czemu każdy weekend w ogólnej TV nie może tak wyglądać?

Spowodowane to jest brakiem Roberta Kubicy w szczególnosci ;) gdy występował jeszcze w wyscigach, to oglądalność Formuły w Polsce była na poziomie 2-3 mln, a obecnie jest to zaledwie 0,9 mln...

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 18-11-2013, 22:23 

Polsat Sport Extra musi czymś przyciągać ;) Mnie na przykład przyciągnął, he he :P Ale ostatnie praktycznie całkowite obcinanie studia na tzw. Polsacie otwartym to przegięcie..z drugiej jednak strony ostatnio i tak wyglądało to chyba w ten sposób, że po wyścigu było 10-15 minut reklam, po czym przypomnienie o konkursie, powtórzenie wyników i do widzenia. Tylko raz na kilka wyścigów konferencja, jeśli było więcej czasu antenowego. W sumie najtańszy pakiet Polsatu nie jest drogi, można zaszaleć..albo oglądać RTL :roll: Oczywiście gdyby powrócił Robert, pewnie trochę więcej by pokazywano..ale jak tak oglądam te studio na Polsat Sport Extra, to czasem z tych dwóch godzin można by spokojnie ułożyć pół godziny konkretów ;)

Van Helsing 

Wysłany: 20-11-2013, 22:42 

Taka ciekawostka w przerwie między wyścigami ;) : obecne bolidy w historycznych malowaniach:
http://cdebdesign.blogspot.com/

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 20-11-2013, 22:54 

McLaren z Marlboro z 1992..dobrze go pamiętam, wtedy pierwszy raz widziałem wyścig F1 :D I Benetton '93..a Ligier z tego samego roku to wręcz dzieło sztuki ;)
Sauber z 1995..prawie jak dziś Red Bull ;)
Bardzo fajny pomysł, ktoś się nieźle napracował.

Tymczasem...

Nowy kierowca Lotusa: Hulkenberg, czy Maldonado?
http://www.planet-f1.com/news/...-Admits-Hulkenberg-Doubts
http://www.clubcall.com/formul...de-maldonado-1665583.html

Kovalainen celuje w punkty na Interlagos
http://www.planet-f1.com/drive...sh-Heikki-s-Brazil-target

Webber nie dostanie wygranej na koniec kariery
http://www.planet-f1.com/drive...ber-won-t-be-gifted-a-win

Na koniec, ze specjalną dedykacją dla pana Andrzeja Borowczyka:

Galeria dziewczyn kierowców F1
http://www.planet-f1.com/f1-ba...5/The-WAGS-Of-Formula-One
Kto jest największym szczęściarzem? ;) Stawiam na Timo Glocka ;)

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 21-11-2013, 16:35 

Sauber '94 wygląda moim zdaniem najlepiej :)

eNeR napisał/a
Na koniec, ze specjalną dedykacją dla pana Andrzeja Borowczyka:
Mógłby mówić częściej o kobietach kierowców podczas wyścigów, a nie tylko podczas treningów :/
Mógłby mi ktoś przy okazji rozwinąć skrót "WAGS"?

eNeR napisał/a
Stawiam na Timo Glocka
Jak dla mnie ciężko ocenić ;P

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 22-11-2013, 01:04 

kakagonzalez napisał/a
Mógłby mi ktoś przy okazji rozwinąć skrót WAGS?

WAGs - Wives and girlfriends, czyli żony i narzeczone ;)

Konferencja prasowa przed ostatnim wyścigiem sezonu
http://www.planet-f1.com/drive...ay-s-FIA-press-conference

Macie obawy co do dźwięku silnika bolidu F1 w sezonie 2014? Posłuchajcie tego!
Lucas DiGrassi testuje bolid Formuły E... :roll: www.youtube.com/watch?v=dqIsFbdLJ7k

Mikołaj Sokół (@facebook): Jeśli tak ma wyglądać (i brzmieć) przyszłość wyścigów, to przerzucam się na szachy... Samochody mają rozwijać 225 km/h i przyspieszać od zera do setki w 3 sekundy. Moc maksymalna ma wynosić około 270 KM, a w wyścigowym trybie oszczędzania 180 KM. Pierwszy sezon Formuły E rusza jesienią 2014. Zaplanowano 10 rund na ulicznych torach w Pekinie, Putrajaya (Malezja), Hong Kongu, Punta del Este (Urugwaj), Buenos Aires, Los Angeles, Miami, Monako, Berlinie i Londynie. Pomysł fajny, tylko ten dźwięk... Przynajmniej przy tych wyścigach trojebusów nowe V6 turbo 1,6 w F1 będą brzmiały porządnie :-)

Wygląd "jak cię mogę", ale dźwięk..coś strasznego. Pomijając to, co robi z uszami, przypomina to sterowane radiem modele.

Van Helsing 

Wysłany: 22-11-2013, 01:30 

Cytat
Galeria dziewczyn kierowców F1
http://www.planet-f1.com/f1-ba...5/The-WAGS-Of-Formula-One

To ja dodam jeszcze Jennifer Becks, dziewczynę Adriana Sutila:

I nieznaną mi z imienia i nazwiska, drugą połówkę Kamui Kobayashiego:

Co do Formuły E, najciekawsza będzie zmiana bolidu w trakcie wyścigu :lol: .

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi