Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: eNeR
22-01-2014, 13:19
FORMUŁA 1 - Sezon 2013
Autor Wiadomość

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 22-11-2013, 01:34 

No tak, fakt, Jennifer..ostatnio się zasmuciła, gdy Adrian szybko skończył wyścig :P
Dorzuciłeś pan poważne konkurentki dziewczyny Timo Glocka w walce o tytuł Miss F1 ;)

Dla niemieckojęzycznych: porównanie bolidu z 2013 i 2014 (ale podobno nos ma być przydszy, niż tu pokazano :P ): http://www.auto-motor-und-spor...014-im-video-7913407.html

Van Helsing 

Wysłany: 22-11-2013, 01:40 

Cytat
ale podobno nos ma być przydszy, niż tu pokazano :P

Zdecydowanie brzydszy:

To drugie, to zdjęcie po obróbce w "foto-sklepie".

Kiedy pierwszy raz przeczytałem o obniżonym nosie, to wyobrażałem sobie coś w stylu BGP001, ale to... :sick:

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 22-11-2013, 07:16 

eNeR napisał/a
Dla niemieckojęzycznych:
eN: weź poleć poprostu plubienie "Sokolim Okiem" na facebooku, szybciej będzie ;P
Jak już tam napisałem, na początku filmiku zaczęły mnie zęby boleć, bo ten "silnik" brzmiał dla mnie jak wiertło dentystyczne. Potem faktycznie jak czajnik z wrzącą wodą :P

A kobieta Sutila - no no :mrgreen:

PS: Kurde, II trening koliduje z inauguracją skoków narciarskich :/

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 22-11-2013, 11:52 

Van Helsing napisał/a
Kiedy pierwszy raz przeczytałem o obniżonym nosie, to wyobrażałem sobie coś w stylu BGP001, ale to...

Brawn przy tym, to było dzieło sztuki F1. To jest niestety koszmarek..chyba nie doczekamy się ładnego bolidu, zawsze musi być coś nie tak..ostatnie lata to tylko zmiany na gorsze :/

kakagonzalez napisał/a
eN: weź poleć poprostu plubienie Sokolim Okiem na facebooku, szybciej będzie ;P

Mogę także zaproponować kilka serwisów o F1 i zamknąć temat, ale chyba o to chodzi, żeby zbierać newsy z różnych miejsc i tu je podawać. Nikt nie ma codziennie czasu na śledzenie wszystkiego, dziś wrzucę coś ja, innego dnia masę ciekawych informacji wrzuci Van Helsing, kolejnego jeszcze ktoś i dzięki temu ten temat się kręci i można mieć wszystkie ciekawe nwsy w pigułce. Naprawdę muszę to tłumaczyć? ;)

Przenosząc się do przyszłości takiej, jak Formuła E: Horner następcą Berniego?!
http://www.planet-f1.com/news/...one-Horner-Would-Be-Ideal

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 22-11-2013, 16:21 

Oby tylko stwierdził, że warto powrócić do 3.0l V10 ;P

Van Helsing 

Wysłany: 22-11-2013, 21:00 Grande Premio do Brasil 2013

Autódromo José Carlos Pace
Długość toru: 4,309 km
Liczba okrążeń: 71
Pełny dystans: 305,909 km
Rekord toru: 1:09.822 - R. Barrichello (Ferrari), 2004

Wyniki z 2012:
Pole position: L. Hamilton - 1:12.458
Zwycięzca: J. Button - 1:45:22.656
Najszybsze okrążenie: L. Hamilton - 1:18.069

Okrążenie toru:

Rosberg najszybszy w obu treningach:
http://www.f1wm.pl/php/news_id-30870.html
http://www.f1wm.pl/php/news_id-30875.html

Benetton B194, którym Michael Schumacher zdobył swój pierwszy tytuł, zostanie 1 grudnia wystawiony na aukcji. Wycenia się go na ok. 600 tysięcy funtów. Dodatkowo zwycięzca będzie mógł pojeździć nim na torze w Hiszpanii.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 22-11-2013, 23:30 

Pierwszy trening: brawa dla Kwiata, drugi trening: brawa dla Kovalainena. Oba traningi: wow, Rosberg?
Ciekawie się to poukładało. Oczywiście mam nadzieję, że w niedzielę popada na Interlagos :mrgreen:

Jak wiadomo, w wyścigu o GP Brazylii Felipe Massa wystąpi po raz ostatni w barwach Ferrari. Na profilu Felipe na Instagramie można zobaczyć zdjęcia kasku, w jakim wystartuje a także fotki z wizyty w siedzibie Williamsa :) http://instagram.com/massafelipe

Z innej beczki: Giermaziak w nowej serii wyścigowej (ale może w Porsche też): http://www.f1wm.pl/php/news_id-30849.html

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 23-11-2013, 07:22 

O ten Kwiat... jeśli to nie był fuks, to w przyszłym zesonie chociaż jeden pay-driver będzie dobry :twisted: Romain widzę nie lubi deszczu.

Van Helsing 

Wysłany: 23-11-2013, 18:56 

Vettel zdobywa pole position do GP Brazylii:
http://www.f1wm.pl/php/rel_gen...hp?rok=2013&nr=19&dzial=8

Cytat
Na profilu Felipe na Instagramie można zobaczyć zdjęcia kasku, w jakim wystartuje

Jeszcze kilku kierowców zmieniło kaski na ten wyścig:
Spoiler:  

Vettel:

Hamilton:

Chilton:

Ricciardo:

Webber: (tutaj w sumie jest tylko dodane logo z przodu kasku)

EDIT: Chilton i Gutierrez z reprymendą:
http://www.f1wm.pl/php/news_id-30888.html

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 23-11-2013, 22:04 

Kask Vettela świetny! Co do kwalifikacji: bardzo ciekawe przetasowanie w Q3 (ale szkoda, że Felipe daleko), będzie ciekawie! Jeśli dodać do tego deszcz..to cytując klasyka arcyciekawie :mrgreen: Mam tylko nadzieję, że obędzie się bez czerwonej flagi, bo nie przepadam za czekaniem..choć z drugiej strony.. :roll:

..no i muszę to napisać: szkoda, że to już ostatni wyścig.. :( ..jednak biorąc pod uwagę dominację Vettela i nowości, jakie niesie ze sobą przyszły sezon, to warto już wyczekiwać tego 2014 ;)

Van Helsing 

Wysłany: 24-11-2013, 18:53 

Sebastian Vettel zwycięża w ostatnim wyścigu sezonu 2013. Na drugim miejscu na mecie znalazł się Mark Webber, a na trzecim Fernando Alonso.
Wyniki: http://www.f1wm.pl/php/rel_gen.php?rok=2013&nr=19

Ciekawy wyścig, trochę szkoda, że nie popadało, ale z drugiej strony może to i lepiej. Gratulacje dla duetu Red Bulla za dublet w Brazylii i dla Vettela za całkowite zdominowanie drugiej połowy sezonu. Jak by nie patrzeć na naszych oczach tworzy się kawał historii F1. Szkoda mi bardzo Massy, nie wydaje mi się żeby zasłużył na DT. Kara dla Hamiltona - moim zdaniem - zasłużona, dziwi mnie natomiast brak kary dla Pastora "Mistrza Świata" Maldonado. Fatalny wyścig dla Lotusa, tak się zastanawiam, czy nie popełnili jednak błędu angażując Kovalainena. Valsecchi o wiele lepiej zna E21. Na plus pozycje Alonso i McLarenów. W klasyfikacji konstruktorów Mercedes przed Ferrari, jakoś wolałbym ich w odwrotnej kolejności.

I tak oto pożegnaliśmy silniki V8 :((

Ostatnio zmieniony przez Van Helsing 24-11-2013, 19:21, w całości zmieniany 2 razy  

Bandit 
Bye bye Baby!

Wysłany: 24-11-2013, 19:01 

Co myślicie o sędziach z Interlagos? Według mnie ich decyzje były absurdalne i niepotrzebnie namieszały w stawce. Najbardziej szkoda mi Massy - pojechał dobry, a sędziowie tylko zepsuli mu rodzinny wyścig.

Knight89 

Wysłany: 25-11-2013, 13:18 

Jak dla mnie, był to najnudniejszy sezon odkąd oglądam.

Kara dla Massy to kpiny, dobrze, ze Hamiltonowi też się dostało. Najbardziej szkoda Lotusa i Kimiego. Mogli skończyć wysoko, a wyszło jak wyszło.
Ostatnio zmieniony przez Knight89 25-11-2013, 18:02, w całości zmieniany 1 raz  

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 25-11-2013, 17:44 

Van Helsing napisał/a
I tak oto pożegnaliśmy silniki V8
A tak żegnali je w RBR:

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 25-11-2013, 22:11 

Van Helsing napisał/a
I tak oto pożegnaliśmy silniki V8

Nie tylko pochowaliśmy V8, ale i także to koniec Formuły 1 w Polsacie!
Umowa się skończyła i niewiadomo gdzie i czy wogóle zobaczymy przyszły sezon, czy trzeba będzie kombinować.

Cytat
Nieoficjalnie spekuluje się, że prawa do pokazywania Formuły 1 może przejąć Fox International Channels. Koncern przymierza się do uruchomienia kanału Fox Sports także w Polsce. Ostatnio nabył prawa do pokazywania koszykarskiej Euroligi oraz amerykańskiej Major League Baseball. Dodatkowo Fox kupił licencję do transmitowania niemieckiej Bundesligi w Holandii i we Włoszech.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi