Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: eNeR
25-11-2014, 00:56
Co oglądacie? - Rozmowy o filmach, serialach... [ARCHIWUM 2]
Autor Wiadomość

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 26-08-2014, 22:48 

Tak, ramówka jeszcze letnia, ale jesienna nie istnieje/nic nowego nie wnosi - we wrześniu emisje KR tak jak dotychczas - o 4, 5 i 6 rano.

K.ITT 

Wysłany: 28-08-2014, 21:27 

Na jednym z fanpage'ów "Nieustraszonego" na Facebooku piszą, że TVP 1 po MacGyver wyemituje Knight Rider'a. Nie jest to co prawda potwierdzona informacja, lecz istnieje szansa, że to prawda. :)

Bandit 
Bye bye Baby!

Wysłany: 29-08-2014, 00:19 

Raczej wątpię - skoro 13 Ulica nadaje KR, to TVP puści co innego, nie wspominając już o tym, że do zakończenia MacGyvera jeszcze kawał drogi.

Ale jak już, to niech to będzie Viper. Wszystkie odcinki nagram, bo ripy dostępne w necie są straszne...
Ewentualnie Cobra. Albo Magnum.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 29-08-2014, 20:26 

Bandit napisał/a
skoro 13 Ulica nadaje KR, to TVP puści co innego

To akurat nie musi mieć związku, bo tak samo MacGyver leci (czy tam leciał) na CBS Action i równolegle emisję zaczęła TVP.

Bandit napisał/a
Ale jak już, to niech to będzie Viper. Wszystkie odcinki nagram, bo ripy dostępne w necie są straszne...

Jest tak! Też chętnie bym sobie przypomniał, ale...

Bandit napisał/a
Ewentualnie Cobra. Albo Magnum.

...ale za Cobrę dałbym się pokroić! Mam dwie kasety wydane przez NVC, emisje na Polsacie pamiętam do dziś, w wersji oryginalnej też mam, ale znów obejrzeć w tv..byłoby świetnie. Myślę jednak, że serial nie jest aż tak popularny i prędzej sięgnęliby po nadawane kilka razy na TVP2 Magnum i/lub Gliniarza i Prokuratora (ten serial akurat mogę oglądać na okrągło - leci teraz na CBS a niedawno był na Pulsie, zresztą Magnum też bardzo dobry). TVP może też sięgnąć po Kojaka albo Miami Vice - niezapomniany serial z Savalasem kilka lat temu był emitowany późnymi wieczorami na TVP1 a z kolei Policjanci z Miami dawno nie gościli w tv, więc też spora szansa. Bo to, że wydał Amercom, to żaden argument - Magnum i Drużynę A też wydali a emisja w tv była. No, jednak to wszystko gdybanie, czas pokaże ;) ..może TVP zrobi wszystkim psikusa i powtórzy KR:TS :P

TS89 

Wysłany: 29-08-2014, 20:37 

Mogą zrobić jeszcze większego psikusa - i puścić TKR :D

Bandit 
Bye bye Baby!

Wysłany: 29-08-2014, 20:43 

Niezły pomysł :D Mea culpa...

A propo starych seriali - czy ktoś z Was ma na dysku napisy do Highwaymana i Hardcastle and McCormick (o ile takowe istnieją)? Jeśli tak, byłbym wdzięczny za udostępnienie.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 11-09-2014, 00:58 

Rozmowa z Wojciechem Pijanowskim - o Kole Fortuny i nie tylko - polecam :)
http://plejada.onet.pl/wywiady...nikt-nie-znal-hasel/nrwnq

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 11-09-2014, 19:36 

http://www.filmweb.pl/news/Zma...+"Bonda"-107199

Smutna wiadomość...sympatyczny aktor, tak jak już w newsie napisane jest najbardziej znany z Bonda, ale również z Wyścigu Cannonball.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 11-09-2014, 23:25 

Szkoda gościa. Rzeczywiście był sympatycznym facetem, często bywał na konwentach/zlotach fanów, zawsze z uśmiechem na twarzy..i z tym uśmiechem, ale stalowym, zapamiętam go z dwóch Bondów (dodam: 2 z 7 ulubionych, z Moorem).

Był świetny w roli Buźki, nie da się nie zapamiętać pojedynków tego duetu :)

RIP

TS89 

Wysłany: 04-10-2014, 00:27 

Będzie kinowy "Słoneczny patrol":

http://hatak.pl/artykuly/bedzi...atrol-the-rock-w-obsadzie

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 04-10-2014, 19:04 

Będzie Hoff - będzie git, nie będzie Hoffa (albo będzie w malutkim cameo) - nie będzie git :P Biorąc pod uwagę, że nawet oryginał nie był wybitną produkcją, czego spodziewać się po remake'u?

Rider 
Konserwator

Wysłany: 16-11-2014, 17:46 

Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie wspomniał o filmie Bogowie.

Zdecydowanie jedna z najlepszych polskich produkcji ostatnich lat. Biografia samego prof. Religi jest już sama w sobie niezwykle ciekawa. Twórcom filmu udało się jednak nie zepsuć wszystkiego co się da i powstał naprawdę porządny film, dający nadzieję, że polskie kino ma szanse jeszcze wyjść z dołka. Warta podkreślenia jest jeszcze oczywiście genialna kreacja stworzona przez zyskującego u mnie coraz więcej szacunku Tomasza Kota. Myślałem, że rola Ryśka Riedla był rolą Jego życia, a okazało się, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa - największe wrażenie robi oddanie mimiki i specyficznych ruchów Religi. Kot aspiruje do miana jednego z największych aktorów i ceni się to, że nie spoczywa na laurach, a doskonali swoją technikę.

Jeżeli ktoś jeszcze nie widział filmu - niech to nadrobi najszybciej jak się da.

Piszę poprawnie po polsku.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 16-11-2014, 23:51 

Wiesz, jest filmweb, jest facebook..

Oczywiście też oglądałem ten film i potwierdzam, kolejna po Skazanym.. wybitna rola Kota. Oddanie mimiki i sposobu poruszania się (mimo dużej różnicy wzrostu) perfekcyjne. Zdecydowanie to jeden z najlepszych naszych aktorów i cieszy fakt, że wśród młodego pokolenia jest ktoś taki. Co do filmu (oceniłem na 8,5/10) mam jednak zastrzeżenia - niektóre akcenty humorystyczne były niepotrzebne i jakby na siłę, niektóre wątki zbyt spłycono (nie wspominając o tym, że np.nie ma ani słowa o tym, że Religa ma syna, który również został kardiochirurgiem)..film mimo niespełna dwóch godzin jest za krótki, urywa się dość nagle i nie podoba mi się pomysł zakończenia w takim momencie. Zarówno plusem jak i minusem jest użycie zagranicznych hitów - może zabieg mający na celu powodzenie filmu na rynku zagranicznym. Pomijając te uwagi film jest świetny i na pewno wart obejrzenia. Twórcy pokazali, że Religa był nie tylko wybitnym kardiochirurgiem, ale też - a może przede wszystkim - człowiekiem, zaś Tomasz Kot znów pokazał, że jest aktorem z najwyższej półki.

A jak już jesteśmy przy kinie polskim, byłem w kinie również na filmie Zbliżenia, dramacie, w którym główne role zagrały panie Orleańska i Wiśniewska. Trudna relacja matki z córką nie została pokazana tak, jak tego się spodziewałem - zwiastun dużo obiecywał a film nie pokazał tego choćby w połowie, był przewidywalny, sporo scen przerysowanych/nienaturalnych sytuacji aż wreszcie finał, który jest dla mnie niczym innym, niż chęcią pokazania jak bardzo ciężki i dramatyczny film widz właśnie obejrzał. Dla mnie rzeczywiście seans był ciężki a dramatyczna myśl, że mogłem wydać te pieniądze na bilet na film Bogowie, co zrobiłem tydzień później. Nie polecam.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 19-11-2014, 17:27 

Widzieliście już fragment gag reel z najnowszej kosmicznej komedii Marvela? :P

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 19-11-2014, 19:41 

Fajne to :)

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi