Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wydanie DVD KR.
Autor Wiadomość

Defalt 
Konto usunięte

Wysłany: 11-11-2014, 21:35 Wydanie DVD KR.

Witam!
Ostatnio szczęście się mnie trzyma, podczas spacerku po czwartkowym targu ( miasto Nowy Targ ) natrafiłem na brodatego typka który sprzedawał używki DVD. Od razu zauważyłem okładkę KR była tam jedna płyta zapytałem czy ma więcej a typ przyniósł mi całą kolekcję :P Zażądał 6 dych brałem bez wahania. Teraz mam 2 takie same kolekcję i postanowiłem jedną sprzedać. Więc tam sprzedam wersję z targu tzn wszystkie odc łącznie z polotami w wersji PL/ENG lektor napisy. Żeby nie było tak różowo nie są w stanie idealnym, (mogę zapodać zdj na gg, skype czy email) większość okładek jest spoko jednak 2 okładki są porysowane. Nie jakoś starsznie dużo ale nie nazwę tego "normalne ślady użytkowania ) płyty jednak są w idealnym stanie.

Nie wiem ile za to chce wątek zakładam bo wolał bym aby "wierny fan" serialu zakupił tą kolekcję. Mogę wystawić na aledrogo (czytaj allegro), odbiór osobisty na terenie Krakowa lub Nowego Targu na resztę polski wysyłka mogę załatwić kuriera ale płaci odbiorca :P
Dodam że nie chce za to jakiejś astronomicznej ceny tym bardziej od tutejszych forumowiczów.
Zdj wstępne ( obecnie nie mam czym zrobić lepszego w piątek odzyskam lustrzankę to podeślę coś dokładnego:http://prntscr.com/55ez36

Pozdrawiam.

maxijed 
Knight Rider's Fan

Wysłany: 12-11-2014, 19:40 

A jaka kwota by Cię usatysfakcjonowała (mniej więcej)?

Kiedy będziesz miał czas, to wyślij na mój email (maxijed234@gmail.com) zdjęcia kilku płyt i okładek, szczególnie tych, które nie noszą "normalnego śladu użytkowania". :)

Defalt 
Konto usunięte

Wysłany: 12-11-2014, 20:15 

Do do zdjęć to tak jak pisałem poniedziałek bo nie mam teraz lustrzanki a mój telefon z robieniem zdjęć radzi sobie jak podziemny sprzedawca kebabów z nad morza czarnego z kontrolą sanepidu, czyli wcale.
Co do kwoty to wydziałem na allegro podobne kolekcję za "czy tufki" myślę że 200 do negocjacji by mnie zadowoliło.
A tak btw to nawet jeszcze nie miałem czasu by sprawdzić czy wszystkie płyty działają bo nie mam nagrywarki w kompie...
Tak że niedługo dowiesz się jak to dokładnie wygląda, czy wszystko działa, dlaczego ta lodówka tak słabo chłodzi i kto zeżarł moją pizze z zamrażarki...

Odpowiedz do tematu