Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kalambur zwany kryzys, czyli przyszłość KRPL wg Tomka S.
Autor Wiadomość

TS89 

Wysłany: 12-03-2015, 20:47 

Dzięki eN :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 01-10-2015, 19:35 

Wiesz, Tomku. Od marca 2015 mam tą stronę na podglądzie. Od marca 2015 chce napisać coś mądrego, coś mądrzejszego od Ciebie i od eNcia, ale codziennie patrzę na tę stronę i nic mi nie przychodzi do głowy.

Bo w sumie jak można opisać część swojego życia?

Nie wiem czym ja dla was jestem, ale Wy jesteście i na zawsze pozostaniecie częścią mojego życia, którą na bank nie porzucę. :)

Nie mogę uwierzyć, że tyle lat spędziłam z tym serwisem i forum. Mam nadzieję, że pomimo codziennych trudów i obowiązków, z którymi każdy z nas się boryka, uda nam się jak najczęściej spotkać tutaj, czy pogadać na fejsie. :)

Jesteście zajebiści, ja też jestem zajebista i nie dajcie sobie wmówić inaczej. :)
Zawojujemy świat, a potem spotkamy się przy piwie i powspominamy - a pamiętacie jak sie zarejestrowałam na forum i byłam jedyną dziewczyną - a pamiętacie jak tłumaczyliśmy odcinki -a pamiętacie jaką zajebistą społecznością byliśmy - a pamiętacie jak wydali kr na dvd - a pamiętacie jak wydali 4 sezon kr z prawidłową kolejnością - a pamiętacie Nasz Ridera - a pamiętacie Kalambura- a pamiętacie dublektora - i że na forum byliśmy My Wszyscy. :)

I że jeżeli pozostalibyśmy My Wszyscy - to może by były kolejny Kalambur, może byłoby co innego.

Spotkałam się osobiście z wieloma osobami z forum, m.in. z Riderem, eNciem, Tami - mam nadzieję, że kiedyś, przy lepszej sposobności spotkam się z innymi.

Ale musicie mi obiecać jedno - nie odchodźcie stąd. :)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 01-10-2015, 23:07 

Trzeba by te posty wydzielić i zrobić jakiś temat wspominkowy..z ostrzeżeniem, że potrzebne będą chusteczki :roll:

Teraz ja nic mądrego nie dopiszę..ale podpisuję się pod powyższymi słowami, zdecydowanie :)

..tylko chciałbym, żebyśmy rzeczywiście się spotkali w większym gronie w realu..i żebyśmy się za to zabrali w najbliższym czasie, bo jak historia KRPL pokazuje, nigdy nie wiadomo kiedy coś się skończy.. Choć kilkoro z nas, dinozaurów, chciałoby, by pewne rzeczy nigdy się nie kończyły. Ja bym przemyślał opcję spotkania..serio :) Po prostu ustalmy termin, rzućmy to wszystko w cholerę na jeden dzień i spotkajmy się. Ostatni rok nauczył mnie, że naprawdę nie warto odkładać niektórych planów i realizować je choćby na spontanie albo wbrew czemuś..nawet niekiedy samemu sobie!

Pik 
Administrator

Wysłany: 02-10-2015, 00:18 

Nie jestem w stanie opisać co czuję, gdy czytam takie wypowiedzi.:)

Jak wiecie swoją droga planowaliśmy zlot, najwyraźniej miał on być zorganizowany z za dużym rozmachem, przez co nie udało się go w ogóle zrealizować. Natomiast zgadzam się, że trzeba poważnie zastanowić się nad takim spotkaniem. Już nie w formie zlotu z masą atrakcji i niespodzianek, tylko zwyczajnego spotkania starych dobrych znajomych (oczywiście każdy byłby mile widziany, nowi użytkownicy również).

Jestem całkowicie za, umówmy się któregoś weekendu, spotkajmy się jednego dnia, jeśli o mnie chodzi w dowolnej lokalizacji w dowolnym mieście. Ustalmy tylko gdzie i kiedy. :)

TS89 

Wysłany: 02-10-2015, 23:05 

Też jestem za :) To może Wawa?

Wzruszająco się zrobiło, nie ma co :)

Pik 
Administrator

Wysłany: 04-10-2015, 17:26 

A kto byłby za Wawą? :)
Oczywiście ja nie mam nic przeciwko, domyślam się, że eNeR także.. ;)

BITT 

Wysłany: 04-10-2015, 19:13 

Wawa to dobry pomysł, chociaż mogą być problemy z dojazdem ;) Osobiście uważam, że lepiej byłoby zrobić w lecie spotkanie. Wiadomo, ciepło, długi dzień no i można w weekend się spotkać

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 04-10-2015, 22:40 

Do lata pomysł upadnie jak upadł poprzednim razem.
Oczywiście Wawa również mi odpowiada.

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 05-10-2015, 21:28 

Mi również odpowiada Wawa i chętnie się w końcu spotkam z wami :P
Swoją drogą Panowie (eNeR i Pik) mieszkamy w jednym mieście i za cholerę nie mogę was spotkać :P
No z Pikiem kiedyś minęliśmy się o włos, więc ustalamy termin i organizujemy cokolwiek, nawet może być browar nad wisłą :D

Pik 
Administrator

Wysłany: 09-10-2015, 21:10 

Czas na konkrety :)

Ja mogę dysponować czasem w dniach:
24,25.10
31.10
14,15.11
21,22.11

Napiszcie swoje terminy, spróbujemy coś razem wybrać. :)
Oczywiście mówimy tylko o sobocie lub niedzieli.

TS89 

Wysłany: 09-10-2015, 22:34 

Dla mnie im później (żeby na spokojnie zaplanować wypad logistycznie) tym lepiej, ale ogólnie daty od Pika oks. A tak na wszelki wypadek (choć odległy nieco) bym zapytał o ten weekend z 26.11.

Pik 
Administrator

Wysłany: 10-10-2015, 09:08 

TS89 napisał/a
A tak na wszelki wypadek (choć odległy nieco) bym zapytał o ten weekend z 26.11

U mnie bardzo niepewny.

TS89 

Wysłany: 10-10-2015, 12:40 

Rozumiem, to coś wczesniejszego.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 11-10-2015, 16:38 

Mnie chyba 24.10 nie będzie odpowiadał (ale nie wiem tego w tej chwili) a tak to spoko.

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 12-10-2015, 19:37 

25.10 - jak najbardziej
31.10 - jak najbardziej
pozostałe propozycje koncerty..

Odpowiedz do tematu