Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kupie Pontiac'a Trans Am'a czyli K.I.T.T'a
Autor Wiadomość

Maks1998 

Wysłany: 18-07-2016, 00:00 Kupie Pontiac'a Trans Am'a czyli K.I.T.T'a

Widzę, że chyba dobrze trafiłem słuchajcie niedawno zrobiłem prawko i potrzebuje wozu, ale jak to tu wiadomo nie chce kupić jakiegoś śmiecia czy cholera wie, czego szukam Pontiac'a Trans Am'a najlepiej czarnego, a zarazem dowiem się, gdzie mogę zrobić na zamówienie deskę rozdzielcza kierownice tylni panel świateł i przedni zderzak czekam na info z niecierpliwością. Dziękuje i Pozdrawiam.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 18-07-2016, 10:08 

Witaj,

myślę, że musisz się rozglądać na portalach z ofertami, jak np.:

http://otomoto.pl/
http://moto.gratka.pl/
http://olx.pl/

Weź jednak pod uwagę, że Trans-Am to bardzo paliwożerne auto a części do niego są drogie.
Jeśli zaś chodzi o stworzenie repliki KITTa, to takie próby podejmowało tu już kilku użytkowników, ale jeszcze nikomu chyba się nie udało. Może będziesz pierwszy :)

Ewentualnie można szukać repliki na którymś z zagranicznych portali, ale to na pewno dużo większy koszt.

Powodzenia!

Maks1998 

Wysłany: 18-07-2016, 13:46 

Dobra dziękuje Otomoto , Allegro i Olx znam i sledze cały czas

maxijed 
Knight Rider's Fan

Wysłany: 18-07-2016, 21:27 

Trans Am w porządnym stanie to wydatek rzędu 30 - 40 tysięcy złotych. Dolicz do tego jakieś 20% na ewentualne naprawy i przerejestrowanie auta. Jesteś młodym kierowcą, więc nie masz żadnych zniżek, to i ubezpieczenie będzie Cię kosztowało jakieś 2000 złotych rocznie. No chyba, że zrezygnujesz z 5-cio litrowego V8, które pochłania paliwo w ilościach 15L na setkę (przy spokojnej jeździe). Koszty utrzymania takiego wozu mogą Cię przerosnąć.

Co do przerobienia Pontiac'a na naprawdę dobrą replikę KITTa, to jest to wydatek równający się z ceną zakupu auta, a nawet przewyższający ją. Przerabiałem temat. Części do KITTa dostaniesz we Włoszech lub Stanach.

Odradzałbym kupowanie tak potężnego wozu, jakim jest Trans Am z tylnym napędem, na pierwsze auto, bo zawiniesz się na pierwszym drzewie. Lepiej kup coś z mniejszym silnikiem i naucz się tym jeździć. Na nauce jazdy uczą Cię jak zdać egzamin, a nie jak jeździć. Życie zweryfikuje twoje umiejętności.

Maks1998 

Wysłany: 23-07-2016, 01:11 

Pieniądze dla mnie nie graja roli mam odłożone 24.000 tys. poza tym moje wypłaty wynoszą miesięcznie od 3.200 – 4.500 więc jak widać z gotówka nie mam problemu.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 30-07-2016, 11:07 

Ktoś tu szukał KITTa do kupienia? :D

http://www.ebay.com/itm/302026385826

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

maxijed 
Knight Rider's Fan

Wysłany: 30-07-2016, 12:35 

W przeliczeniu na złotówki cena jest taka, jak przewidywałem, a nawet wyższa. :/

Właściciel zachwala, że jest to najwierniejsza replika, ale ja jestem wredny i przyczepiłbym się do paru detali. :mrgreen:

rafas92 

Wysłany: 31-07-2016, 02:51 

Ciekawe do czego naprzyklad? Całkiem fajnie zrobione, dobrze odwzorowany, żeby tak 15 tys kosztował to kto wie czy bym nie brał właśnie kredytu :mrgreen:

Maks1998 

Wysłany: 31-07-2016, 11:32 

Szkoda ze nie jest to 50tys w złotówkach bym już zamówił

maxijed 
Knight Rider's Fan

Wysłany: 31-07-2016, 16:37 

rafas92, na przykład do kierunkowskazów bym się przyczepił. Nie rozumiem dlaczego założył okrągłe, skoro spokojnie można zdobyć kwadratowe, powszechnie stosowane przez innych właścicieli replik KITTa w europie.

Drugą rzeczą jest spasowanie kierownicy i switchpoda. Górna krawędź kierownicy powinna schodzić się na równi z górą switchpoda, a następnie przejść do voiceboxa. To akurat jest przewlekły błąd i nie rozumiem, dlaczego jednym to wychodzi, a inny nie. :P

Myślę, że wóz jest wart 40.000 dolarów, bo jest też parę detali, które są in plus dla tego auta.

rafas92 

Wysłany: 31-07-2016, 19:07 

Nie mówię że nie jest wart, mam na myśli że gdyby kosztował mniej to byłby mój, że a tak się obejdę smakiem :/

Odpowiedz do tematu