Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nareszcie w Polsce - DVD z Nieustraszonym!
Autor Wiadomość

wojteko65 

Wysłany: 09-08-2016, 10:38 

rafas ja chciałem podobnie ale tylko wieczorem mam czas to znów telewizor zajęty. Ja pobierałem z chomikuj i na telefonie oglądam.

scooterpl 

Wysłany: 09-08-2016, 19:12 

Ja oglądam cały rok. Wyrywkowo rożne odcinki. tygodniowo srednino jeden dwa odcinki. To już nałóg. Ale nie chce się z niego leczyć :P

rafas92 

Wysłany: 09-08-2016, 19:17 

bo oglądanie knight ridera jest tym nałogiem którego nie trzeba sobie odmawiać...sądzę nawet że oglądanie może przynieść pozytywne skutki. miedzy innymi są to-
-odreagowanie stresu przy godnej rozrywce
-odchamienie się po oglądaniu tego co sie na świecie dzieje
-zmniejszenie ogólnego zidiocenia na świecie
-oraz poprawa ogólnego samopoczucia

napisał i podpisał lekarz weterynarii
RAFAS92

wojteko65 

Wysłany: 10-08-2016, 13:48 

ja oglądałem codziennie po 1 albo 2 odcikach :D

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 10-08-2016, 14:28 

A ja jako, że są wakacje (tak przynajmniej słyszałem), tradycyjnie muszę obejrzeć odcinek Out of the woods :)

Jeśli ktoś nie pamięta dlaczego, wyjaśnienia w komentarzach pod opisem odcinka w serwisie ;)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 20-12-2016, 13:55 

Cieszmy się, że mamy DVD takie, jakie mamy - wszystkie nowe edycje mają zmienioną muzykę (jak wiele innych seriali) :/ Poniżej linki do dwóch tematów z KRO. Drugi z nich pokazuje do jakich głupot to doprowadza.

http://knightrideronline.com/f...viewtopic.php?f=2&t=19661
http://knightrideronline.com/f...viewtopic.php?f=2&t=19774

W sumie dobrze, że jeszcze nie podmienili muzyki w intro (tak jak w przypadku np. Świata wg Bundych, Słonecznego Patrolu czy Cudownych lat).

mati1992 

Wysłany: 25-12-2016, 14:26 

Ja taki trend zauważyłem zwłaszcza w tych beznadziejnych polskich komediach, puszczanych na przykład na TVN. Nie muszę mówić, że to coś żałosnego :? Powie mi ktoś po co to się robi? Czemu to niby służy? Jak zmienią to jest lepiej? Bo nie rozumiem.
Jeszcze lepszy numer odstawili z odnowionym Potopem Hoffmana - zrekonstruowali cały obraz i początkowo taki puszczali w telewizji. A na DVD trafiła wersja pocięta i skrócona bodajże do trzech godzin. Normalna profanacja. To tak, jakby na raz Da Vinci porobił dziury w Monie Lisie albo w ogóle wyciął z obrazu samą postać i taką ją obramował bez żadnego tła. Też jest ładnie, też się podoba, tylko jest sprofanowane. Po to była ta cała nowoczesność? To ja dziękuję.

TS89 

Wysłany: 15-10-2018, 20:16 

Jak było na fb, niech będzie i tu - dziś mija dokładnie 10 lat od kiedy pierwszy numer KR na DVD pojawił się w kioskach :) Pamiętacie tamten czas? :D

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 16-10-2018, 10:50 

Przyznam, że z perspektywy czasu (nie do wiary, że to już 10 lat!), jest to dla mnie jak świetny sen, po którym budzisz się i żałujesz, że nie było to prawdą - a w tym przypadku jednak jest :D 15.10.2008, gdy miałem już w rękach gazetkę i DVD, radość była przeogromna - zresztą pisząc o tym pobiłem rekord emotikonek :lol2: Po odpaleniu płytki był lekki zawód, że lektor "taki sobie", ale piękne menu i przede wszystkim możliwość obejrzenia "Nieustraszonego" z oryginalnej płyty DVD (a nie pliku mozolnie ściąganego dzień i noc z netu) oraz wizja całej kolekcji na półce - to wynagradzało wszystko, to było najważniejsze :) Nawet to, że pewne teksty w gazetce były dziwnie znajome, nie było tak istotne... Później doszła jeszcze wisienka na torcie w postaci naszej - jak się okazało - skutecznej inicjatywy przesunięcia "Scent of roses" zgodnie z wizją twórców, na sam koniec IV sezonu, dzięki czemu polska edycja jest jedyna na świecie..taka, jak powinna być :) Wspaniały czas i dobrze, że możemy wciąż to przeżywać na nowo - choćby spoglądając na półkę ;)

Pik 
Administrator

Wysłany: 16-10-2018, 11:54 

10 lat.. jak ten czas mija :)
Miałem opisywać swoje odczucia w tym temacie, ale.. właśnie sobie przypomniałem, że zrobiłem to już 5 lat temu :D
Tak więc dla wszystkich zainteresowanych historią wydania od drugiej strony, zapraszam do zapoznania / przypomnienia sobie mojego postu:
http://www.knight-rider.pl/forum/viewtopic.php?p=63626#63626

Rider 
Konserwator

Wysłany: 08-07-2020, 21:27 

Słuchajcie, 12 lat minęło, więc pora odkopać temat :D .

Przymierzałem się długo do pewnego zakupu i w tym czasie nadrabiałem ten temat i wspominałem :) . Między innymi przypomniałem sobie o tym jak narzekałem na cenę (takie to były czasy)... Jak wiemy w tym samym czasie były wydawane dwa seriale. Siłą rzeczy Nieustraszony był na pierwszym miejscu i wszystkie grosze jakie udało mi się wtedy zebrać lokowałem właśnie w ten serial. Ale od zawsze gdzieś tam w świadomości miałem takie poczucie "kurde, szkoda że nie miałem wtedy tyle kasy, żeby pozwolić sobie na dwie kolekcje...".

Dziś po tym całym czasie nadeszła ta wielka chwila:

Najlepsze jest to, że wszystkie numery są całkowicie nowe, nigdy nieodfoliowane, dlatego czuję się jakbym cofnął się o 12 lat :) .

Fajnie jest tak powspominać i doczekać spełnienia marzeń :) .

Piszę poprawnie po polsku.

mtu90 
.::Harry::.

Wysłany: 19-07-2020, 15:13 

Ja zamiast Drużyny A mam serial Airwolf

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 30-07-2020, 14:41 

Pięknie, Rider! Super się to prezentuje :)

Co do amercomowych kolekcji, to szkoda, że Magnum nie został wydany w całości...a MacGyver wcale :P

Pik 
Administrator

Wysłany: 31-07-2020, 03:07 

Właśnie, też mi szkoda MacGyvera.. Na pewno bym kupił. :) On, Drużyna A, no i KR, moje The Best 3. ;)

Odpowiedz do tematu