Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Mój film?
Autor Wiadomość

wojteko65 

Wysłany: 11-02-2017, 18:44 Mój film?

Nie jest to coś doskonałego, ale starałem się aby to wyglądało w miarę możliwie. Poświęciłem sporo czasu. Wiele rzeczy można by poprawić. Mam nadzieję, że się spodoba XD
klik!

Krider 

Wysłany: 12-02-2017, 02:20 

Obejrzałem cały i ogólnie całkiem fajnie Ci to wyszło =) Klimat niemal jak z serialu hehe :mrgreen: Swego czasu też się bawiłem modem KR w GTA SA, ale nic nie nagrywałem :P Będzie następny odcinek? ;)

wojteko65 

Wysłany: 12-02-2017, 08:21 

Dzięki :) Być może. Jeśli będzie dla kogo, to na pewno.

TS89 

Wysłany: 12-02-2017, 22:43 

Zgodzę się, czuć klimat :) Duża w tym zasługa oryginalnego soundtracku oraz niektórych ujęć, bardzo przypominających to, jak się je robiło w serialu :)
Do tego główna intryga w stylu KR (choć wymagałaby tu i ówdzie dopracowania oraz pogłębienia). Plus trochę podszlifować dialogi :)
Co bym jeszcze widział - ale to już pewnie kwestia techniczna, nie wiem, jak to działa w kwestii modu, nigdy z nim pracowałem - by np. ujęcia pościgów nagrywać tak, by nie było efektu na początku każdej zmiany kamery, że samochody stoją i dopiero ruszają. Wtedy zachowana byłaby płynność :)

Krider 

Wysłany: 13-02-2017, 02:05 

TS89 napisał/a
by np. ujęcia pościgów nagrywać tak, by nie było efektu na początku każdej zmiany kamery, że samochody stoją i dopiero ruszają. Wtedy zachowana byłaby płynność :)

Dokładnie, też zwróciłem na to uwagę podczas oglądania. W ogóle szkoda, że nie ma opcji zmiany kamery już po nagraniu, tak jak w niektórych grach, i podczas nagrywania nieraz trzeba jeździć "na ślepo", przez co w jednej "scenie" doszło nawet do kolizji KITTa z jakimś autem :P

Galaxy 

Wysłany: 13-02-2017, 15:35 

Muszę przyznać że jako osoba zajmująca się przez pewien czas YouTube-m planowałem wydać film (komedię) na bazie serialu Knight Rider realizowany przy użyciu zmodyfikowanej GTA San Andreas niestety z przyczyn technicznych a także osobistych mój plan legł w gruzach. Niespełna rok temu próbowałem ponownie zająć się wspomnianym filmem lecz po wnikliwej analizie uznałem że projekt ten z racji planowanego czasu trwania (zakładałem ok. 40 minut) powinien mieć więcej niż jednego twórcę koniec końców nie nawiązałem z żadnym z twórców tego typu produkcji wspomnianej współpracy a po samym projekcie zostały jedynie dwa trailery na moim kanale które z czasem usunąłem. Do prawdy gratuluję a także chylę czoła ponieważ wiem ile pracy wymaga stworzenie takiego filmu który z przyjemnością obejrzałem niczym bonusowy epizod Nieustraszonego.

wojteko65 

Wysłany: 13-02-2017, 16:42 

Dziękuję za miłe słowa :D . Naprawdę bywało czasem trudno zwłaszcza podczas montażu.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 13-02-2017, 22:20 

No proszę, jaka miła niespodzianka! :D Świetnie, że zrobiłeś ten film, wojteko65. Wyszło bardzo fajnie! :voteok:

Ogólnie podpisuję się pod tym, co napisał TS89 (choć te pościgi mnie tak nie kłuły w oczy), a od siebie dodam:

Plusy:
+ oryginalna muzyka z KR!!
+ muzyczny hit z lat 80-ych!
+ Micro Machines!
+ dopracowanie scen (np.policja i holownik rzeczywiście były! plus całkiem udane próby odwzorowania scen/kadrów z serialu)
+ funkcje KITTa (nie za dużo, nie za mało - proporcje jak w serialu)

Minusy:
- w rozmowie z Devonem i tej z gliniarzem przez telefon jeden rozmówca jest za cicho
- z kolei muzyka czasem jest za głośno w stosunku do dialogów
- Devon to raczej Alex Torres z Knight Rider: The Series (ale spoko)
- to jednak komputerowe głosy (ale mając na uwadze, że latami bezskutecznie próbuję skrzyknąć stałą ekipę KRPL do zrobienia jeszcze jednego dubbingu odcinka rozumiem, że to było jedyne wyjście) / :] - dop. FTB
- przydałby się jeszcze jeden fragment jakiejś piosenki z lat 80-ych

Ogólnie myślę, że jak na początek, to bardzo dobrze Ci to wyszło i możesz być zadowolony. Oczywiście trzeba przymknąć oko na różne - także niezależne od Ciebie - niedociągnięcia, ale ogląda się to jak kolejny, nieznany odcinek "Nieustraszonego", całkiem przyjemnie i z zainteresowaniem. Nabiera się też smaku na więcej, zatem trzymam kciuki, żebyś jeszcze znalazł czas i ochotę i stworzył kolejny odcinek :)
Ostatnio zmieniony przez Fenix The Best 14-02-2017, 19:39, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu