Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czego słuchacie? - Rozmowy o muzyce
Autor Wiadomość

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 21-10-2017, 22:53 

Kraftwerk/Rammstein na stacjach dyskietek. I dyskach HDD. I Skanerze. I nie wiem jeszcze czym ❤

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 23-10-2017, 19:41 

Coś niesamowitego, świetne! Widzę, że gość jest z Polski i zrobił więcej takich perełek. Brawo.

TS89 

Wysłany: 23-10-2017, 20:25 

Dla takich chwil właśnie cieszę się, że istnieje internet :D Piękne :D

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 27-10-2017, 17:06 

Zapraszam do słuchania audycji "Noc DJ'ów" już dziś od 20:05 w Polskim Radiu RDC - Radiu Dla Ciebie!
Tradycyjnie będzie moc klubowych nowości, ja zagram dla Was eNeRgetyczny mix i podzielę się ciekawostkami.
Mam nadzieję, że do usłyszenia! Player online oraz częstotliwości FM znajdziecie na www.rdc.pl ;)

Galaxy 

Wysłany: 31-10-2017, 17:35 

Kilka dni temu będąc w zaprzyjaźnionym antykwariacie nabyłem winylowy album będący kompilacją utworów grupy Dire Straits zatytułowaną "Money for Nothing" w bardzo ciekawym Bułgarskim wydaniu ;) poniżej prezentuję tytułowy utwór również z czarnego krążka jednakże w wydaniu oficjalnym (Brothers in Arms)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 02-11-2017, 15:19 

Gratuluję zakupu, na pewno ciekawe wydanie. Przyznam, że nie słyszałem dotąd Money for nothing w tak długiej wersji, świetna :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 10-11-2017, 19:38 

Drodzy Nieustraszeni, zapraszam do posłuchania kolejnej "Nocy DJ'ów" w RDC - Radiu Dla Ciebie.
Startujemy o 20:00 i gramy do rana a warto słuchać, bo dzisiejsze wydanie będzie wyjątkowe.
Jakie niespodzianki Was czekają, dowiecie się ze specjalnego filmiku, zobaczcie (do końca!):
https://www.facebook.com/NocDJ...652723972/?type=2&theater

Słuchajcie najlepszej audycji z muzyką klubową na falach fm lub online: www.rdc.pl
Wyjątkowo będzie także odnośnie mojej osoby - zagram dla Was dwa razy - w wieczornej i w nocnej części! Do usłyszenia? ;)

Chaser_Dracodi 
RWBY

Wysłany: 10-11-2017, 22:11 

Gratuluje zakupu Dire Straits, dodam ze swojej strony że taka przedłużona wersja Money for nothing znajduje się też na tej płycie

Mam tą płytkę i powiem super zakup, szczególnie Money wymiata w tej dłuższej wersji a i jakościowo super ( pewnie winilowi nie do sięga pięt ale i tak super), szczególnie super się go słucha w aucie (jestem w trakcie rozbudowy audio, ale już teraz słychać moc). inne kawałki też rządzą, aż mnie naszła ochota na nocne bezcelowe jeżdżenie autem i słuchanie Dire Straits w aucie.

Galaxy 

Wysłany: 11-11-2017, 01:21 

Chaser_Dracodi napisał/a
Money wymiata w tej dłuższej wersji.

W przypadku mojego wydania (Bułgarskiego) część utworów zostało pozyskane z singli zatem nie znajdują się w wersjach rozszerzonych, nie pamiętam jak wygląda sprawa "Money For Nothing" lecz "Brothers In Arms" jest na pewno w wersji z singla. Mimo to tłoczenie jest na prawdę przyzwoite zaś sam album gra w pełnym paśmie. W swego rodzaju rekompensacie posiadam w swej kolekcji również oryginalny album Brothers In Arms w wersji DVD-Audio (PCM 24/48 oraz Dolby Digital 5.1)

Niespełna wczoraj do mojej winylowej kolekcji dołączył Lee Litenour z albumem Banded Together (wydanie Elektra Records)
Poniżej prezentuję wybrany utwór z tego albumu

adi 

Wysłany: 13-11-2017, 20:14 

https://soundcloud.com/user-786969367/4-x-1067-mm

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 16-11-2017, 13:52 

Odpowiedz do tematu