Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Coś się kręci...czyli nowy Knight Rider :)
Autor Wiadomość

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 24-08-2017, 09:57 

No nie, kolejny news i kolejny z innej beczki. Teraz KR ma być komedią w stylu nowego Baywatch a Michaela Knighta ma zagrać amerykański gwiazdor wrestlingu (żeby nie było, że The Rock gra wszędzie).

http://www.canalplus.pl/film/n...wym-nieustraszonym_749012

https://naekranie.pl/aktualnosci/serial-nieustraszony-jako-film-w-stylu-baywatch-kto-moze-zagrac-2242049

Paradoksalnie właśnie ta produkcja ma największą szansę powstania.
Jedno jest pewne - po obejrzeniu tego shitu ludzie docenią KR:TS...

Kosogłos 

Wysłany: 25-08-2017, 08:55 

O żesz... Jeszcze KR jako komedii brakowało... Czarno to widzę. Szczerze? Ja to już nie wiem jak oni zrobią nowego KR. Raz mówią tak, raz tak... Ener, jeżeli chodzi o KR:TS to się zgadzam z Tobą w 100%. Tak go nie powiem, ochrzaniali, to dopiero teraz by go docenili. Przyznam, że przewiduję czarny scenariusz.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 26-08-2017, 20:23 

https://www.circa.com/story/20...id-hes-working-on-his-own

W skrócie Hoff woli bardziej Loganowego Knight Ridera niż komedyjnego.

Szczerze, jak dla mnie jeżeli jakiś KR miałby wyjść i odnieść sukces to tylko jako parodia/komedia samego siebie.

KR to zawsze był bardziej rozrywkowy serial, po prostu nie widzę żeby z tego zrobić dramę.

Wydaje mi się, że jakby tak oceniać współcześnie, to jednak KRowi bliżej lekkim i rozrywkowym Strażnikom Galaktyki niż trudnemu, egzystencjalnemu Loganowi.
(A filmy obydwa mi się podobają).

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Chaser_Dracodi 
RWBY

Wysłany: 27-08-2017, 19:12 

Dobra bo już widząc te posty załamuje się, te wszystkie informacje o nowym KR to ploty jak na razie.
Czemu? Otóż była już informacja wyjaśniająca że Hoff tylko wspomniał że chciałby by KR powróciło, anie że chce zrobić. Hoff podobno nie ma praw i nie ma możliwości. Jakaś marna strona plotkarska podłapała temat i teraz wszędzie huczą. A ten news o KR w stylu Logana no sorry, ale przewija się najczęściej tam data która jest nierealna, gdyż jest to data przed wydaniem filmu Logan, więc raczej nie mógł oglądać filmu Logan wcześniej.
Ogólnie uwierzę w nowego KR jak zobaczę trailer, a na razie to wszystko to dla mnie ploty które wykorzystują wyrwane z kontekstu słowa Davida.
//ps.1 tak wiem że te info że tamte info są nie prawdziwe mogą być tez nie prawdziwe, no ale ja już nie ma
//ps.2 tak jestem smutasem który nie wierzy w powrót ukochanego serialu i który jeszcze marudzi -___-

maxijed 
Knight Rider's Fan

Wysłany: 11-09-2017, 19:08 

Cóż za zamieszanie. Nagle sam Hoff rzuca nowe fakty, które potwierdzają fake newsy. Serial miałby być w mrocznym stylu, a dodatkowo miałby wylądować na Netflixie.
"Mają prawa do filmu, ale nie mają praw do serialu telewizyjnego."

P.S. Bardzo podoba mi się ostatnie zdanie Hoffa. Myślę, że wielu fanów zareagowało by tak samo. :D

Chaser_Dracodi 
RWBY

Wysłany: 13-09-2017, 16:52 

Nadal dla mnie to jest suche gadanie które słyszę od lat. Jak zobaczę trailer i jakieś zdjęcia z planu i potwierdzone informacje to uwierzę. Niestety ja już coraz mniej wieże, że kiedykolwiek zobaczę nowego Nieustraszonego.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 25-09-2017, 13:11 

Chaser_Dracodi napisał/a
coraz mniej wieże, że kiedykolwiek zobaczę nowego Nieustraszonego

Przed 2008 też wiele osób tak mówiło ;) W dobie nieustających remake'ów nowy KR jest jak najbardziej możliwy. Pewnie bez (większego) udziału Hoffa, ale prędzej, czy później na pewno ktoś się za to weźmie.

TS89 

Wysłany: 25-09-2017, 20:30 

eNeR napisał/a
W dobie nieustających remake'ów nowy KR jest jak najbardziej możliwy. Pewnie bez (większego) udziału Hoffa, ale prędzej, czy później na pewno ktoś się za to weźmie.

To racja, zbyt rozpoznawalna marka.

Kosogłos 

Wysłany: 25-09-2017, 21:43 

Ja to mam nadzieję, że jednak się za to zabiorą, nawet gdyby Hoff nie brałby większego udziału w tym. Ale i tak bym to obejrzała, bo to byłby przecież Knight Rider! Mi w tym roku minie 9 lat od kiedy jestem wierną fanką tego serialu (czuję się staro), a zarazem już minęło trochę czasu od ostatniego KR, więc wartaloby obejrzeć kolejny reboot, bo jednak tęsknię za tym serialem. :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 03-10-2017, 20:51 

Netflix i KR? Ostatnio Netfilx zrobił Death Note i dużo ludzi było bardzo wkurzonych. Sama nie oglądałam więc trudno mi oceniać.

Jedyne co z Netflixa na razie oglądałam to Daredevile/Jessicki/Luki?irony/Defendersi, którzy byli ogólnie - bardzo realistyczni - na pewno nie każdemu pasujący.
Oglądam też Riders of Berk (czy jak to się nazywa) na podstawie filmów i książek How To Train Your Dragon i All Hail King Julien.
Przede mną jest jeszcze Stranger Things.

Ale te seriale co oglądałam są dobre, ale czasami czuję to coś... co mi nie pasuje.
Z jednej strony byłabym ciekawe KR w stylu Netflixa, ale z drugiej strony się obawiam.

KR2008 też nie było najgorsze, a sobie nie poradziło.

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 03-10-2017, 21:25 

Fenix The Best napisał/a
KR2008 też nie było najgorsze, a sobie nie poradziło
Jak przypomnę sobię oglądalność Kr2008 (ca 3 mln) w USA i powód anulowania (mała oglądalność) i popatrzę na oglądalność niejednego obecnego serialu ciągniętego kolejny sezon (1-1,5 mln. w USA, rzecz jasna), to odnoszę wrażenie, że wola anulowania poszła z góry. Tylko dlaczego :/

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

TS89 

Wysłany: 03-10-2017, 23:20 

Pamiętam, że kiedyś na forum padło stwierdzenie, że jedna paniusi z NBC, która awansowała w tamtym czasie nie lubiła KR i między innymi dlatego spadło.

Było tak. - FTB
Ostatnio zmieniony przez Fenix The Best 04-10-2017, 20:06, w całości zmieniany 1 raz  

Spider1990 

Wysłany: 11-11-2017, 17:17 

Witajcie po mojej na prawdę długiej nieobecności ale na to złożyło się wiele wydarzeń w moim życiu :)
Co do próby tworzenia kontynuacji kultowego serialu z przed lat. Mam nadzieje że nie zniszczą tego co tworzyło ten serial. Niebanalnego wciągającego klimatu. Czas oczywiście pokaże jak to wyjdzie w praniu.

TS89 

Wysłany: 13-11-2017, 00:05 

No tak, musimy czekać czy i jak powróci KR....
Ale jest jeden plus: zawsze można się cieszyć tym, że jest klasyk :)

wojteko65 

Wysłany: 14-11-2017, 18:53 

Fajnie jakby powstał Knight Rider z tym... klimatem xD
Żeby nie sknocili jak już zabiorą się za Nieustraszonego. By nie podzielił losu nowego McGyvera chociażby. Dobrze, że wszelkie "wieści" on nowym KR są nie pewne, bo normalnie dostałem stanu przedzawałowego jak czytałem o tej "komedii" z tym zapaśnikiem i kimś jeszcze :mrgreen:

Odpowiedz do tematu