Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Co oglądacie? - Rozmowy o filmach, serialach i programach
Autor Wiadomość

BITT 

Wysłany: 02-01-2018, 21:14 

Z tego co pamiętam, to były dwie emisje Drużyny A - koło 16 i później, koło 10. Ta druga, powtórkowa, była chyba po tym, jak wyemitowali 4 sezony MacGyvera.

Jeśli chodzi o oglądalność, to nawet nie wiem, czy emitowali jakieś zapowiedzi :D Dopiero dzisiaj się dowiedziałem o emisji.
Spoiler:  

Z drugiej strony zawsze może poczta pantoflowa zadziałać

EDIT: Pytanie do osób, które Drużynę A na DVD oglądały - czy tylko pilot w telewizji jest emitowany w pociętej wersji, czy wszystkie odcinki?

TS89 

Wysłany: 09-01-2018, 20:18 

Cóż powiedzieć - szacun! :D

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 11-01-2018, 00:12 

Może ktoś jeszcze pamięta jak chwaliłem 10 sezon Z Archiwum X, czyli powrót serialu. Były tam słabsze momenty, ale 3 na 6 odcinków (czyli na cały 10 sezon) były bardzo dobre.
Tydzień temu zaczął się sezon 11 i...mamy Modę na Sukces z kosmitami. Aż boję się oglądać kolejny odcinek (choć może niepotrzebnie, bo najpewniej główny wątek, tak jak w poprzednim sezonie, powróci dopiero w ostatnim odcinku a odcinki 2-9 będą osobnymi wątkami). Widziałem jakąś recenzję zatytułowaną "O jeden sezon za dużo" i póki co bardzo - choć z żalem - się z tym zgadzam.
Jeśli ktoś z Was też ogląda, piszcie.

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 11-01-2018, 16:58 

Z wiadomych względów na chwilę obecną nie oglądam. O ile 6cio odcinkowy sezon był dla mnie zbadaniem terenu, a fakt wyjścia przed szereg polskiego tłumaczenia (napęd punktu zerowego przetłumaczony na napęd Alcubierre'a, OIDP) był dla mnie sporym szokiem in plus, tak informacje na temat drugiej serii "po przerwie" są dla mnie co najmniej zasmucajace

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 12-01-2018, 09:44 

No to chociaż tu Cię pocieszę - tłumaczem nadal jest Bartosz Luboń ;)
Zmienił się natomiast lektor (szkoda, Archiwum X to Maciej Gudowski...) i jest nim Jacek Brzostyński.
Jak widziałem w gazecie z programem, sezon 10 zaczął puszczać tvn7.
Z kolei sezon 11, tak jak wspomniałem, podobno po tym słabiutkim otwarciu ma już być lepszy. W tym tygodniu nie mam czasu na oglądanie, ale nagrany odcinek 2 czeka, po imprezie zerknę i obym nieco odetchnął...

kubcioo2

Wysłany: 13-01-2018, 04:34 

U mnie duża odskocznia, obecnie oglądam The Walking Dead xd

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 14-01-2018, 20:22 

O kurcze, a mi się wydawało, że na tumblerze o nowym sezonie Archiwum X dobrze piszą i to mnie zachęcało do obejrzenia obecnego i poprzedniego sezonu. :(

Dajcie znać chłopaki jak się dalej sytuacja bedzie rozwijać bo nie wiem czy jest sens poświęcać temu czas, którego i tak mam za mało. :)

The Walking Dead - również oglądam. Oglądam od początku. Jak sie przebrnie przez pierwsze 2 sezony (gdzie np. siedzieli przy ognisku i śpiewali piosenki, wtf) to jest już tylko lepiej.
Ten sezon mnie jednak trochę miejscami rozczarował i zresztą chyba nie tylko mnie, skoro zdecydowali się zwolnić dotychczasowego showrunnera.
W tym sezonie wkurza mnie powycinana, fragmentaryczna fabuła. Nikt za takimi zabiegami nie przepadałam, ale tutaj ile razy siedział i się zastanawiałam kiedy co właściwie ma miejsce. To się dzieje na bieżąco, to są wspominki, czy co to kurczę jest?
Mam nadzieję, że druga połowa sezonu będzie lepsza pod względem technicznym. Bo fabularnie to się dzieje. :D

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Odpowiedz do tematu