Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Knight Rider: The Series - 10 lat
Autor Wiadomość

TS89 

Wysłany: 14-01-2018, 22:44 Knight Rider: The Series - 10 lat

Jak w temacie - w tym roku wypada 10 rocznica (!) premiery KR:TS. To całkiem niezła okazja, by sobie przypomnieć tę produkcję, ale też i zrobić coś więcej ;)

Jako osoba odpowiedzialna za serwisowego Fb myślę, co by można byłoby zrobić w tym temacie (a do czego potrzebne byłoby trochę więcej rąk). Na ten moment mam takie dwa pomysły:
1. Recenzje 10po - ten pomysł zakłada ponowne obejrzenie pilota i jego zrecenzowanie z perspektywy lat. W serwisie jest dział, gdzie były recenzje z 2008 roku: http://www.knight-rider.pl/2008-recenzje.php W nim można byłoby zamieścić nowe wpisy.
Przy okazji myślę, że fajnie byłoby, gdyby swoje teksty napisały też osoby, które wcześniej zrecenzowały :)
2. Wspólne oglądanie na czacie - a gdyby się spotkać, włączyć sobie wspólnie pilota i obejrzeć go, jednocześnie komentując na czacie? :)

To są wstępne pomysły na razie :) Pilot miał premierę 17 lutego - i myślę, że to mógłby być też i nasz deadline na ten projekt.

Co Wy na to? :)

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 15-01-2018, 12:03 

Najpierw przydałby się link do pobrania :)

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

wojteko65 

Wysłany: 15-01-2018, 16:54 

Pilot powinien być bez problemów dostępny na cda.pl :)

https://www.cda.pl/video/20074324
Niby jest 720p ale nie da się włączyć

TS89 

Wysłany: 11-02-2018, 19:21 

Trzy, dwa, jeden... Już za chwilę na naszym Facebooku (https://www.facebook.com/KnightRiderPolska) zaczynam Tydzień z Pilotem Knight Rider: The Series. Będą ciekawostki, będzie konkurs, będą wspomnienia.

Zapraszamy Was do udziału! :)

(Także w tym temacie wspominkowym możecie wpisywać swoje przemyślenia czy też wspomnienia związane z pilotem KR:TS :) ).

Kosogłos 

Wysłany: 11-02-2018, 20:28 

Aach, zaczęło się! :mrgreen: To będzie świetny tydzień. A jeżeli chodzi o te DVD, to jest to oryginalne, sprowadzone z Ameryki?

NormalnyCzłowiek

Wysłany: 11-02-2018, 22:48 

Jak fajnie że moja propozycja została uwzględniona :) (chodzi o tą pierwszą)
A co do wspólnego oglądania, to czy nie można by było zrobić stream'a na jakimś serwisie ? :V

TS89 

Wysłany: 11-02-2018, 22:52 

@Kosogłos DVD jest wydaniem brytyjskim. Zawiera całkiem fajną ilość dodatków, no i cały serial ;) Niestety nie ma polskich napisów.

@NormalnyCzłowiek Dziękujemy za pomysł ;) Co do streama, to jak na razie nie ma takiego pomysłu.

wojteko65 

Wysłany: 13-02-2018, 17:05 

Jeśli chodzi o pilota... byłem bardzo zdziwiony gdy okazało się, że lata żyłem w przeświadczeniu, że on nie istniał :mrgreen:
Naprawdę miło się oglądało go :)

TS89 

Wysłany: 13-02-2018, 21:44 

Widać, życie potrafi zaskakiwać :)

Tymczasem na fb trwa konkurs, są już zgłoszenia - https://www.facebook.com/Knigh...ska/posts/325919507912620 :)

A może Wy macie jakieś pomysły? :)

Odpowiedz do tematu