Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Knight Rider: The Game 3

Czy podoba Ci się pomysł wysłania e-maila z prośbą o Knight Rider 3 - The Game?
Tak, to jest świetny pomysł ;)
70%
 70%  [ 7 ]
Tak, może być :]
20%
 20%  [ 2 ]
Nie, ten pomysł jest do bani :[
10%
 10%  [ 1 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 16-10-2013, 22:14 

Wygląda to co najmniej obiecująco :D

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 16-10-2013, 22:22 

SR2480 napisał/a
Jest już w produkcji nowa wersja gry Knight Rider the fan game.

Jest już w produkcji parę lat. :) Pamiętam jak się eNcio ze mnie śmiał jak o niej pisałam i jeszcze nie było tak namacalnych rzeczy jak trailer czy demo. ;)

Niestety z tego względu, że to fanowski projekt, prace trwają bardzo długo. :(

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 17-10-2013, 00:00 

To ja może znów się pośmieję No dobra, żarcik :P Może kiedyś ta gra powstanie, ale skoro trwa to już parę lat, to chyba czegoś brak, tylko nie wiadomo, czy bardziej kasy, czy ludzi do tworzenia. To, co można obejrzeć, nie wygląda rewelacyjnie, widać, że silnik gry ma już kilka ładnych lat, ale akurat nigdy nie byłem zwolennikiem graficznych wodotrysków i stawiałem na grywalność a ta zapowiada się nieźle. Tak czy inaczej, na pewno byłaby to lepsza produkcja od KR: The Game (szczególnie 2. części :P ). Pozostaje trzymać kciuki! ..tylko mogliby się postarać o jakąś choćby szczątkową i losową animację deski KITTa, bo wszystko nieruchome.. No, ale nie ma co się czepiać, trzeba czekać i życzyć powodzenia autorom.

CYCUS 

Wysłany: 18-10-2013, 16:22 

Ciekaw jestem, czy w tej grze będziemy jeździć tylko KITT-em, czy też będziemy mogli wychodzić.
...po zwiastunach dochodzę do wniosku, że do tej gry wystarczy directX 1 :D

[ Komentarz dodany przez: eNeR: 18-10-2013, 18:58 ]
Nie dubluj postów. Używaj opcji Zmień/Edytuj post.

KARR2 

Wysłany: 19-10-2013, 09:23 

Może za niedługo będzie gotowa :nice: Przynajmniej taką mam nadzieje :lol:

CYCUS 

Wysłany: 19-10-2013, 09:42 

Niestety twórcy nie znają daty wydania gry :( Dowiedziałem się dziś, że gra będzie sandboxem oraz będzie możliwe kontrolowanie i Michaela i KITT-a. Ustaliłem też zarys fabuły, i muszę powiedzieć, że gra coraz bardziej mnie ciekawi :-)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 19-10-2013, 13:46 

eNeR napisał/a
czy bardziej kasy, czy ludzi do tworzenia.

Bardziej kasy. :P
Nie mogą zbierać na nią funduszy, ani pobierać za nią kasy, bo nie mają praw do KR. ;)

CYCUS 

Wysłany: 20-10-2013, 10:27 

Jedynie co mi się w tych zwiastunach nie podoba, to twarze, które są dosyć niewyraźne.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 09-02-2015, 17:19 

Podbijam, bo zaktualizowali stronkę. :)

http://www.theknightrider.com/

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 09-02-2015, 20:48 

Lata mijają, ale cieszy fakt, że prace nad grą nie zostały porzucone i twórcy wydają się nie dawać przeciwnościom i dążyć do wymarzonego celu. Gra wygląda coraz lepiej (choć już pierwsze screeny sprzed lat prezentowały się świetnie) Dla samego zobaczenia tej sceny:

z mojego ulubionego Knight of the Juggernaut kupiłbym tę grę..a to wszystko będzie za darmo :) Kiedy, to się okaże, w każdym razie ja nieustannie trzymam kciuki i mam nadzieję, że za rok-dwa wreszcie doczekamy się wielkiego święta dla fanów Nieustraszonego na całym świecie - premiery gry :)
Ostatnio zmieniony przez eNeR 22-01-2018, 15:24, w całości zmieniany 1 raz  

rafas92 

Wysłany: 21-05-2015, 21:57 

wygląda super. Chodzby gra miała wymagania a'la wiedzmin 3 nie zawachał bym sie leciec do sklepu po nowego laptopa:)

Lukaszeq 
FLAG member

Wysłany: 03-07-2015, 10:48 

Dawno, daaaawno mnie tu nie było. ;)

Przeleciałem sobie przez fanpage ww. gry z którego się dowiedziałem, że autor tejże fanowskiej produkcji jest niepełnosprawny i nie zajmuje się niczym innym, jak tylko tworzeniem tej gry. Godne podziwu zaangażowanie!

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego przedsięwzięcia. Czterech gości robi po godzinach grę, która fabularnie ma być produkcją takiego formatu, na jaki mogą sobie pozwolić tradycyjne studia żyjące z robienia gier. Rewelacja!

Podstawowym problemem tej produkcji w mojej ocenie jest jedno: prawa do serialu w posiadaniu NBC. NBC znane jest ze swojej galopującej pazerności w stosunku do podmiotów, które chciałyby uszczknąć choćby ułamek centa z produkcji będącej w ich posiadaniu. Gdyby ekipa robiąca KR Fan Game uzyskałaby błogosławieństwo, lada moment mogłaby ruszyć zbiórka crowdfundingowa na takim Kickstarterze czy IndieGoGo i jestem przekonany, że tysiące ludzi dałoby swoje pieniądze na powstanie tej gry!

Niestety, szczerze wątpię, czy ta gra ujrzy kiedyś światło dzienne. Szkoda, bo wygląda naprawdę ciekawie (choć oprawa graficzna jest jak sprzed 10 lat :P ).

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 22-01-2018, 15:28 

Gdyby ktoś nie znał tego adresu - facebookowa strona poświęcona powstającej grze:
https://www.facebook.com/KnightRiderFanGame

Prace wciąż trwają...może doczekamy się gry, zanim osiwiejemy :lol2:
Niezmiennie trzymam kciuki, bo wygląda świetnie.

DjMazi

Wysłany: 22-01-2018, 16:31 

Gra wydaje się być świetna. Jednak myślę, że jej wymagania... No cóż... Wiem jak to jest pracować społecznie. Gdyby jednak twórcy podzielili się pomysłem czy kodem źródłowym, może wspólnie by się coś ogarnęło. Nie znam się na grafice, ale zaś może udało by się z optymalizacją bo czytałem coś o testach na xbox one... SERIO??? Wymagania są zbyt duże

Odpowiedz do tematu