Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
DAVID HASSELHOFF - Co słychać u Michaela Knighta? NEWSY ;-)
Autor Wiadomość

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 05-10-2017, 17:27 

Fenix The Best napisał/a
Chyba nikt tego nie wrzucał?

Yyy no wrzucałem to 3 miesiące temu (patrz str 53) :roll: Whatever :lol2:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 07-10-2017, 18:16 

Ej no napisałam, że wypadłam z obiegu. xD

Poza tym chyba jednak wychodzi na to, że ten trailer naprawdę jest nijaki skoro nie pamiętam, że go oglądałam. :)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

maxijed 
Knight Rider's Fan

Wysłany: 27-11-2017, 16:52 

Cóż za wielka niespodzianka!
Nie każdy może ich lubić, ale na pewno każdy o nich słyszał. Mowa tu o legendarnym trio Clarkson, Hammond i May.
Po pierwszym sezonie "The Grand Tour" fani mocno skrytykowali fragment programu pt. Celebirty Brain Crash. Opiewał się na tym, że gwiazda zaproszona do programu miała wziąć udział w quizie ale zawsze kończyło się to tym, że ginęła tuż przed wejściem do studia.
W drugim sezonie wysłuchano fanów i postanowiono zmienić te części programu, które się nie podobały. Gwiazdy zaproszone do programu będą faktycznie brać w nim udział.
Sezon drugi "The Grand Tour" startuje 8ego grudnia. Zgadnijcie kto został zaproszony do studia. :D

Od lewej: Ricky Wilson, Jeremy Clarkson i The Hoff

Oczywiście tam gdzie Hoff, tam też jest KITT :D

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 28-11-2017, 09:03 

Hahaha tylko trochę skaner mu się odkleja :lol2:
No spoko, fajnie, na pewno będzie zabawny odcinek :mrgreen:

TS89 

Wysłany: 19-12-2017, 22:27 

Jest drobne nawiązanie do Hoffa ;)

TS89 

Wysłany: 01-04-2018, 20:11 

Ktoś się skusi? :D

https://www.facebook.com/david...videos/10156386794205337/

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 03-04-2018, 12:28 

Myślę, że każdy z nas musi to mieć! :mrgreen:

Pik 
Administrator

Wysłany: 19-04-2018, 10:27 

Kto chce autograf Hoffa? :)

Eventim czyli znana sieć sprzedaży biletów koncertowych przygotował wyjątkową akcję dla fanów Davida. Wejdź na stronę https://bit.ly/2Ha5xlT i poproś Hoffa o... wirtualny autograf. :)

Uwaga David rozdaje autografy tylko dziś do 21:00!

Ja już swój mam, a Wy? :D

P.S. Akcję wyszukał eNeR - dzięki za info! ;)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 27-04-2018, 13:01 

Z okazji jubileuszowej trasy koncertowej David Hasselhoff nagrał nowy singiel!
To Heroes - cover wspaniałego, pamiętnego przeboju Davida Bowiego (również uwielbianego w Berlinie).

Można posłuchać tutaj: https://itunes.apple.com/us/album/heroes-single/1377065922

TS89 

Wysłany: 27-04-2018, 18:42 

Witajcie!

Z okazji takiej, że chyba jakoś teraz do kin wchodzi jakiś kolejny film Marvela…
…coś o wojnach czy coś w ten deseń…
…żart, przecież wiem/wiemy, o co chodzi :)

Z tej okazji zapraszam Was na mały przegląd pod tytułem „Hoff a filmy Marvela”.

Podobnie jak w przypadku „Gwiezdnych Wojen”, przypatrzymy się filmom na podstawie komiksów z Domu Pomysłów pod bardziej nieustraszonym kątem!

Zaczniemy od roku 1998. Wtedy to swoją premierę miał film telewizyjny pod tytułem „Nick Fury: Agent of S.H.I.E.L.D.” Opowiadał o tym chyba najbardziej znanym człowieku „TARCZY” – Nicku Furym, wtedy jeszcze nie jej szefie. Został on ściągnięty z emerytury, by zmierzyć się, a jakże, z samą HYDRĄ oraz nie do końca normalnymi dziećmi barona von Struckera...

W głównej roli obsadzono, jak już zdążyliście zauważyć, Davida Hasselhoffa. W trakcie zdjęć na planie pojawił się sam Stan Lee i można rzec, pobłogosławił ten „wykon” Hoffa. Jednak, jednak, jednak - nazwijmy rzeczy po imieniu: ten film absolutnie nie wyszedł. I nie chodzi nawet o jego porównanie z dzisiejszymi dziełami Marvell, on już w momencie produkcji... był zły.

Współpracując kiedyś z portalem Hatak.pl (dziś naEkranie.pl) napisałem artykuł o tym filmie – możecie go przeczytać tutaj.

Dziś mogę jeszcze dorzucić z biografii Hoffa (dzięki eN za ifo), że na plan w Vancouver David wyruszył 26 maja 1997 (dwa dni po śmierci Edwarda Mulhare, czyli Devona z KR). Według słów Hasselhoffa nie miał powstać serial, tylko kolejne 4 filmy o Nicku. Ale jak było – już wiemy…

Załączam także filmową opinię z kanału YouTube Łukasza Stelmacha (która z grubsza zgadza się z moją, jednak w paru aspektach różnimy się znacznie). Możecie sobie w niej zobaczyć znaczną część filmu, z jego najlepszymi „kwiatkami” (tylko, cytując Kapitana Amerykę, ostrzegam – „Language!).

Po przygodzie z Nickiem Furym drogi Hoffa i Marvela rozeszły się. Każda ze stron musiała się wiele o sobie samych nauczyć (Hoff – jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości, Marvel – jak robić o wiele lepsze filmy). Kolejne ich zetknięcie miało miejsce przy okazji premiery pierwszych „Avengersów”. Jakiś czas po niej, w jednym z wywiadów, David wyraził swoje ubolewanie, że to nie on dalej jest Nickiem Furym, tylko że do tej roli wybrano Samuela L. Jacksona (czytaj więcej). Internet, a także środowisko nieco zakpiło z takiego obrotu sprawy, jednak po pewnym czasie wszystko ucichło.

Nadszedł rok 2014. Na jego początku, tuż przed premierą pierwszych „Strażników Galaktyki”, w sieci pojawiły się plotki, jakoby miał powrócić „Knight Rider” w formie filmu kinowego, a w głównej roli miał zostać obsadzony... Chris Pratt, czyli filmowy Star Lord (czytaj więcej). Szybko plotki okazały się nieprawdziwe i nie dostaliśmy nowej opowieści o gadającym samochodzie. Jednak efektem (albo może dziełem przypadku) była reklama inteligentnego domu Samsunga z Davidem... oraz KITTem w roli głównej. Jednak fanów najbardziej rozpalił fakt tajemniczego aktora, który w pewnym momencie zasiadł za sterami KITTa…
I był wyjątkowo podobny do Chrisa.

Nie zapominajmy także o tym, że kiedy zadebiutował zwiastun „Strażników…”…

…dla wielu pierwsze skojarzenie, jakie się otworzyło w głowach po usłyszeniu wykorzystanego w nim utworu, to był ten niezapomniany wideoklip Hoffa:

Dla jasności, w filmie była inna wersja tej piosenki – z roku 1974, w wykonaniu Blue Swede.

Przez kolejne 3 lata nic większego się w temacie nie działo – aż do wiosny 2017. Wtedy to swoją premierę miała druga część „Strażników Galaktyki”. Jakiś czas przed nią w sieci opublikowano soundtrack filmu – i ku zaskoczeniu fanów Hoffa na liście znalazła się... piosenka wykonywana przez niego! Chodzi o kawałek „Guardians Inferno, który Hoff, według opisu, miał wykonać z zespołem The Sneepers.

Potem przyszedł czas premiery filmu. Hoff pojawił się na marvelowskim czerwonym dywanie. Opowiadał, że został zaproszony do pracy w tym projekcie przez reżysera Jamesa Gunna, który wychował się na „Knight Riderze” i bardzo chciał mieć Hoffa w tym projekcie. Pytany przez dziennikarzy o zakres udziału w filmie, David tylko tajemniczo rzucał, że nie może wszystkiego zdradzić...

A co się tak właściwie hoffowego wydarzyło w samym filmie? O szczegółach poniżej, ale celowo pod zakładką spoiler, gdyby ktoś jeszcze nie widział filmu (a co gorąco polecam!).

Spoiler:  

David Hasselhoff został wprowadzony do filmu jako... David Hasselhoff! Już na początku Star Lord opowiadał Gamorze o tym, że kiedy był dzieckiem, udawał przed kolegami, że Hoff jest jego ojcem, gdyż jak wiemy, prawdziwego nie znał. Chociażby o tym była mowa w takim fragmencie filmu:

Motyw Davida jako „ojca” Petera przewijał się przez cały film (m.in. Quill miał w swoim portfelu wycięte z gazety zdjęcie młodego Hoffa). Jednak w tym obrazie Star Lord poznał też swego prawdziwego tatę - Ego, żywą planetę (granego przez Kurta Russela). Po początkowo wydających się przyjaznych zamiarach okazało się, że „ojciec” ma mroczny plan podboju wszechświata. I że tak naprawdę… to on zabił matkę Petera (zaszczepiając jej raka w organizmie). Wyjawienie tej prawdy doprowadziło do „małej” sprzeczki panów, w trakcie której…

Tak, Hoff zaliczył osobiste cameo w tym filmie.

Całość nawiązani do Hoffa dopełniła przemowa pogrzebowa Petera nad ciałem Yondu:

…a także tyłówka filmu – nie znalazłem jej w sieci, jednak w jej trakcie można usłyszeć „Guardians Inferno, a na końcu znów ujrzeć... Hoffa.

Całość zabawy ze „Strażnikami...” dopełniło nagranie wideoklipu do „Guardians Inferno". Utrzymany w stylistyce lat 70. (nawet w użyciem sprzętu do nagrywania z epoki!) w dzień premiery został okrzyknięty krańcem internetu. Mocno przerysowany, z dużą dawką humor oraz wielką ilością znanych twarzy… tak, to było to :D

Po tym wszystkim pojawiły się w sieci informacje, że Hoff oraz James Gunn chcą pracować nad nową wersją... „Nieustraszonego”. Jednak okazało się to tylko nadinterpretacją słów obu panów…

A już dziś swoją oficjalną premierę ma „Avengers: Infinty War”. I teraz uwaga, już ten film wydziałem i będzie mega, mega spoiler. Odsłaniacie… na własna odpowiedzialność!

Spoiler:  

W tym filmie nie ma Davida Hasselhoffa.

Czy jeszcze Hoff powróci w Uniwersum Marvlea? Nie wiadomo. Jednak można powiedzieć, że już całkiem sporo w nim zdziałał. A w zwłaszcza przez fakt, że stał się jego częścią… jako realna osoba, nie postać, którą zagrał. Tylko jako David Hasselhoff. A to już chyba coś znaczy.
Podobnie zresztą jak fakt, że wykonał „Guardians Inferno", które jest... pierwszą piosenką napisaną specjalnie dla tego uniwersum (kolejne pojawiły się dopiero na ścieżce dźwiękowej „Czarnej Pantery”).
To chyba całkiem nieźle, zważając jak i od czego ta przygoda się zaczęła...

A Wy, co uważacie? :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 14-05-2018, 12:21 

Odnośnie powyższego tekstu (dobra robota, wszystko zebrałeś w całość, Tomku), to chyba najpiękniejsze jest to, że Hoff do filmu z uniwersum Marvela powrócił nie jako jakiś tam anonimowy ochroniarz czy inny kierowca (w jakich to rolach często pojawiają się gwiazdki sprzed lat - np. bardzo przeze mnie lubiany Lou Ferrigno, pierwszy odtwórca Hulka w filmach/serialu z lat 70/80), ale jako David Hasselhoff we własnej osobie. Nie dawna gwiazdka, która kiedyś zagrała nicka Fury w kiczowatym filmie, ale Hoff - ikona popkultury. Gość, którego znają wszyscy, nawet ci, którzy nie śledzili Nieustraszonego, czy Słonecznego Patrolu. Właśnie przy okazji niedawnego koncertu w Berlinie stwierdziłem, że Hoff to w sumie taki męski odpowiednik Pameli Anderson - pod względem tej rozpoznawalności właśnie (choć procent paradowania topless Hoff ma chyba nawet większy :lol2: ) ;)

Wracając jeszcze do Nicka Fury dodam, że film doczekał się kilku fajnych wydań DVD (im nowsze, tym fajniejsza okładka ;) ), które mimo mijających lat rozchodzą się na eBay jak świeże bułeczki (a te starsze osiągają wysokie kwoty na aukcjach internetowych) :)

David właśnie wystąpił razem z Hayley w reklamie brytyjskiej sieci marketów spożywczych ;)

EDIT >>> W reklamie wystąpili także członkowie rodziny Hayley :)
Ostatnio zmieniony przez eNeR 24-05-2018, 08:42, w całości zmieniany 1 raz  

TS89 

Wysłany: 14-05-2018, 22:15 

W rzeczy samej eN, Hoff stal się częścią jako Hoff - a to chyba niż zostać tylko jednym z odtwórców roli. Hoffa... nikt nie będzie w stanie zagrać, Hoff jest jeden jedyny :D

Reklamy fajne :D

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 24-05-2018, 12:55 

Kolejne dwie reklamy z Davidem ;)

Jeśli chodzi o tę drugą, to jest to cała seria reklam, wszystko można obejrzeć tutaj :)

TS89 

Wysłany: 24-05-2018, 21:24 

Haha, fajne te reklamy :D

A ja wpadłem na taką :D

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 05-06-2018, 14:22 

No to czas na kolejną reklamę z Davidem ;) Tym razem jest to reklama kasyna w Kalifornii.

Teraz coś z archiwum (listopad 2014), ale nie było tu tego a rzecz jest bardzo ciekawa!
Hoff dzieli się wrażeniami ze swojego pobytu w Polsce w ramach Gumball :)

Odpowiedz do tematu