Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
DAVID HASSELHOFF - Co słychać u Michaela Knighta? NEWSY ;-)
Autor Wiadomość

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 11-06-2018, 22:20 

W sąsiednim temacie możecie już czytać i oglądać relację ze świetnego koncertu Davida w Berlinie, do czego gorąco zachęcam (jak również do komentowania, chętnie odpowiem na wszelkie pytania i uwagi)

a tu dzielę się znaleziskiem Tomka (TS89), które również zdecydowanie warto zobaczyć:

:voteok:

TS89 

Wysłany: 17-07-2018, 21:29 

Krótko - najlepszego David! :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 30-07-2018, 15:35 

'
Nowy singiel...sprzed pięciu lat

Kilka miesięcy temu, gdy kupowałem najnowszy singiel Davida (Heores ), trafiłem na inny, który był dla mnie nowy, jednak okazało się, że ma już 5 lat.

Piosenkę "Am I Ever Gonna See Your Face Again", bo o niej mowa, Hoff nagrał w kwietniu 2013 roku, wraz z członkami australijskich zespołów Choirboys, Baby Animals oraz The Angels. Wokalistą tego ostatniego był Doc Neeson, wówczas poważnie chory (niestety zmarł w 2014). Kiedy David dowiedział się o jego chorobie, zaoferował swoją pomoc. Utwór został zarejestrowany podczas charytatywnego koncertu w klubie Lizotte's Newcastle w Australii a dochód ze sprzedaży singla przekazano na leczenie Doca Neesona oraz na konto fundacji Support Act Ltd, wspierającej potrzebujących australijskich muzyków.

Singiel wciąż można kupić - za jedyne 3 zł - na Google Play i iTunes. Tam również możecie go posłuchać :)

TS89 

Wysłany: 01-08-2018, 22:11 

Uwaga wszystkie fanki Davida - od wtorku niestety.... znów nie jest do wzięcia - Hoff 31 lipca po raz trzeci powiedział "tak" :)

https://www.eonline.com/news/9...l-hayley-roberts-in-italy

Wszystkiego Nieustraszonego na nowej drodze życia! :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 02-08-2018, 11:11 

Wreszcie :) Super wiadomość :D Mam nadzieję, że to małżeństwo będzie dla Davida szczęśliwe na zawsze :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 10-08-2018, 14:40 

Dwie super ciekawostki:

wywiad z Davidem z 1980 roku:

oraz - niestety tylko dla niemieckojęzycznych użytkowników - bardzo ciekawy, długi dokument z 2005 roku!

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 16-08-2018, 18:06 

Dziś znalezisko muzyczne. W 1995 roku David wraz z holenderską piosenkarką Patricią Paay nagrał cover bardzo znanego hitu z filmu "Dirty Dancing" - Time of my life. Posłuchajcie! :)

David wystąpił też kilka dni temu w słynnym talk show Howarda Sterna, z piosenką Heroes:

https://www.facebook.com/theho...aDLE_tlvCUlzVoZwVasFbj2H0

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 09-09-2018, 02:07 

Przeżyjcie to razem z nimi - ekskluzywne video z kameralnej ceremonii ślubnej
oraz wesela Davida i Hayley Hasselhoffów w urokliwej scenerii włoskiej Apulii :)

P.S. Można przygotować chusteczki.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 14-09-2018, 20:21 

Bardzo ładna, wzruszająca ceremonia, chociaż stylizacja panny młodej mi sie nie podoba. :)

Będę złośliwa, ale zwłaszcza na "oczepinach" widać różnicę wieku Hayley młoda, piękna, zgrabna, a David z boją i szelkami podciągniętymi by spodnie nie spadły. ;/

Ale Pool Party zacne. :D

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Odpowiedz do tematu