Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gadżety Knight Rider - modele, figurki itp.
Autor Wiadomość

Kosogłos 

Wysłany: 20-10-2018, 22:24 

O, jak fajnie! Na razie nie da się zamówić, a do tego mam nadzieję, że nie palną ceny 200 zlotych wzwyż za KITTa i Mike'a... :/
Dobrze byłoby się zgłosić o zainteresowanie o tą figurkę (trzeba podać tylko maila), to wtedy może jak większa liczba osób się zgłosi, to może będzie możliwość zakupu. Ja bym wzięła te figurki tylko za KITTa, ponieważ według mnie wygląda uroczo i tak naprawdę nie mam ŻADNEJ możliwości, aby kupić coś sobie powiązanego z KI3Tem, to chociaż taki nieustraszony motyw miałabym w pokoju. :D

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 23-10-2018, 08:26 

Możliwość zakupu była i cena coś miedzy 120 a 150zł, jeśli dobrze pamiętam..widocznie póki co został wykupiony.

Kosogłos 

Wysłany: 23-10-2018, 20:43 

To było dostępne? O panie, ale zapłon... :| Mam nadzieję, że to będzie możliwe ponownie do kupienia... :(

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 24-10-2018, 16:55 

KITT uroczy, ale ten pusty wzrok Michaela, przeszywający moją duszę na wskroś...

:sick:

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

wojteko65 

Wysłany: 24-10-2018, 17:38 

Hmm... za to do Gartha ten wzrok pasuje:
Imgur
Jeden z użytkowników Reddita (r/knightrider) przerobił jedną figurkę na Gartha i KARRa!

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 07-11-2018, 12:33 

W przyszłym roku na rynku (za granicą, ale może dotrze też do Polski) pojawi się nowy model KITTa w dwóch wariantach - skala 1:32 i 1:24, przy czym do modelu 1:24 będzie dołączona figurka. Modele będą wykonane z metalu i będą miały otwierane drzwi. Na facebooku Knight Rider Companion pojawiły się zdjęcia przedstawiające model w skali 1:32.

Miejmy nadzieję, że to prototyp, który zostanie poprawiony, bo wnętrze jest czarne (!) a z tyłu zamiast właściwej tablicy rejestracyjnej mamy słaby napis Knight Rider. Ponadto zawieszenie jest za niskie a skaner tylko namalowany, choć tu jestem pewien, że zmian nie będzie, bo niejedne modle już tak miał. Mimo wszystko jednak jest to dziwne, bo modele w większej skali miały jeśli nie działający, to chociaż wstawiony plastikowy czerwony skaner. Takie "maźnięcie czerwonego paska" kojarzy mi się z małymi modelami, choćby Hot Wheels, choć nawet mały model miałem i z takim plastikowym skanerem (o czym można sobie przypomnieć w tym temacie).

Nie wiadomo jak będzie się prezentowało wnętrze (mam na myśli ewentualne detale deski rozdzielczej), również nie wiadomo jeszcze nic na temat figurki Michaela, ale tu też nie oczekiwałbym szczególnych rewelacji. Model K.I.T.T.a już co najmniej 3 razy pojawiał się z taką figurką i zawsze wykonanie było co najwyżej średnie:
1) https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41G0K15RQQL.jpg
2) https://media.kapowtoys.co.uk/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/j/a/jada-nightrider.jpg
3) http://www.toyzmag.com/wp-cont...-with-Michael-Knight-.jpg
Druga z figurek z powyższych linków była z modelem firmy Jada Toys - z tej samej firmy będzie pochodził ten najnowszy model - ciekawe zatem, czy figurka będzie ta sama/podobna.

Z jednej strony fajnie, że pojawią się nowe modele, bo te dotychczas wydane pojawiają się w coraz wyższych cenach i ich zakup wiąże się z wydatkiem kilkuset złotych. Z drugiej jednak strony, niejeden starszy model (a na pewno dwa z nich) jest wykonany dokładniej i jeśli nowy model nie zostanie przed premierą poprawiony, to wciąż warto będzie odłożyć więcej pieniędzy i kupić któryś ze starszych modeli, niż nowy, który będzie miał kilka niedoskonałości.

wojteko65 

Wysłany: 08-11-2018, 19:34 

Całkiem całkiem to wygląda. Myślę, że go dopracują, bo od dłuższego czasu popularność Knight Ridera nieco podskoczyła... a to potencjalna kaska dla producenta :v Będę w siódmym niebie jeśli będzie w miarę tani ten KITT i ładnie wykonany.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 08-11-2018, 23:52 

Są dwie wiadomości - dobra, i zła.
Zła jest taka, że...wiem już, że to niestety zdjęcia już ukończonego modelu i nic nie zostanie zmienione :(
Dobra jest natomiast taka, że model ma nie być drogi, przeznaczony do sprzedaży w marketach itp.
To w sumie tłumaczy, dlaczego nie postawiono na lepsze wykonanie. Ma być to produkt masowy, nie kolekcjonerski. Czyli trochę podobnie, jak z małym modelem Hot Wheels. Dla jednych będzie frajda z posiadania modelu KITTa, dla innych, bardziej zaznajomionych z tematem i/lub bardziej wymagających, zawód, że model jest w kilku aspektach niedopracowany.

Odpowiedz do tematu