Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nawiązania do KR i aktorzy z KR w innych produkcjach...
Autor Wiadomość

wojteko65 

Wysłany: 14-10-2018, 13:42 

Tak offtopem...
@TS86 U mnie za późno na ostrzeżenia :P Pierwsze pięć odcinków Paradise PD potrafiło mnie rozbawić totalnym brakiem sensu w niektórych momentach, ale z każdym kolejnym zastanawiam się czemu to oglądam :v

TS89 

Wysłany: 14-10-2018, 14:27 

@wojteko65 Ja przetrwałem 1,5 odcinka na początku plus ten z samochodem i dałem sobie spokój. Wolałem ten czas spędzić z Archerem ;)

TS89 

Wysłany: 04-01-2019, 19:52 

W kinach debiutuje "Bumblebee", kolejny film z uniwersum Transformerów - jeśli wierzyć recenzjom, jak do tej pory najlepszy. Zapewne wiecie o jednym związku opowieści o Autobotach i Decptikonach z "Knight Riderem" w postaci Petera Cullena. Ten urodzony w roku 1941 aktor chyba najbardziej znany jest ze swoich ról w dubbingu. To między innymi jego głosem od lat 80. mówi Optimus Prime, także wtedy "zagrał" Predatora w filmie z Arnoldem Schwarzeneggerem. A także, co z naszego punktu widzenia jest najważniejsze, był głosem KARRa w klasycznej serii, w epizodzie "žTrust Doesn't Rust" oraz w "žKnight in King's Pawn" w wersji z 2008 roku. No i gra Kłapouchego, nie zapominajmy o tym!

Ale mniejsza z tym. Jakiś czas temu eNeR podsunął dwa ciekawe artykuły z blogu Branded in the 80s. W pierwszym ( http://brandedinthe80s.com/650...-t-t-and-the-blue-prowler ) Autor opowiada historię tajemniczego znaleziska. Kiedyś zdarzyło mu się trafić na aukcji na grecką kasetę magnetofonową dla dzieci z opowieściami o Michaelu i KITTcie. Co jednak najbardziej go w tym zaintrygowało, to użyta czcionka oraz grafika jednej z okładek:

Wyglądało to tak, jakby KITT walczył z Autobotem imieniem Prowl! Czyżby gdzieś w Grecji powstał szalony crossover tych dwóch franczyz? Na odpowiedź Autor musiał czekać rok. Chcecie wiedzieć jaka była? Zajrzyjcie tutaj: http://brandedinthe80s.com/6381/mystery-solved

Na pewno Was zaskoczy! :D
Ostatnio zmieniony przez eNeR 06-01-2019, 19:54, w całości zmieniany 2 razy  

TS89 

Wysłany: 07-01-2019, 11:41 

Wybaczcie dubel, ale sprawa ważna. Pojawiła się w sieci reklama Wallmartu, w której występują ikoniczne, popkulturalne samochody :D

I tak, KITT też tam jest! :D

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 07-01-2019, 19:42 

Łeee, przybyłam tutaj z tym samym. :D

Dla mnie oczywiście najlepszy fragment "On na wszystkich mówi Michael". xD

Oh, KITT. :D

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

wojteko65 

Wysłany: 07-01-2019, 21:34 

No to nie jesteś sama Fenix The Best :lol: Fajnie widzieć KITTa

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 08-01-2019, 20:11 

To chyba wszyscy tak tutaj zajrzeli :D

Odpowiedz do tematu