Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Coś się kręci...czyli nowy Knight Rider :)
Autor Wiadomość

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 15-09-2018, 20:24 

AGH! Czytałam w zeszłym tygodniu artykuł, w którym Hoff wypowiadał się, że ma być anime KR, ale nie mogę go odnaleźć!.

AGH!

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Kosogłos 

Wysłany: 15-09-2018, 23:09 

Anime?! Ech, ale źle to widzę...

TS89 

Wysłany: 15-09-2018, 23:14 

Fenix The Best napisał/a
AGH! Czytałam w zeszłym tygodniu artykuł, w którym Hoff wypowiadał się, że ma być anime KR, ale nie mogę go odnaleźć!.

AGH!

Jak już jesteśmy przy krakowskich uczelniach, to jeszcze można sobie poprzeklinać UJ, UJ, UJ! :D Albo wezwać Wydział Chemii UJ po skrócie :D

Kosogłos napisał/a
Anime?! Ech, ale źle to widzę...

Może być ciekawie :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 16-09-2018, 00:29 

O anime to już dawno piosenkę śpiewał Bohdan Smoleń , zresztą z japońską muzyką. Mi też KR w takiej postaci się nie widzi, ale..najpierw niech w ogóle powstanie, to pogadamy, bo w kwestii nowych produkcji KR to Hoff przejął rolę śp. Glena Larsona (yo, dziadzia, tam na górze!) i co kilka miesięcy mówi coś o jakiejś nowej produkcji spod znaku KR ;)

Czy żadne ze zwierząt nie ucierpiało w trakcie realizacji produkcji? :lol: - FTB
Na ten temat ani be, ani me, ani kukuryku :lol2: - eNeR

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 26-02-2019, 16:38 

Kolejny raz powraca temat nowego Nieustraszonego. W słynnym programie śniadaniowym Good Morning America David Hasselhoff powiedział, że powstanie nowy kinowy film, w którym być może się pojawi.

W rozwinięciu wypowiedzi dodał, że pracuje nad filmem z pewną firmą i nic więcej nie może powiedzieć.
Przypomnijmy, że już wiele miesięcy temu David wspomniał o tajemniczym projekcie spod znaku KR dla stacji telewizyjnej Roberta Rodrigueza. Może tym razem opcja z filmem kinowym dojdzie do skutku. Jeśli tak, oby nowa produkcja miała w sobie więcej z oryginalnej serii, niż miał kinowy Baywatch/Słoneczny Patrol.

EDIT: Hoff już sprostował, że tak naprawdę nie wie, czy i kiedy powstanie nowy Nieustraszony. Pozostaje zadać sobie pytanie, czy to celowe zaprzeczenie, bo rzeczywiście nie może zdradzać żadnych szczegółów, czy też po prostu szczerze sprostowanie (kolejnej) niefortunnej odpowiedzi na pytanie o nową produkcję ze świata KR.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 28-02-2019, 18:28 

Szczerze, to ja już w to wątpię.

Miał być i film kinowy i serial animowany i nie wiadomo co jeszcze a tak naprawdę się nic nie rusza.

A jak się ruszy to pewnie też Hoffa wrzucą na jakieś 5 sekund na końcu i tyle będzie. :/

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 01-03-2019, 09:27 

Fenix The Best napisał/a
Szczerze, to ja już w to wątpię.

Miał być i film kinowy i serial animowany i nie wiadomo co jeszcze a tak naprawdę się nic nie rusza.

Też w to wątpię...myślę, że Hoff chciałby to doprowadzić do skutku, ale z kim by nie rozmawiał, kończy się na klasycznym poklepaniu po plecach i stwierdzeniu "Pomyślimy". Jeśli nie udało się Larsonowi (yo dziadzia, tam na górze!), który, nie oszukujmy się, był bardziej wpływowym człowiekiem w temacie nowych produkcji, Hoffowi tym bardziej może się nie udać. Z drugiej strony mamy niesłabnącą modę na remake'i, sequele...ale też prequele, więc kto wie, może ktoś nam zafunduje awanturniczą opowieść o młodym Wiltonie Knight-cie, który ma marzenie stworzyć futurystyczne auto?

Fenix The Best napisał/a
A jak się ruszy to pewnie też Hoffa wrzucą na jakieś 5 sekund na końcu i tyle będzie.

Albo się skończy jak w ostatniej scenie Team Knight Rider :lol2:

Odpowiedz do tematu