Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czego słuchacie? - Rozmowy o muzyce
Autor Wiadomość

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 21-12-2018, 11:47 

Jako, że wszędzie (lub niemal wszędzie) śnieg właśnie jest zmywany przez deszcz i Święta - jak to w ostatnich latach - nie będą białe, pozostaje nam posłuchać i pooglądać, przy okazji wprowadzając się w świąteczny klimat...

:nice:

TS89 

Wysłany: 21-12-2018, 22:57 

Cóż mogę rzec - też na to liczę :D

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 04-02-2019, 23:26 

Od kilku dni zasłuchuję się w nowym nagraniu, będącym efektem współpracy naszego mistrza muzyki elektronicznej,
Marka Bilińskiego oraz duetu xxanaxx. Posłuchajcie, najlepiej wieczorem. Bardzo klimatyczne. Polecam!

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 24-02-2019, 19:45 

Bardzo fajne - a jeszcze jakby w teledysku zamiast tego samochodu podstawić KITTa to taki luxior by był. :D

Trochę mi przypomina ten stary kawałek. :)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 27-02-2019, 16:12 

Też miałem takie skojarzenie :voteok:

Pamiętacie hit "Freestyler" Bomfunk Mc's? Myślę, że tak, zresztą przypominałem go niedawno podczas Knight Rider Party ;)

Choć trudno w to uwierzyć, ten numer skończył właśnie...20 lat! Z tej okazji powstał nowy teledysk, w którym odtworzono większość scen z oryginału oraz pojawili się, jak przed laty, członkowie Bomfunk MC's. Świetna sprawa! :D Zobaczcie sami:

Jeśli chcecie pobawić się w detektywa, poszukajcie sami podobieństw i smaczków (jest ich mnóstwo), ale jest też wersja dla leniwych - porównanie na żywo obu teledysków ;) Miłej zabawy!

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 04-03-2019, 13:22 

Niespodziewanie, w wieku zaledwie 49 lat zmarł Keith Flynt, wokalista The Prodigy.
Odeszła kolejna ważna postać, jedna z ikon muzyki elektronicznej i w ogóle muzyki. Lata 90. bez The Prodigy nie byłyby takie same.

https://noizz.pl/muzyka/keith-flint-nie-zyje-zmarl-charyzmatyczny-wokalista-the-prodigy/3pp4v98

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 11-03-2019, 20:29 

Podejrzewam, że nikt tego nie ma, ale ta piosenka kojarzy mi się z dzieciństwem, kasetami i Unowcem, z którym chyba niedługo będę się żegnać. Może ktoś ma też shit w jakiejś znośnej wersji jako mp3? :roll:

http://www.wgrane.pl/95300fe24f374da965ec637e90bfa15f

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Odpowiedz do tematu