Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Knight Rider 1:24 Aoshima
Autor Wiadomość

MrBloody

Wysłany: 28-11-2019, 12:36 Knight Rider 1:24 Aoshima

Witam! na forum jestem od niedawna, i nie udzielałem się zbytnio na forum, ale jest okazja by się pochwalić pewną rzeczą, od niedawna składam nasz uwielbiany samochód jakim jest Knight Rider. Jest to auto z 1 sezonu, co ciekawe Voicebox jest inny, chodzi mi o te 3 paski które podczas gadania się pojawiają, no właśnie. Tutaj są trzy paski zamiast kwadracik, no ale mniejsza. Testuję też nowe farbki Vallejo Model Color, no i jest mi troche przykro bo deska wygląda strasznie, próbowałem to jakoś naprawić ale było coraz gorzej <co widać na zdjęciach>, no jest mi smutno troche ale w planach mam do złozenia model z IV sezonu, więc może pójdzie lepiej. Brakuje drugiego boku drzwi ale to z tego wzgledu że nie jest jeszcze pomalowany. Jakby ktoś był ciekaw to mam 16 lat :P a w modelarstwo bawię się niecały rok. Maluję także pędzelkami więc proszę o wyrozumiałość jeżeli coś nie wygląda najlepiej, staram się by to wyglądało dobrze, najbardziej zadowolony jestem z tego boczku drzwi i foteli, wyglądają jak dla mnie pięknie! poniżej zamieszczam fotki jak aktualnie co wygląda.

TS89 

Wysłany: 28-11-2019, 18:58 

Kurczę, fajnie to wygląda, czekam na postęp prac :D

Co do modulatora - to w pierwszym sezonie był dwie wersje: do połowy sezonu czerwony prostokąt, a potem trzy kreski :) Co ciekawe, KARR miał od początku trzy żółte kreski :)

Pik 
Administrator

Wysłany: 30-11-2019, 13:45 

Bardzo ciekawie wygląda! No i masz rację, fotele są jak prawdziwe :)
Też kiedyś zacząłem pracę nad swoim, niestety po zrobieniu dużo ponad połowy zabrakło czasu.
Co nie znaczy, że kiedyś do tego nie wrócę.

Powiedz mi, jak planujesz zrobić skaner?

MrBloody

Wysłany: 01-12-2019, 01:16 

No właśnie skaner.. Tu jest najgorzej bo nie ma takowego. Przynajmniej w polsce nie sprzedają razem z modelem, bo wiem ze za granicy mozna kupic takiego od Aoshimy ze skanerem, tutaj chyba niestety będę musiał dać zwykłą ,,lampę'' czyli po prostu coś co imituje skaner, jest to nawet w zestawie ale słabo to wygląda :/ moze uda mi się gdzieś dorwać za grosze skaner, i go tam wrzucę. Bo nie wyobrazam sobie tego modelu z fejkowym skanerem

Odpowiedz do tematu