Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Knight Rider 1:24 Aoshima
Autor Wiadomość

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 23-03-2021, 22:11 

Dobry pomysł z tablicą, zdecydowanie papier foto zrobi robotę :)

A co do modelu SPM to napisałem "gotowy" - miałem na myśli model już złożony, nie do sklejania :) O tym do sklejania wiem.

MrBloody

Wysłany: 24-03-2021, 01:22 

eNeR napisał/a

A co do modelu SPM to napisałem gotowy - miałem na myśli model już złożony, nie do sklejania :) O tym do sklejania wiem.

Ah okej, mój błąd.

Charles Grejman 

Wysłany: 28-03-2021, 16:22 

MrBloody napisał/a
Tak, sprayem. A szybki to wiem, nie wyszly troche uszczelki ale inaczej się nie dało. :|
Co do KARRa to wersję z ,, K.I.T.T vs K.A.R.R ''

Jak nie zależało ci na uszczelkach to na czarnym silikonie też mogłyby pewnie siedzieć...

Zdradzisz pomysł na malowanie? Wymierzysz odległość na pasek i reszte zakleisz taśmą malarską czy?

eNeR napisał/a

Kiedyś pewnie i robił, jednak w czasach drukarek 3D, można wydrukować tablicę, której literki da się wyczuć pod palcami, choć to oczywiście większe koszta niż papier fotograficzny.

MrBloody

Wysłany: 31-03-2021, 09:40 

Charles Grejman napisał/a
MrBloody napisał/a
Tak, sprayem. A szybki to wiem, nie wyszly troche uszczelki ale inaczej się nie dało. :|
Co do KARRa to wersję z ,, K.I.T.T vs K.A.R.R ''

Jak nie zależało ci na uszczelkach to na czarnym silikonie też mogłyby pewnie siedzieć...

Zdradzisz pomysł na malowanie? Wymierzysz odległość na pasek i reszte zakleisz taśmą malarską czy?

eNeR napisał/a

Kiedyś pewnie i robił, jednak w czasach drukarek 3D, można wydrukować tablicę, której literki da się wyczuć pod palcami, choć to oczywiście większe koszta niż papier fotograficzny.

Pytasz o zaklejanie szyb tak? jeżeli tak.
To pierw cienkim flamastrem rysuje do okola szyby pasek, przyklejam nastepnie tasme i po tasmie robie to samo, idąc szlaczkiem narysowanego wczesniej paska na szybie. Potem sciągam delikatnie tasme i po prostu wycinam, potem przyklejam znow na szybe z wycietym ,,szablonem'' na uszczelki. I maluje juz normalnie szybe czarną farbą. Ofc maluje w miejscach uszczelek.

Najlepiej chyba bedzie jak podlinkuje filmik, gdzie gosc pokazuje jak to zrobić.
https://youtu.be/KBBS4GTHw-8?t=97

Odpowiedz do tematu