Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Knight Rider: The Game w Zagrajmy w Crapa
Autor Wiadomość

Bandit 
Bye bye Baby!

Wysłany: 03-04-2021, 14:00 Knight Rider: The Game w Zagrajmy w Crapa

Tak jest. NRGlon poświęcił KR:TG sto osiemnasty odcinek Zagrajmy w Crapa. Omówił tylko pierwszą część, zostawiając sobie KR:TG2 na kiedy indziej.

Nieznających serii wprowadzam: To seria podobna do wyczynów AVGNa, w której NRGrzdyl ogrywa tytuły klasy C i pokazuje ich wszechobecne wady. Jest sporo hermetycznego, i miejscami rynsztokowego humoru. Nie jest to zresztą pierwszy tytuł Davilexu ograny przez NRGałgana - w odcinku 45 pojawiło się równie słabe Miami Vice.

Pod względem lore nie ma się co spodziewać cudów, ale przecież nie o to tu chodzi. Jeśli obejrzycie, to zachowajcie dystans, bo suchej nitki na Debileksie i patologiach samej gry na końcu tego materiału nie znajdziecie.

Ostatnio zmieniony przez TS89 03-04-2021, 16:38, w całości zmieniany 2 razy  

Galaxy 

Wysłany: 03-04-2021, 14:19 

Oglądam Zagrajmy w Crapa regularnie ale czegoś takiego się nie spodziewałem :) Z pewnością do samego materiału należy podchodzić z ogromnym dystansem, w samo Knight Rider The Game (obie części) grałem naście ładnych lat temu, jak na ówczesne standardy grało mi się przyjemnie aczkolwiek gra bez wątpienia nie była wolna od ogólnych błędów i nieścisłości zdecydowanie jak na uniwersum nieustraszonego nie wykorzystano pełni potencjału. Mimo tych wszystkich wad samą grę wspominam miło a materiał NRGeek-a oglądało mi się bardzo dobrze :D

Bandit 
Bye bye Baby!

Wysłany: 03-04-2021, 14:27 

Sam ograłem obie części w zeszłym roku, i trzeba przyznać, że jako coś mającego przynosić rozrywkę są okropne. Typowe produkcje dla fanów, których jedyną zaletą jest licencja. Ale jednak miło było wrócić do tytułów sprzed lat, i je sobie odświeżyć.

Na materiał o drugiej grze poczekamy pewnie z rok, jak nie więcej, ale warto. Już mieszam bigos łokciami.

A swoją drogą - nie mam pojęcia, czemu embed nie chce działać. Tu macie link bezpośredni: https://www.youtube.com/watch?v=Iy3Y2W4jjek

TS89 

Wysłany: 03-04-2021, 16:41 

Poprawiłem, teraz się wczytuje miniaturka - dałeś skrócony link, a wczytuje tylko pełen, i najlepiej bez s w http ;)

Mi się podobał materiał, powiem więcej, na jego rozmowach z KITTem bardzo się śmiałem, takie to... KRowe było, choć mocno w krzywym zwierciadle :D Trochę klimatu NR przy okazji :)

Odpowiedz do tematu