Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Knight Rider mod do GTR2
Autor Wiadomość

Pawełek18

Wysłany: 04-12-2021, 14:44 Knight Rider mod do GTR2

Witam Nieustraszonych :)

Fiu Fiu Dawno mnie tutaj nie było na forum, tak jak dość długo nie zagrywałem w GTR2.
Tym co nie wiedzą GTR2 to jest symulator wyścigowy od Simbin,a (Obecnie Sector3 Studios)
i tak sobie przeglądam mody do niego a tu....Knight Rider Mod

https://esport-racing.de/k-i-t-t-knight-rider-mod/
Paczka zawiera KITTa, KITTa w Super Pursuit Mode KARRa, a także autka wyposażone w turbinę czyli mówiąc prościej fury na sterydach.

....ech! szkoda że stronka NoGRIP padła lata temu bowiem tam była bardzo spora skarbnica torów i innych bajerów w sam raz dla Simracerów, ale cóż na tej stronce co jest mod też coś się znajdzie, albo innych.

Polecam śmigać się na torze Lemans bez szykan na mulsanne bo w Super Pursuit Mode można ponad 400KMH wyciągnąć. :lol:
Ewetułanie Monza(Już jest w grze) choć dla prawdziwych purystów Nordschleife i Isle of man.
Tak kierownica jest wskazana choć na upartego można na klawie choć od tej wolę Joypada z analogami.

Chcę jeszcze na koniec zwrócić trzy uwagi
1.Samochody NIE MAJĄ! świateł, jak chcesz śmigać się w nocy to będziesz nieco utrudnione zadanie.
2.Będąc w garażu będziesz musiał trochę odczekać zanim wyjedziesz bowiem musisz usłyszeć głos KITTa " I am the voice of Knight Industry 2000's Micro processor," wtedy dopiero będziesz mógł ruszyć.
3. Michael ma pasażera.

Odpowiedz do tematu