Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Angielskie napisy.
Autor Wiadomość

lnt

Wysłany: 07-04-2008, 22:39 Angielskie napisy.

Chętnie podjął bym się przetłumaczenia chociaż kilku odcinków Knight Rider'a, ale nie ukrywam, że łatwiej i szybciej by było jeżeli miałbym angielskie napisy. Odcinki KR mam w wersji DVDRip.XViD-SyntaX i jak do tej pory żadne angielskie napisy mi do nich nie pasowały, napi projekt również nie wyszukał dobrze zsynchronizowanych. Jeżeli ktoś posiada takowe to bardzo bym prosił :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 07-04-2008, 22:51 

W dziale Download znajdują się angielskie napisy do KR.
Link:
http://knight-rider.pl/download_dzial8.php

Jeżeli te napisy nie pasują, to niestety nie wiem jak Ci pomóc. Może masz inny fps? W Subtitle Workshopie możesz spróbować to dopasować. :)

A co do tłumaczenia, to mogę Cię wciągnąć do GSKR, jeżeli chcesz, jedyną barierą mogą być jednak Twoje odcinki, ponieważ większość uzytkowników forum posiada DVDRipy, w których jeden odcinek zajmuje ok 350MB i włąsnie pod nie obimy napisy. :)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

lnt

Wysłany: 07-04-2008, 22:56 

No właśnie trochę mnie to dziwi, u mnie odcinek również zajmuje 350MB, a jednak te napisy całkowicie nie pasują ;/ Zmiana FPS nic nie daje, już próbowałem. Ręczne synchronizowanie tego jest trochę mozolne gdyż co jakąś minutę trzeba przesuwać napisy ;/ A wersję mam właśnie taką, bo akurat na moim ulubionym forum jest wrzucona na GMail'a (korzystam z Peer-To-Mail).

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 07-04-2008, 23:09 

Hmm... A spróbuj może odtworzyć to na innym programie? :)
Mojemu programowi czasami coś odbija, więc muszę korzystac ze specjalnego kodeka dodajacego napisy do filmu. :)

lnt

Wysłany: 07-04-2008, 23:29 

Dobra zamiast kombinować po prostu ściągnę jakąś inną wersję żeby na przyszłość nie było problemów.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 07-04-2008, 23:40 

Jeżeli masz zmienne ip to na forum mamy linki do wszystkich odcinków na rapidshare. ;)

lnt

Wysłany: 07-04-2008, 23:53 

Nie, mam stałe IP, ale znalezienie czegoś w internecie nigdy nie było większym problemem dla mnie ;]

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 08-04-2008, 18:48 

Nie wiem, czy to Ci coś pomoże, ale w programie do odtwarzania ALLPlayer jest możliwość łatwej synchronizacji :)

Odpowiedz do tematu