Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Coś się kręci...czyli nowy Knight Rider :)
Autor Wiadomość

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 28-04-2008, 19:33 

Może by KITTa podmienili?

Może wydaje się wam niesympatyczne ale tak jak Trans Am 3gen w latach 80tych jest futurystyczna. Tworzy wokół siebie atmosferę niesamowitości.

A co do demolki to niech pogadają sobie z naszym rajdowym polonusem w nie-rajdowych USa albo ichnim Travisem Pastraną. Oni wiedzą co z tym fantem zrobić. :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 28-04-2008, 22:25 

Futurystyczna Acura..no no, przyznam, że bym sięnei obraził, gdyby KITT miał tak wyglądać;)

FSskub

Wysłany: 29-04-2008, 08:00 

Ten pojazd przypomina mi samochód Batmana.

Dziam

Wysłany: 30-04-2008, 16:10 

Jak dla mnie to bomba hehe samochodzik daje rade:)

lnt

Wysłany: 30-04-2008, 21:20 

Mi nie bardzo się podoba, tak jak wyżej - moje pierwsze skojarzenie to samochód batmana. To już wole tego Mustanga, który wcale taki zły nie jest :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 30-04-2008, 21:26 

Acura bardziej wpasowuje się z założenia samochodu forurystycznego, samochodu przyszłości, Mustang natomiast stylistyką nawiązuje raczej do przeszłości. ;)

Acura na tych zdjęciach może wydawac się trochę klocowata, ale na ekranie, pod odpowiednimi ujeciami i oświetleniem napewno zapierała by dech w piersiach. ;)

Mustang nie jest zły, ale... ;)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

lnt

Wysłany: 30-04-2008, 23:12 

Taki batmobil by sie strasznie wyróżniał a takto Mustang po odpowiednim 'przemalowaniu' może sobie spokojnie jechać niezauważony :)

GregorGT

Wysłany: 04-05-2008, 20:30 

A mi się nie podoba :P , dobry dla batmana a nie dla Mike. Po za tym im częściej oglądam tym bardziej zaczynam lubić Mustanga jako KITT-a :D

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 09-05-2008, 14:54 

Mam rozczarowywującą wiadomość. :(

Hoff odcina się od nowego serialu. :(

http://enewsi.com/news.php?catid=191&itemid=13216

Głównie chodzi o to, że Hoff się obraził za to, że pilot wyglądał tak jak wyglądał, że on przyszedł do NBC z projektem, a tymczasem nie wzięto jego pomysłów pod uwagę i że w pilocie został zepchnięty na bok.

Nie wiadomo jednak jak bardzo wiarygodna jest to wiadomość, gdyż oficjalna strona Davida jest w remoncie i nie ma tam żadnych nowych wpisów, nie wiem jak sprawa się ma na myspace.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 09-05-2008, 15:00 

Powiem krótko: do dupy.
Beznadziejnie.

..jeśli coś się pojawi w profilu Davida na MySpace, dam znać.

EDIT: Nigdzie nie ma nawet wzmianki na ten temat. Wielka szkoda, że David się nie pojawi w odcinkach nowego KR. Moim zdaniem bez Hoffa ten serial błyskawicznie zejdzie na psy i podzieli los Team Knight Rider. Jeśli twórcy nic nie zmienią w tej kwestii, myślę że serial straci wielu fanów i jego żywot skończy się na pierwszym sezonie.
"A miało być tak pięknie."

..pewnie, nikt realnie nie oczekiwał Davida w głównej roli, ale jego postać jako tzw. cameo mogłaby się pojawiać co jakiś czas.. Knight Rider bez Davida, nawet w małej roli, to już nie to samo.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 09-05-2008, 15:45 

Mnie trochę zaskoczyła ta wiadomość, ponieważ po pemierze nowego KR Hoff przecież był wręcz zachwycony to, jak wielką oglądalność miał pilot i miał nadzieję, że będzie się jeszcze pojawiał w innych odcinkach serialu. :)

No ale cóż... życie...

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 12-05-2008, 20:16 

to ot jest oficjalne czy na razie jako plota? bo w necie różne często nieprawdziwe smuty piszą. tym bardziej że jak pisze fenix Hoff się niby tam cieszył po wrzuceniu pilota...

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 12-05-2008, 20:51 

Jakby było wiadomo, że oficjalne, raczej ktoś z nas dodał by newsa na głównej. ;)
Nie mam na razie czasu potwierdzić tych informacji, ale juz jutro postaram się dowiedzieć czy to oficjalne stanowisko Hoffa, czy plotki i czy może jakieś nowe newsy się pojawiły. ;)

Przypominam, że już w czerwcu rozpocznie się kręcenie serialu. ;)

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 12-05-2008, 21:39 

cóż mam nadzieję że to tylko smutna plota jakiegoś niezadowolonego fana... jeśli tak to załóżmy stronę smutnaplota.pl gdzie umieścimy te badziewie żeby przyszłe pokolenia miały się z czego pośmiać:P

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 12-05-2008, 23:21 

Bardzo bym chciał, żeby to była plotka...
Póki co nie ma żadnych oficjalnych doniesień, ale nie sądzę, by wymyślano takie rzeczy.
Jednak wciąż mam nadzieję.

Odpowiedz do tematu