Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
DAVID HASSELHOFF - Co słychać u Michaela Knighta? NEWSY ;-)
Autor Wiadomość

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 16-12-2007, 14:10 

http://film.wp.pl/id,83024,tit...tml?rfbawp=1197810417.927

tak :? tez to dziś czytałem na WP.pl. :? :?

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 17-12-2007, 03:54 

Ręce opadają :? ...ale mam nadzieję że te wszystkie szmatławce trochę przesadzają..
Choć, nie oszukujmy się, nie jest dobrze :|
Myslę, że paradoksalnie natłok pracy, i mam tu na myśli coraz to nowe role i występy w musicalach Brooksa, zamiast pomagać, wręcz przeciwnie, przeszkadzają...spędzania większości czasu wolnego kilka pięter nad sceną w pokoju w Las Vegas, lub w barze, plus bankiety i najrózniejsze gale otwarć, zamknięć, premier... :? Wiadomo, nie można człowieka odciąć od życia, ale człowiek nie mający praktycznie nikogo u boku, mający taki problem, jak widać sam sobie nie poradzi... Wciąż trzymam kciuki za Davida i mam nadzieję że uda mu się wygrać, nim będzie za późno. Nim straci wszystko. Ale napewno nigdy nie straci jednego-wiernych fanów... Trzymaj się, Hoff.

Pik 
Administrator

Wysłany: 17-12-2007, 12:14 

Szczerzę to myślałem, że już jest lepiej.. Mam nadzieję, że jednak uda mu się skończyć z tym cholerstwem..
I abyśmy przez jakiś czas nie mieli żadnych wieści.. bo tutaj dobrą wiadomością, jest brak wiadomości..

Michaelu Knight'cie, WALCZ! :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 07-01-2008, 01:03 

Z powodu braku nowych wieści o Davidzie, zobaczmy jak to było kiedyś :)
Oto poradnik...jak poderwać Hoffa :mrgreen:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 27-03-2008, 23:31 

To ja napiszę, że dziennik The Sun opublikował listę 20 najgłupszych wypowiedzi gwaiazd. :)
Wśród Paris Hilton, Aguilery, Britney i innych pojawił sie też Hoff.

Nagrabił sobie tekstem:
Cytat
Mam świetny gust. To wrodzone.

Chyba redaktorzy troche przesadzili w tym wypadku, przecież jest o wiele więcej o wiele bardziej nieskromnych gwiazd, a oni wrzucili go do jednego wora z osobami, które są sztuczne i znane są głównie z kręcenia przed wszystkimi gołą (_!_). :/

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 27-03-2008, 23:44 

Zgadza się :? No i całą ta reszta robi wszystko pod publiczkę i ciągle ploty i skandale byleby o nich mówili a Hoff taki nie jest :? To nie fair.
...tłumaczmy to tak, że po prostu stwierdzili że nie może zabraknąć Hoffa a to co powiedziałto prawda oczywista więc warto ku przestrodze pozostałych poinformować, a co, niech wiedzą! :mrgreen:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 28-03-2008, 00:05 

Podejrzewam nawet, że Hoff jak to Hoff, mógł to rzec z przekąsem i dla żartu. :)
Przecież to wcale zabawny koleś. :)

/// Właśnie, o to chodzi... - eNeR!

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 25-04-2008, 18:56 

Z braku laku - rodzice Davida :) (Zdjęcie pochodzi z programu America's Got a Tallent)

Rider 
Konserwator

Wysłany: 27-04-2008, 12:51 

http://nocoty.pl/title,Hasselh...70,film.html?ticaid=65c94

Piszę poprawnie po polsku.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 09-05-2008, 16:35 

Fenix dostarczyła nam dziśinformację, że David prawdopodobnie nie pojawi się w nowym KR (więcej info w temacie "Coś się kręci..").

Tymczasem wciąż mamy przyjemność oglądać w tv reklamę Volkswagena Tourana z wykorzystanym w niej motywem z Nieustraszonego (o tym z kolei w temacie "Czacik"). Jednak to nie jedyna reklama Volkswagena związana z naszym serialem. W nowej reklamie Volkswagena wystąpił sam Hoff. Miejmy nadzieję, że i ta reklama zawita do Polski :) Tymczasem zobaczcie jej oryginalną wersję:

http://www.youtube.com/watch?v=eEbbKR0lEDA&NR=1

:)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 16-05-2008, 23:10 

Videochat na żywo z Davidem Hasselhoffem!!! I to w trzech odsłonach!
Wystarczy, że zarejestrujecie się na stronie:

http://www.davidhasselhoff.com/

i możecie uczestniczyć w trzech video-spotkaniach na żywo z Hoffem!!!

Już teraz dostępny jest tam do obejrzenia filmik z przylotu Davida do hotelu, w którym się zatrzyma a z którego będzie transmitowany video chat :D

Video chat na żywo odbędzie się dziś o godzinie 20:00 czasu Las Vegas (5 rano w Polsce - czyli już sobota), później kolejne. Szczegóły na wyżej podanej stronie.

Na pewno chętnych będzie wielu, ale warto spróbować! Bądźcie tam! :D
Ostatnio zmieniony przez eNeR 17-05-2008, 15:57, w całości zmieniany 1 raz  

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 16-05-2008, 23:19 

Powiem tak... Nienawidzę Orange... :|

eNeR, reprezentuj nas tam godnie! :mrgreen:

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 16-05-2008, 23:24 

Już teraz trwa chat (on chyba trwa non-stop :P ), może uda mi się czegoś dowiedzieć na temat tych plotek związanych z nie-pojawieniem się Davida w odcinkach nowego KR.. Co prawda Davida tam aktualnei nie ma, ale jest masa ludzi :)

Oczywiście będę godnei reprezentował serwis :D Nie sądzę, abym się pojawił na pierwszym spotkaniu, o 4ej rano, ale na pozostąłych będę an pewno, a tymczasem może wyciągnę jakieś wiadomości od fanów :) Już teraz mogę Wam przekazać ogólne pozdrowienia dla całego serwisu od ekipy http://www.davidhasselhoff.com/ :)

Mam nadzieję, że ktoś z Was do nas dołączy! :)

EDIT: Pozdrowienia przesyłają fani KR z Włoch i innych zakątków Europy :) Nagrywam za pomocą komórki filmiki video, możecie więc liczyć na relację :)

9kamilr9
Korektor napisów

Skąd: Igloopol w okolicach brzeska a Brzesko w okolicach Tarnowa

Wysłany: 17-05-2008, 08:53 

Właśnie wpadłem na ten chat Davd jest i dobrze się bawi :-D

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 17-05-2008, 11:35 

Straszne tłumy, mimo, że David obecnie zagląda na chat tylko co kilkanaście-kilkadziesiąt minut, mój net się nieźle krztusi..ale daję radę i wciąż nagrywam dla Was nowe filmiki :) Wpadajcie na chat, jest tam stała ekipa która siedzi tam od dobrych 10 godzin :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez eNeR 17-05-2008, 15:58, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu