Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
DAVID HASSELHOFF - Co słychać u Michaela Knighta? NEWSY ;-)
Autor Wiadomość

Pik 
Administrator

Wysłany: 17-05-2008, 15:07 

Kurczę, dzisiaj również chyba mi się nie uda uczestniczyć w czacie..
eNeR, liczę na Twoją relację..:)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 17-05-2008, 15:33 

Dzięki eNeR za (prawie) załatwienie mi dejt z Hoffem. xD :lol: :mrgreen:

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 17-05-2008, 16:06 

Strasznei sięwszystko pogmatwało przez te różne strefy czasowe, ostatnie video-spotkanie na żywo odbyło się o 13ej, ale zjawiłem się na nim i video relacja została nagrana :) Powiem więcej, by zaostrzyć Wasz apetyt - udało mi się przebić przez tłumy fanów i przekazać Davidowi pozdrowienia od naszej ekipy, na co David krótko, bo krótko, ale odpowiedział..zobaczycie sami! :D Jak wszystko posegreguję, prześlę Pikowi i będziecie mogli obejrzeć relację :) Było naprawdę super i cieszę się, że mogłem reprezentować nasz serwis i pogadać z Hoffem :)
David zdradził kilka szczegółów na temat tego, co będzie robił w najbliższym czasie, bya też cała masa Hoffowych wygłupów, zarówno na chacie "zwykłym", jak i na videochacie :) Niestety nie jest nadal jasna kwestia pojawienia się Davida w nowym KR...ale chyba jednak jest szansa, że go zobaczymy :)
Acha, dodam jeszcze, że pozdrawiają nasz serwis fani Nieustraszonego z Francji, Rumunii, Włoch, Niemiec oraz z USA :) Oczywiście zapraszałem wszystkich do naszego "International Guests" Forum, może ktoś z nich kiedyś nas odwiedzi :)
Cóż, na razie to tyle, napiszę cośjeszcze wkrótce, a teraz spróbuję ogarnąć nagrane przeze mnie filmiki :)
Don't Hassel the Hoff! :D

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 17-05-2008, 16:57 

Niewątpliwie jest to wielka Historyczna chwila dla nas i Serwisu www.knight-rider.pl :) :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 18-05-2008, 02:24 

Informuję, że moja cała, dośc obszerna relacja, jest już dostępna! :)
Na moim profilu YouTube czeka na Was aż 14 filmików! :D
Oto link:

http://pl.youtube.com/profile_videos?user=DJener

Znajdziecie tam zapowiedzi chata, filmiki z przygotowań, aż wreszcie zapis wszystkich spotkań na żywo, a także odpowiedź Davida na pozdrowienia, które mu przekazałem w imieniu użytkowników naszego serwisu i fanów z Polski :D
Polecam obejrzenei wszystkich filmików, ale dla niecierpliwych poniżej link do filmiku ze słowami Davida skierowanymi do nas! :D

http://pl.youtube.com/watch?v=HnhRbg942JI

Zapraszam jednak gorąco do obejrzenia całego zapisu, warto! Dowiecie się m.in. co David będzie robiłw najbliższym czasie, jak jest naprawdę w kwestii udziału Hoffa w nowym KR, co sądzi o nowym KR, możecie też zobaczyć, jak przebiegały wszystkie przygotowania..słowem wszystko od początku do końca specjalnei dla Was z pozdrowieniami od Davida! :)

Jeśli macie jakieśpytania, chętnei odpowiem :) Miłego oglądania!

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 18-05-2008, 18:17 

Mam pytanie zasadnicze: Mógłbyś przetłumaczyć? Nie rozumiem niczego w tej jakości.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 18-05-2008, 23:12 

Hoff powiedział:

Cytat
Greetings from Poland? O, hello Poland! I love Poland! I love Polish sausage! I love Polish girls!

Cytat
Pozdrowienia z Polski? Hej, Polsko! Kocham Polskę! Kocham polską kiełbasę/parówki! Kocham polskie dziewczyny!

Na chacie "pisanym" David dodał jeszcze, że jest szczęśliwy/cieszy się, że ma tylu fanów także w Polsce i "say hello Poland" :wink:

..co do jakości: jakość w oryginale była dość kiepska, bo był to przekaz na żywo z kamerki internetowej. Ja nakręciłem filmiki kamerą w telefonie komórkowym, więc jakość uległa pogorszeniu. Jednak chyba lepsze to, niż nic :)

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 19-05-2008, 20:05 

no patrzcie kto by pomyślał że z Hoffa taki fan kiełbasek:P Bo dziewczyny to zagranicą wszy chwalą :D

szkoda że nie mam czasu zobaczyć tych materiałów ach ten koniec semestru...

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 31-05-2008, 23:31 

Kolejne wieści od Hoffa! :)

Hoff napisał/a

Anyway... I was thinking... You guys keep seeing me singing and performing but I want to see what you can do... So here it is - the first official HoffSpace competition - I want you to send in your videos of you singing or lip-syncing my songs from all over the world. I want to see great locations, great costume, great performances and great imagination... Upload them to the video section and mark them as Hoff Video Competition... I am going to think about a prize but it will be something very cool!!!

W skrócie, David chce, by ludzie z całego świata nagrali "teledyski" do jego piosenek. :)
Nie trzeba śpiewać, wystarczy przynajmniej udawać. ;)
To jest konkurs i przewidziane będą nagrody. :)
Filmy zamieszczać trzeba na davidhasselhoff.com oznaczające je jako "Hoff Video Competition". :)
Do roboty fani Hoffa! :lol:

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 18-06-2008, 19:31 

Czas na taką ciekawostkę, która jest, myślę, bardzo miła dla Davida, a z pewnością zabawna :)

Niektórzy z Was (...Fenix?;p) pamiętają z pewnością takie, słynne już, zdjęcie Hoffa :P

David Hasselhoff jest z pewnością postacią kultową..tak też stwierdził pewien artysta, który podkreślił, że docenia w Davidzie nie tylko jego wspaniałe i uwielbiane przez rzesze fanów role w Nieustraszonym i Słonecznym Patrolu, ale też jego dobre serce, udział w rozmaitych akcjach charytatywnych oraz fakt, że owe role Davida oraz jego dystans do siebie (ze wskazaniem na rolę w filmie SpongeBob Kanciastoporty) to prawdziwy fenomen. I tak oto David uznany, słusznie zresztą, za ikonę popkultury, dzięki artyście który okazał się także jego fanem, trafił do...angielskiego muzeum! :)
Oto zdjęcie, na którym widać salę muzealną i takie zdjęcie Hoffa, jak powyżej, lecz przyozdobione przez autora :mrgreen:
Dzieło nosi tytuł, jakżeby inaczej, "Don't Hassel the Hoff" :)

Pik, może zbierzemy ekipę i udamy się w tej sprawie do Muzeum Narodowego? Jako przedstawiciele ogromnej rzeszy fanów Davida domagamy się ściągnięcia dzieła do Polski i godnego oddania czci naszemu idolowi! :P

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 18-06-2008, 19:40 

Oj szkoda, że pod innym kątem nie zrobili zdjęcia tego dzieła. :)

Fajnie, że wciąż są ludzie, którzy pamiętają i kojarzą Hoffa z innych ekscesów jak rozwód z żoną i problemy z alkoholem. :)
A wkładu Davida w kulturę nie da się zatrzęć. :)
Jest wkońcu bogiem z Niemczech, gadał z samochodem i biegał z blondynkami po plazy. :lol:

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 18-06-2008, 19:45 

Tak, właśnie! Jest po imieniu z KITTem i Pamelą Anderson! :P

No, mi się bardzo podoba ta akcja i to bardzo fajna sprawa :)

Tutaj zaś do pobrania tapeta z Davidem sprzed kilku lat, z reklamy Pepsi:

http://img112.imageshack.us/img112/3484/hoff102433yv.jpg

Całkiem spoko :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 24-06-2008, 18:46 

Fragment wywiadu Davida z Craigiem Fergusonem. Wspomina tutaj o nowym Knight Riderze i w zartach zali się, ze KITT wrócił i jezdzi w NBC, ale bez niego. :)
http://www.youtube.com/watch?v=5FjZBeuCrJ0

A tutaj profil Davida, powiązany z jego HoffSpace z kilkoma filmikami związanymi z zyciem Davida. :)
http://www.youtube.com/user/hasselhoff

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 25-06-2008, 00:22 

Ekhem..w związku z tym profilem zostałem delikatnie poproszony przez administrację o wycofanie zapisów z videochata.. :roll: Wynegocjowałem jednak pozostawienie fragmentu w którym David mówi do nas:) Ale spokojnie, nic nie zginęło, jeśli ktoś będzie chciał zobaczyć zapis słynnego jużvideochata niech się do mnie zgłosi;)

Z innej beczki - David jest ostatnio dość częstym gościem w brytyjskim Radio One, może uda się wyhaczyć jakiś przeciek :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 25-06-2008, 13:46 

Jak się okazuje, David nie przypadkowo gości często w UK. :)
Planuje kupić sobie w Szkocji zamek i nazwac go Hassel Castle. :P
Ma zamiar, o ile dobrze wyczytałam, nagrac w nim album z piosenkami z broadwayskich musicali. :)

Lineczka:
http://tinyurl.com/69crmg

Odpowiedz do tematu