Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
LICENCJAT SKRYBY - (chyba) pierwsza praca naukowa o KRPL
Autor Wiadomość

TS89 

Wysłany: 21-06-2012, 12:24 LICENCJAT SKRYBY - (chyba) pierwsza praca naukowa o KRPL

Nadszedł ten dzień...
Musiał kiedyś nadejść, nie było bata...
Dzień, w którym światło dzienne ujrzał pewien projekt...
Projekt, nad którym spędziłem ostatnio sporo... a może nawet i więcej czasu.

Wszem i wobec ogłaszam - praca licencjacka KOMUNIKOWANIE FANOWSKIE NA PRZYKŁADZIE SERWISU KNIGHT RIDER POLSKA została wydrukowana i przekazana od oceny recenzentowi.

Oto przegląd zdjęć, jak się prezentuje ;)

KOM już ją pilnuje...

Strona tytułowa

Tytuł (żeby nie było wątpliwości ;) )

Motto...

I zaglądamy do środka:

Ale końcem to nie jest ;)

Teraz praca zostanie poddana recenzji (recenzent prof. Kazimierz Wolny-Zmorzyński; promotor dr Krzysztof Groń). Planowany termin obrony 3 lipca 2012 (jeśli wszystko do tego czasu potoczy się tak, jak powinno)...

Tak mniej formalnie: niosąc pracę, już do sekretariatu, słyszałem w głowie ten kawałek AC/DC:

No, to jak na razie wszystko...

Jak na razie, bo wkrótce więcej szczegółów ;)

Pozdrawiam, Skryba ;)

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 21-06-2012, 14:22 

Gratulacje...
Gdybyś nie był abstynentem napisałbym CI, że życze Ci ogromnego kaca 4 lipca po imprezie z okazji obrony, a tak to życzę po prostu obronienia się (czy czego to się ta powinno życzyc ;P)

PS: No paczcie, jak sie wycwanił - pisał o KOMie, żeby teraz mieć co pisać w pracy ;P

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 21-06-2012, 23:34 

Kurczę, robi wrażenie jeszcze większe, niż po tej fotce na facebooku. Życzę Ci Tomku, żeby równie duże wrażenie zrobiła na recenzencie i żebyś po obronie mógł być dumny z siebie!

Tu logo serwisu, tam KOM, jeszcze gdzie indziej rysunek Astro..ale żarty na bok. Pewnie, można i trzeba mówić, że to fajna sprawa, że napisałeś pracę o naszym serwisie. Jednak chyba nie do końca zdajemy sobie sprawę, co właśnie ma miejsce..to jest naprawdę niezwykłe, że o Knight Rider Polska powstają już prace naukowe. To wspaniałe i jakże prawdziwe potwierdzenie tego, o czym już nie raz mówiliśmy - że ten serwis i to forum, to naprawdę niezwykłe miejsce w sieci i różni się od setek czy tysięcy innych.

Znając Twój talent Tomku, myślę, że świetnie zobrazowałeś wszystko to, co się tu wydarzyło na przestrzeni lat i co wciąż trwa, mam nadzieję, że Twoje słowa i ta historia niezwykłego miejsca w sieci trafią do recenzenta i zrozumie w pełni ten fenomen.

Pik ma duży powód do radości. Ja również ogromnie cieszę się z tej historycznej chwili. Może jakoś dziwnie wzniośle brzmią te słowa, ale pomyślcie sami..2005 rok - powstanie serwisu..kolejne lata, serwis rośnie w siłę..2008 rok - pierwsza impreza KR Party..2012 - pierwsza praca dyplomowa o serwisie! Jakże wyróżnia się to wydarzenie na tle innych..

Kochani, mam nadzieję, że nawet za kolejne 5 czy więcej lat, bez względu na to, czy będzie ruch w serwisie i jak potoczą się nasze losy, nasza wieloletnia, stała ekipa będzie utrzymywała kontakt i będziemy dalej tworzyć i przekazywać dalej historię tego wyjątkowego miejsca, jakim jest serwis KR Polska.

Gratuluję Tomku pomysłu i trzymam kciuki za obronę, jak zresztą na pewno cała nasza ekipa. Myślę, że zbliżająca się lipcowa impreza będzie też dobrą okazją do wspólnej rozmowy właśnie na temat zarówno Twojej pracy, tworzenia jej, jak i tego, co nas wszystkich w KRPL łączy. One man can make a difference..Pik wiedział co robi, tworząc ten serwis..i każdy z nas może wiele zmienić, może wiele wnieść do tej społeczności, tworzyć ją razem z nami. To jest piękne!

TS89 

Wysłany: 22-06-2012, 10:13 

kakagonzalez napisał/a
a tak to życzę po prostu obronienia się (czy czego to się ta powinno życzyc ;P)

Danke ;)

kakagonzalez napisał/a
PS: No paczcie, jak sie wycwanił - pisał o KOMie, żeby teraz mieć co pisać w pracy ;P

A co mi ;)

eNeR napisał/a
Życzę Ci Tomku, żeby równie duże wrażenie zrobiła na recenzencie i żebyś po obronie mógł być dumny z siebie!

Dzięki ;)

eNeR napisał/a
Tu logo serwisu, tam KOM, jeszcze gdzie indziej rysunek Astro..

...a pomiędzy jeszcze dział o lektorach ;D

eNeR napisał/a
że Twoje słowa i ta historia niezwykłego miejsca w sieci trafią do recenzenta i zrozumie w pełni ten fenomen

Też mam taką nadzieję, zwłaszcza, że już 2 lata temu próbowałem nią zainteresować recenzenta (chociaż wtedy jeszcze recenzentem nie był ;) ).

eNeR napisał/a
Kochani, mam nadzieję, że nawet za kolejne 5 czy więcej lat, bez względu na to, czy będzie ruch w serwisie i jak potoczą się nasze losy, nasza wieloletnia, stała ekipa będzie utrzymywała kontakt i będziemy dalej tworzyć i przekazywać dalej historię tego wyjątkowego miejsca, jakim jest serwis KR Polska.

Piękne słowa ;)

eNeR napisał/a
One man can make a difference..Pik wiedział co robi, tworząc ten serwis..i każdy z nas może wiele zmienić, może wiele wnieść do tej społeczności, tworzyć ją razem z nami. To jest piękne!

Jeszcze piękniejsze słowa :) :) :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 22-06-2012, 11:30 

TS89 napisał/a
kakagonzalez napisał/a

A co mi

:mrgreen: :mrgreen:

TS89 napisał/a
eNeR napisał/a
Tu logo serwisu, tam KOM, jeszcze gdzie indziej rysunek Astro..

...a pomiędzy jeszcze dział o lektorach ;D

No nie, o tym też wspomniałeś? Miło mi, że mój temacik też znalazł miejsce w Twojej pracy :D

TS89 

Wysłany: 02-07-2012, 13:41 

To już jutro...

Od 8:30 rano...

Trzymajcie kciuki oraz skanery ;) ...

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 02-07-2012, 14:29 

Super!! Przejdź przez to dzielnie jak w tym filmiku, zwycięstwo jest blisko! :D Trzymam kciuki!

TS89 

Wysłany: 03-07-2012, 10:10 

Po prostu - zdane ;)

Wkrótce więcej szczegółów ;)

Pik 
Administrator

Wysłany: 03-07-2012, 10:31 

Po prostu - GRATULACJE! ;)

Wkrótce więcej słów. ;)

FlyingAnvil 
a.k.a. Latacz Iii|;)

Wysłany: 03-07-2012, 12:26 

Gratuluję Tomku! Rozumiem, że idziesz za ciosem i od października zaczynasz magisterskie? ;)

TS89 

Wysłany: 03-07-2012, 13:21 

Pik napisał/a
Po prostu - GRATULACJE!

Dzięki ;)

FlyingAnvil napisał/a
Gratuluję Tomku! Rozumiem, że idziesz za ciosem i od października zaczynasz magisterskie?

Dożyjemy, zobaczymy ;)

A teraz więcej słów, a nawet zdjęć ;) ...

Przed obroną, tzw. scary focia...

One man i... dwa samochody...

Nasza nam ona, nasza!

Redaktor Baran w słynnym już geście Ballotelliego ;) (bronił się tak samo jak ja ;) )

Ja nie zdam? (plus dwie przemiłe koleżanki, z którymi razem się broniłem ;) )

Heh. Zdane

A nie mówiłem? ;)

Nasze kwiaty ;)

Mistrza Dawid oraz KITT ;)

Silna Grupa Licencjatów ;) (plus dwa gadające auta ;) )

One man can make a licencjat...

Ech, było minęło, teraz człowiek wraca do rzeczywistości. W najbliższym czasie postaram się udostępnić w serwisie licencjat (po jego uprzednim przygotowaniu do takowej formy).

Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim, za to, że jesteście, że tworzycie ten Serwis (plus dla Pika, Ridera, kaki, eNeRa, Fenix oraz Astro za pomoc ;) ).

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 03-07-2012, 14:01 

Raz jeszcze gratuluję, Tomku! :)

Super fotki, będzie fajna pamiątka. Pewnie stres mniej lub bardziej się udzielał, normalne, ale jak widać spędziliście te chwile grozy, ważne chwile, w fajnym gronie (także samochodowym, he he). A teraz..macie to już za sobą i macie wspomnienia :) ..no i pierwsza praca o KRPL stała się faktem, została obroniona (i to w pięknym stylu), historyczna chwila! Brawo.

P.S. Redaktor Baran w geście Balotellego..bezcenne, padłem :lol: xD Pozdrów Go i także pogratuluj ;)

TS89 

Wysłany: 03-07-2012, 14:33 

eNeR napisał/a
Raz jeszcze gratuluję, Tomku!

Danke ;)

eNeR napisał/a
P.S. Redaktor Baran w geście Balotellego..bezcenne, padłem xD Pozdrów Go i także pogratuluj

Przekażę :D

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 03-07-2012, 17:53 

Jeszcze raz gratuluję, Tomku :)

PS: Pogratuluj w moim imieniu red. Baranowi. Koleżankom też ;P

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

bazion1444

Wysłany: 03-07-2012, 19:32 

Ojej, od kiedy to ja "redaktor" ;)
Tomku, wieeelkie gratulacje za piątkową obronę!
Bo też nie tylko jesteś "Licencjatem" na piątkę, ale i człowiekiem na pięć z plusem!
Absolutnie niezastąpionym przyjacielem w moim życiu, i myślę nie tylko moim! ;)
Gest Balotelliego - zabrakło tylko zdjętej koszulki! :)
Dzięki eNeR za pozdrowienia, oczywiście odwzajemniam z całego serca!
Pozdro dla całego forum!!! :D

Odpowiedz do tematu