Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Knight Rider 0.2b MOD (GTA SA)
Autor Wiadomość

KARR2 

Wysłany: 28-07-2013, 12:36 Knight Rider 0.2b MOD (GTA SA)

Witam! Mam zainstalowanego moda Gta Knight Rider 0.2b do gta san andreas.Niestety mam pewien problem. Kiedy zainstaluje moda iwlaczam gre wlacza sie normalnie natomiast kiedy zaladuje jakis zapis albo klikne "New Game" gra sie wlacza pokazuje sie CJ na lotnisku i gra sie zawiesza... Sama gra!!! ;( :((
Kiedy odinstaluje moda gra dziala normalnie...
Prosze o pomoc bo uwielbiam knight ridera i chcialbym pojezdzic sobie tymi samochodami w GTA SA...
Moj komputer spelnia wymagania gry nawet na najlepszych ustawieniach grafiki wiec nie jest za slaby...
Nie wiem co sie dzieje.
Jeszcze raz prosze o pomoc :!:

Z gory dzieki!!! Pozdro dla wszystkich ktorzy mi pomogą ;)
Ostatnio zmieniony przez eNeR 12-03-2014, 15:35, w całości zmieniany 1 raz  

Galaxy 

Wysłany: 28-07-2013, 17:34 

Proszę zwrócić szczególną uwagę na pochodzenie modyfikacji bowiem wiele osób trzecich udostępniających tego typu dane modyfikuje ich strukturę bądź nieświadomie pomija niektóre pliki, osobiście sugeruję stronę producenta modyfikacji (prawdopodobnie dla Knight Rider 0.2b tak owa istnieje) bądź oficjalny portal oferujący sprawdzone modyfikacje pochodzące wprost od ich producentów. Warto również usunąć (skopiować w inną lokalizację) pliki zapisu gry gdyż są one niekiedy powodem problemów zgodności. Poniżej załączam pełen wideo poradnik swego autorstwa opisujący instalację wyżej wymienionej modyfikacji.

KARR2 

Wysłany: 29-07-2013, 08:26 

Korzystałem z poradnika i dalej nic...
Ale dziwne jest to ze jak go kiedys instalowalem to przez troche dzialal ale potem san andreas przestalo dzialac...i jak przeinstalowałem grę i zainstalowałem go jeszcze raz to juz ten mod nie dzialal...

porscheKITTA 
KITT is only one

Wysłany: 03-01-2014, 22:17 

a ja mam pytanie dotyczące fukcji w tym modzie jakie są ? :)

bestmikki 

Wysłany: 03-01-2014, 22:34 

jest mod taki Knight Rider '80 GT MOD v0.1 (2012) polecam spróbójcie :mrgreen: :mrgreen:

kryszat
Konto usunięte

Wysłany: 27-01-2014, 12:47 

Ja gram :D Świetny modzik :D

Odpowiedz do tematu