Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
KITT RC 1:15 Hitari
Autor Wiadomość

Tasu 
MC, gadgetman

Wysłany: 05-11-2013, 13:43 KITT RC 1:15 Hitari

Witajcie obywatele!

Dość dawno mnie nie było na tym forum, co nie znaczy, że o Was zapomniałem.
Ostatnio dość mocno zmieniam swoją kolekcję modeli. Postanowiłem się rozstać ze zdalnie sterowanym KITT`em.
Wiem, że się cieszycie, bo u nas to chyba spory unikat :) Na razie nie wystawiam
go na allegro, postanowiłem go najpierw wystawić na sprzedaż tutaj, bo po prostu Was lubię :D

Model parę lat temu kupiłem na allegro za naprawdę nie małe pieniążki.
Niestety poprzedni właściciel nie posiadał oryginalnego pudełka (zapewne jego dziecko dokonało destrukcji).
KITT jeździ w każdym kierunku, zwykle odbywa się to płynnie, choć czasem mu się zdarza przyciąć
(słaby zasięg? One tak mają? Testowany był na nowych bateriach), ale nie ujmuje mu to frajdy z zabawy.
Skaner działa, światła działają, dźwięk również śmiga (jest meeeeeeega głośny, aż przeszkadza ;) ).
Stan wizualny oceniam na dobry, gdzieniegdzie są małe rysy i przetarcia, ale ja traktuję to jako naturalną patynę.
Zachowały się nawet oryginalne śrubki w klapkach na baterie. Jedyna rzecz, która nie działa to przycisk na wlewie paliwa (działał?). Model za mojej kadencji nigdy nie widział podwórka, traktowany był jako egzemplarz kolekcjonerski,
aktualnie zajmujący niestety zbyt wiele miejsca. Wystarczy mi KITT ERTL w skali 1:18, którego przywiozłem sobie z USA :D

Nie mam pojęcia jak wycenić KITT`a. Może zrobimy małą licytację?
Rozważę najwyższą, rozsądną ofertę. Na oferty czekam do końca niedzieli, tj. 10.11.
Jeśli nie będzie zainteresowania- model wystawiam na allegro z ceną minimalną.

Model mogę wysłać jako paczka pocztowa, koszt to ok 13zł lub kurierem- 20zł. Gwarantuję solidne opakowanie.

Poniżej autentyczne zdjęcia, zrobione jakieś 20min temu. Pozdrawiam ;)

Tasu 
MC, gadgetman

Wysłany: 15-11-2013, 23:26 

Widzę, że się wręcz zabijacie o tego KITTA. Wystawiam na allegro, umieszczenie ogłoszenia tutaj było tylko stratą czasu.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 16-11-2013, 00:10 

Miesiąc temu sam takiego sprzedałem, może dlatego ;)

Tasu 
MC, gadgetman

Wysłany: 22-11-2013, 01:20 

Jeśli ktoś z forum by był zainteresowany, to podaje link na allegro, aukcja niebawem się kończy:
http://allegro.pl/show_item.php?item=3717190913

Odpowiedz do tematu