Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Knight Rider 2015
Autor Wiadomość

Grzegorz33 

Wysłany: 02-03-2015, 16:36 Knight Rider 2015

Ostatnio przeglądałem obrazy na google grafika pod tematem knight rider 2008. To co zaskoczyło mnie podczas wpisywania tego hasła to to że na pierwszej pozycji w propozycjach było knight rider 2015. Po przeglądnięciu tego co chciałem z ciekawości wpisałem w google knight rider 2015 i kolejne zaskoczenie, wyskoczyły mi linki do trailerów. Pomyślałem "Super! Będzie kontynuacja Nieustraszonego", marzyłem żeby zrobili kontynuacje Nieustraszonego z 2008 roku, Knight Rider 2008 to mój ulubiony film, oglądałem go i w 2010 i 2012 roku jak tylko był w tvp, wcześniejszej wersji tego filmu prawie nie pamiętam no ale w końcu oglądałem go ładne parę lat temu i to nie wszystkie odcinki. Gdy oglądnąłem trailer trochę się zaniepokoiłem gdyż można w nim zobaczyć samochód z pierwszej wersji tego filmu (jest tam mustang z 2008 ale tylko przez sekunde a może nawet nie). Jeśli ktoś z Was wie coś więcej o tym filmie to prosiłbym o podanie jakichś informacji na ten temat, i najlepiej odpowiedzi na poniższe pytania.
1. Czy reżyserem filmu jest Steven Spielberg?
2. Wyobrażałem sobie że jeśli powstanie kontynuacja Nieustraszonego w najbliższych latach to nowym KITTem będzie nowszy mustang. Pontiac Trans Am, Ford Mustang Shelby GT500 KR, a co będzie teraz?
3. Film miałby być kontynuacją filmu z 2008 roku czy wcześniejszego?
4. Czy w filmie zagra chociaż część aktorów z filmu z 2008 roku?

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 02-03-2015, 17:04 

Chodzi Ci o ten trailer?

Jest świetnie zrobiony, ale to tylko praca jakiegoś fana. :)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Grzegorz33 

Wysłany: 02-03-2015, 18:08 

a artykuły na stronach? (co prawda nie polskich ale z tłumaczenia można coś się dowiedzieć)
Na jednej nawet pisało że reżyserem będzie Steven Spielberg, stąd moje pytanie nr 1.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 02-03-2015, 19:21 

E, chyba źle doczytałeś. :P

A artykuły o kinówce, jak jestem zarejestrowana na forum, to co jakiś czas się pojawiają. Czasami piszą w nich o reżyserze, czasami o aktorach, albo o studiu filmowym.
Ale tyle z tego mamy, ile sobie pogadamy. ;)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 04-03-2015, 11:57 

...a ś.p. Glen Larson (yo dziadzia, tam na górze!) wiele razy machał scenariuszem nowego KR ;)
Moim zdaniem w dobie remake'ów absolutnie wszystkich hitowych filmów i seriali, prędzej czy później doczekamy się kolejnego filmu lub serialu Knight Rider (chyba, że poprzestaną na KR:TS z 2008), ale tak jak napisała Fenix - wszelkie dotychczasowe doniesienia, zdjęcia, trailery itp. to pobożne życzenia i radosna twórczość fanów.

Odpowiedz do tematu