Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
TKR 1x04
Autor Wiadomość

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 31-07-2016, 16:17 TKR 1x04

Trochę to trwało, ale nareszcie się udało. :D

Standardowo - łapcie linka:

Link ukryty

Zaktualizowałam też trochę odcinek na serwisie. :)
http://www.knight-rider.pl/TKR-odcinek104.php

1x04 KRO - Nowy openning, czyli na razie bez zmian. :)

Nie będę streszczać fabuły, bo pewnie każdy się domyśla o co chodzi. :D
To chyba będzie jeden z dłuższych odcinków do czytania, ponieważ notatki zajęły mi aż 7 karteczek. :D

1. Czy wspominałam już, że w serialu pojawia się dużo dialogów, wtrąceń czy wspominajek, które powinny spodobać się geekom? Zaskakujące biorąc pod uwagę, że do tej pory TKR w ogóle mi się tak nie kojarzyło.
Dla przykładu – w tym momencie piloci kłócą się, który aktor grający Bonda był lepszy.

2. Nie widać tego na zdjęciu, ale piloci turbulencje udają właściwie tylko trzęsąc sobą i sterem. Ale ci w sumie i tak robili to dosyć dobrze. W jednym z kolejnych odcinków to dopiero turbulencje zobaczycie. xD

3. Kro ma fioletowe wskaźniczki. :D Nie wiem czemu wydaje mi się to urocze. :D

4. Jak zupełnie inaczej a jednocześnie podobnie wyglądają te kiedyśniejsze laptopy. :D

5. A to James Marland, który od razu zapewnia Kyla, że nie dzwoni by odzyskać poprzednią posadę. Z tego możemy wywnioskować, że po pierwsze - Marland zajmował stanowisko Kyla. Ale przecież Marland miał być kolejnym Devonem - czyli szefem, który nie bierze udziału w misjach, tylko na nie wysyła. A James jest też naukowcem, nie mógł więc zajmować tego samego stanowiska co Kyle. Trochę brak w tym konsystencji.
A po drugie Marland sam zrezygnował z pracy.

To taki kolejny idiotyczny dialog gdy się człowiek nad tym zastanowi.

6. Niech was nie zmyli nonszalancka poza Treka, tak jak zmyliła całą resztę TKR. To nie Trek, a jego hologram! A tymczasem chłopak siedzi w swojej kajucie i ogląda maraton Twilight Zone. ;) Na końcu zdjęcie urządzenia do robienia hologramów. :)

Bonus: Na końcu tej sceny SkyOne wzywa dozorcę do męskiej ubikacji. Niestety nigdy nie dowiemy się co tam zaszło. ;)

7. Więcej fioletowych wskaźniczków. :D

8. Kyle zaczyna rozmowę z Dante, mimo że samochód stoi tuż obok. Dante (tak samo jak i ja ;>) nie omieszka mu tego wytknąć. ;)

9. Mam wrażenie, że Kyle, ile razy go Dante zgnębi (albo w inny sposób zostanie podważona jego pewność siebie) podciąga spodnie.
Psuje mi to obraz tego, że Kyle jest/był poważnym, dzielnym i zaradnym agentem CIA a teraz liderem zespołu.

10. Marland poprosił Kyla o przysługę – zbadanie miejsca rozbicia się samolotu, ale nie powiedział im nawet czego mają szukać. Więc sobie tak spacerują.
I teraz kilka zdań o tym, czego dowiadujemy się podczas schadzki w lesie.
W komputerach na SkyOne nie ma żadnej informacji na temat tego, czemu Marland odszedł z Fundacji. Kyle mówi, że uznaliśmy (kogo ma na myśli mówiąc w liczbie mnogiej?), że szukał dla siebie nowych wyzwań.
Marland został starannie wybrany, żeby zastąpić Devona. Dokonał modernizacji Fundacji i rozwinął nowe technologie samochodowe.
Bonus: Jenny poleciła Kylowi książkę „Memoirs of Ulysses S. Grant”. Dante po raz kolejny sprzedał Kyla, że ta książka mu się nie podoba. ;)

11. Kro posiada infra-scan – może skanować w podczerwieni. A Ci dwaj idioci uznali, że ryczący i miotający się po lesie KRO to jeleń, którego koniecznie muszą upolować.

12. Laser kro.

13. Przed chwilą Kro wystraszył tych wieśniaków wyskakując z krzaków. Przeraził ich, wypalił im broń z ręki, a drugiego ścigał po lesie, by chwilę później zatrzymać się przed kolejnym krzakiem czy tam badylem i dopiero uznać, że jednak przejeżdżanie przez te krzaki nie jest warte zachodu żeby dorwać nic nieznaczącego człowieka. :]

14. Wieśniaki twierdzą, że na Kro znajdowało się to samo logo, co na apteczce. Problem w tym, że ja się bardzo starałam, ale nie mogłam znaleźć w którym miejscu na samochodzie oni je zobaczyli. Bez problemu można dojrzeć znaczki Ferrari. Reszta samochodów z TKR loga ma przy oponach. Przy Kro jednak takich nie widzę, a poza tym jak ci wieśniacy mogliby je zobaczyć, gdy KRO ich turbował? ;)

15. Wracamy na SkyOne. Erica zamiast KRO, zrozumiała „Crow” (podobna wymowa) i się mądrze pyta, czy to coś umie latać. ;)

Bonus: Jak się przyjrzycie zdjęciu, to widać, że Erica może jednak nie ma głębszego dekoltu od Jenny, ale na pewno ma szerszy. ;)

16. Marland opowiada, że Kro został stworzony by zastąpić Kitta i Michaela i zapoczątkować nową erę. Wszystko czego Fundacja i Devon dowiedzieli się w czasie 5 lat z Kittem wsadzili w skorupę Ferrari. Potem zjawił się Marland by wprowadzić kolejne ulepszenia i stworzyć AI, takie same jak te które znajdują się w obecnych wozach Fundacji.
Zanim Kro został wyłączony, zdążył zabić 5 osób. A nie zniszczono go tylko dlatego, że rząd włożył miliony dolarów w projekt i nie mogli się go tak po prostu pozbyć.
Był transportowany samolotem do Marland Technologies na przeprogramowanie. Mieli nadzieję, że jeszcze coś uda się ocalić.

17. Kierowcą Kro jest Martin Jantzen. W Fundacji pracował w latach 1990-1994 w „Oddziale Knight Ridera”. ;)
Od 1994 roku, odkąd stał się „niestabilny” przebywa w więzieniu. Ale chyba chorych psychicznie nie przetrzymuje się w więzieniach? ;)

Martinowi zaczęło odbijać po czymś co nazywają „driver-car symbiosis”.
W czasie dyskusji o tym pozostali członkowie TKR od razu podłapali temat, że to niby samochód doprowadził Jantzena do szaleństwa. Erica nawet twierdzi, że u niej dzieje się to samo w tej chwili. ;)
W rzeczywistości jednak wszystko było w porządku z Kro. Jego AI, tak jak obecne samochody TKR, miało się dopasować i uzupełniać osobowość kierowcy. Martin miał już wcześniej problemy psychiczne, ale udało mu się wszystkich oszukać i bez problemu przejść jakiś „psycho symulator test”. Jednak zanim się dopatrzono że oszukiwał, jego psychika zainfekowała osobowość samochodu.

18. Tak wygląda cela Jantzena. Nie mam jednak pojęcia co leży na tym stoliczku? Jakaś odznaka? I czemu siedzi w kompletnych ciemnościach?

19. Jantzen mówi, że jeszcze na długo przed jego zatrudnieniem, Fundacja miała Kyla na oku.

20. Nie wiem na ile to sarkazm, ale Martin twierdzi, że poprzednim razem udało się go powstrzymać tylko dlatego, że zabrakło mu paliwa. ;)
Kro jest powodem, przez który zamiast jednoosobowej drużyny mamy całą ekipę TKRów.

21. Nie pamiętam czy widziałam samochód, który tworzą Kat i Plato z włączonymi światłami. ;)

22. Kro ma swój zestaw rakiet. ;) Aż dziwne, że jak go złapali i wyłączyli to go nie rozbroili, nie? ;)

23. Moment odpalenia rakiet. ;)

24. W tym momencie mam wrażenie, że Kro miał coś gadać, ponieważ pokazali jego ekran, a model samochodu zmienia kolory z zielonego na czerwone. Ogólnie mam wrażenie, że w tej scenie samochody miały więcej gadać, bo ciągle są najazdy na ich ekrany i słychać odgłosy komputerów.

25. HSPV ma jakiś napęd rakietowy. Poza tym co to za skrót? Brzmi jak jakaś choroba przenoszona drogą płciową. :/

26. Po pierwsze – ekranik Kro, po drugie – raczej ciężko będzie o kolejne zdjęcie w tak dobrej jakości tyłu HSPV

27. A tu jest bolączka całego tego pościgu – ten fragment drogi jest pełny samochodów zwykłych ludzi, ciągle widzimy jak Kro i Tkr między nimi manewrują – nawet na tym zdjęciu niżej widać że HSPV mija po prawej jakiś samochód, ale już po chwili jak motory się dzielą, droga jest zupełnie pusta.

28. Kro ma rakiety również z tyłu. ;)

29. Kolejną bolączką tego pościgu to ciągle powtarzane ujęcia. Za każdym razem gdy Kro strzela lub unika pocisków, powtarzane jest to samo ujęcie.

30. Słabym punktem Beasta jest tylna oś. I tutaj właśnie ma miejsce scena, która jest łudząco podobna do opowieści, którą Duke snuje dzieciom w więzieniu w odcinku 1x02. Kro jednak strzela laserem a rakietami.

31. Tymczasem Jantzen, gdy usłyszał o wypadku Beasta, zdradza Kylowi, że Fundacja ucząc się na błędach, nowe samochody zaprojektowała z usterkami, które w razie potrzeby można wykorzystać, gdyby któryś z samochodów lub człowieków się zbiesił. ;) Kro już takich celowych uchybień nie posiada. Ponadto Kro posiada funkcję „mechanised scanning”, która jest zaprogramowana tak by znajdować słabości i je wykorzystywać.

32. Dante znajduje się w New Mexico i informuje Kyla, że Kro go skanuje. Złego Ferrari jednak nie ma nigdzie w pobliżu i nie będzie jeszcze przez jakiś czas, bo zaraz po zdemolowaniu Beasta, rechocząc maniakalnie, pruł z pełną prędkością przez pustynię. A wspominam o tym tylko dlatego, że później w odcinku jest znowu mowa o tym wykrywaniu i skanowaniu i się to kupy nie trzyma.

33. Marland jest już chyba kolejną osobą, która wspomina, że w TKR brakuje dyscypliny.
34. Z tego co Marland pokazał palcem to jedyne słabsze punkty jakie ma Kro są w przednim kole i w okolicach szyby.

35. Jantzen po raz kolejny bredzi. Tym razem o tym, że wybranie go na bycie następnym Michaelem Knightem było osobistą decyzją Marlanda. Co więcej Marland zawzięcie walczył z wyżej od niego postawionymi o akceptację kandydatury Jantzena.

36. Kro ma również hak, który zaczepił o tylny zderzak Dante i próbuje go zatrzymać.

37. Jestem bardzo zadziwiona, bo rakiety Combo Cara się magicznie same nie uzupełniły. ;) No i mają też laser. :)
Ale nie wiem jak bardzo ten laser zagina czasoprzestrzeń, ponieważ jadą chyba za Dante i Kro, a laser przecina linkę. Muszę też wspomnieć o tym, że Plato STRZELA TUŻ OBOK KRO – to też ważne.

38. Pochwaliłam za szybko, rakiety już się uzupełniły. xD
39. I tu kumulują się pkt. 32 i 37. Trek wchodzi na dach Combo Cara żeby dostać się do środka Kro. Po chwili Erica informuje go, że już bliżej nie może podjechać, bo Kro ich wykryje. WTF? Dantego śledził, wykrywał, skanował nie będąc nawet fizycznie w pobliżu, a tych nie wykryje mimo że jadą tuż obok niego i jeszcze strzelali laserem tuż obok? Przecież Plato i Kat muszą znajdować się bardzo blisko, żeby Trek mógł przeskoczyć z jednego samochodu na drugi! Przecież nawet na zdjęciu widać, że będą jechać łeb w łeb, a między nimi tylko z metr wolnej przestrzeni będzie!
Przecież Kro już z nimi walczył, przecież ich widział, czemu nagle stracił możliwość wykrycia ich? W jakąś martwą strefę wjechali czy co?

Bonus - rakiety w HSPV pojawiają się i znikają między kolejnymi ujęciami.

40. Taką bombę Trek przykleił do szyby, żeby dostać się do wnętrza Kro. Szyba oczywiście rozprysła się w drobny mak.

41. Jak to dobrze, że Kro miał zapasową. ;>

42. Kro ma chyba na swoim pokładzie jakąś magię. Przed chwilą, gdy Trek chwycił kierownicę, Ferrari popieściło go prądem. A teraz tymi błyszczącymi bransoletkami z czystej energii unieruchomił ręce Treka, a z sufitu puścił wiązkę lasera.
Poza tym przeraża mnie głupota i brak przygotowania Treka do tego zadania. Przecież mógł się domyślić, że Kro tak jak i pojazdy TKR ma intruder control.

Nie widziałam również sceny, w której Marland krzyczałby za wybiegającym Trekiem ostrzeżenie:
„ - Ale Kro ma jeszcze intruder control!”
„ – Spadaj dziadu, sami se poradzimy, jesteśmy TKR!” – Trek.
Marland specjalnie spisał Treka i Ericę na straty, bo się śmieli, że nosi tupecik?

43. W scenie, gdy Jantzen w końcu zasiada za kierownicą Kro jest coś erotycznego i intymnego. Janzen zmysłowo łapie Kro za kierownicę. A samochód razi go prądem, ale zupełnie inaczej niż Treka i oswobadza go z kajdanek. Prąd przeszywa całe ciało Martina, aż do oczu, w których przez chwilę pojawiły się błękitne kurwiki.

44. Domino przypomina Kylowi, że jest krzykliwym samochodem sportowym, który łatwo się wgniata. Czyli wychodzi na to, że jest bezużyteczna. ;) Strzelać do niej nie można, staranować nią czegoś nie można, nie jest ani najszybsza, ani najwszechstronniejsza. Więc jaka jest jej rola w zespole? Bycie dziewczyńskim samochodem?

45. Nie wiem, czy mam Wam wynotowywać wszystkie odniesienia do popkultury, które pojawiają się w serialu? Bo przed chwilą Plato powiedział, że „My spider sense is tingling”. A Kro odzyskał możliwość skanowania Combo Cara. ;)

46. Słabym punktem Combo Cara jest wadliwy przewód paliwowy.

47. Domino jednak staranowała Kro. Więc jak to jest – Domino jest bliżej i jej Kro nie wykrywa, a Combo Car i go może skanować? Ponadto Domino informuje, że udało jej się kupić Trekowi i Erice kilka sekund, ale nie może utrzymać tempa złego Ferrari.
Kro jednak wysadza cysternę, czym na jakiś czas spowalnia Domino i Dante, ponieważ droga stała się nieprzejezdna.

48. Te kilka sekund trwa chyba całe wieki. Dwójce z motorów udaje się dojechać do Marland Technologies. Budynek ten pokazali już wcześniej, ale uznałam, że to w sumie nic ciekawego. Muszę jednak naprawić swój błąd. Spójrzcie tylko na ten moloch. Trekowi i Erice w kilka sekund udaje się dojechać do budynku, pojechać na nie wiem które piętro do gabinetu i zgarnąć Marlanda, który zaczyna dramatyzować i być irytujący i strasznie mnie to wkurza. Znalazł sobie moment na bycie honorowym.
Zjedz Snickersa Marland, bo nie jesteś sobą. :/

49. Doszłam do wniosku, że Marland jednak nie jest głodny, tylko napity. Bo się jakby potknął wstając z krzesła, a Erica musi go ubierać. Czyli Marland nie jest dobrym kompanem do kieliszka, bo się z niego robi Pan Filozof.
I nawet wtedy Kro nie zdążył dogonić Combo Cara.

50. W swojej dramaturgii (czy tam upojeniu) Marland gada, że tak bardzo chciał stworzyć kolejnego Michaela Knighta, że zignorował wszelkie przesłanki, że Martin jest niestabilny. Poza tym nie rozumiem czemu wszyscy ciągle mówią, że Jantzen jest niestabilny. To jakieś politycznie poprawne sformułowanie by nie określać go jako stukniętego, psychicznego, szurniętego? :P
51. W Combo Carze wysiadło światełko. :P Poza tym zwrócicie uwagę, że rakiet znowu ubyło (chociaż do niczego nie strzelali ;) ).

52. Teraz The Wrecker ekhem… Kro strzela laserami. ;) Chyba się skończyły rakiety.

53. Znowu wybiegłam za daleko w przyszłość. Z miejsc, z których przed chwilą strzelał laserami, teraz wystają rakiety. Ile on ich ma na stanie? Spokojnie z przodu i z tyłu wystrzelił już ze 40.

54. Oczywiście dzień uratował hologram Treka.

55. Marland to ciul. Poza tym szyby Kro są przecież całkowicie czarne, a ujęcia są tak poskładane jakby Marland i Jantzen patrzyli sobie w oczka.

56. Ale co ta płynna lawa robiła w tej łopacie to nie mam pojęcia. Ani tego skąd jej się tyle wzięło, przecież zalała cały samochód i jeszcze trochę. I czemu mimo, że lawa już nie leci, to jej poziom w dziurze rośnie? Chyba nie dlatego, że Kro się rozpuszcza?
57. Zastanawiam się czy Marlanda posadzą za morderstwo. To nie była obrona własna, bo Kro i Martin byli już unieruchomieni. Z premedytacją zabił ich obydwu.

Wszyscy widzieliśmy co zrobiłeś Marland, jesteś tak samo kopnięty jak te szalone duo, które zalałeś lawą.

58. Dante i Kyle bonding together. Jakie to słodkie. <3

Ale jaki irytujący dialog. Do tej pory Jantzena określali samymi negatywnymi przymiotnikami. A teraz Kyle mówi, że w aktach Jantzena wszystko wskazuje, że powinien on być wzorem do naśladowania. A to co stało się później to tak właściwie nie jego wina. Jantzena i Marlanda niby zaślepiła ambicja i obydwaj nie dostrzegli tego, że nie nadawał się do tego rodzaju pracy.
Kyle się martwi, że skoro coś takiego przydarzyło się Martinowi, to czy może się powtórzyć cos takiego u któregoś z obecnych członków TKR.

Denerwuje mnie takie gadanie bez sensu i zaprzeczanie samym sobie. Najpierw niby gadali, że Martin jakoś oszukał testy psychologiczne, a teraz nagle to wszystko nie jego wina.

Jenny obiecuje, że jeżeli Kyle lub Dante się zbiesi to ona z chęcią ich zamknie. Dante jednak nie byłby sobą, gdyby nie wytknął, że Domino ma bardziej niestabilną osobowość. ;)
Czyli kolejny argument za tym, że Domino się do niczego nie nadaje. :P

59. Jeżeli The Wrecker to Kro, to gdzie jest Denis, który niby Dukowi miał pomagać naprawić Beasta? :D

Podsumowanie:
Dzisiaj krótkie, bo samo streszczenie jest długie, bardzo dużo też było zdjęć.
To był odcinek typowo Knight Riderowy ze złym prototypem jako potworem tygodnia. Dużo więcej w sumie do tego nie ma co dodawać.
Co mnie najbardziej irytowało to ciągle te bzdurne "on mnie skanuje/on mnie nie wykryje". Nie wystarczyło by zrobić dialogu, że „Kro jest zajęty próbowaniem zatrzymania Dantego, w którym jest Jantzen, więc jeżeli nie będziemy się zachowywać podejrzanie, to nie będzie zwracał na nas uwagi”. Wtedy bym miała podstawę żeby się nie czepiać. Tymczasem w kwestii skanowania/wykrywania sami sobie w stopę strzelali.
Nie ma też jednoznacznego potwierdzenia, że The Wrecker to Kro. Kilka rzeczy się zgadzało, ale inne już nie.
W czasie odcinka Beast kilkakrotnie wypominał Dukowi, o jakimś „wild U-turn”, które wykonał na Beatle Street podczas misji w Graceland. Beast wtedy też został uszkodzony i Denis pomagał go naprawiać. Nie przypominam jednak sobie by w przyszłych odcinkach coś takiego miało miejsce, więc to pewnie jedna z tych pozaodcinkowych sytuacji.
A i jeszcze trochę chronologii jest tutaj wspomniane.
Według historii TKR, Michael i KITT pracowali razem przez 5 lat, czyli 1982-1987.
Jantzen w Fundacji, w Oddziale Knight Rider pracował w latach 1990-94, a od 13 grudnia 1994 został osadzony w więzieniu.
TKR natomiast dzieje się w czasach dla serialu bieżących więc 1997-98.
Trudno mi osądzić ile mogło Fundacji zająć czasu zbudowanie 5 samochodów, wybranie 5 agentów, zrobienie tej ich „driver-car symbiosis” i wypuszczenie w teren.
I czemu Kro był wieziony na przeprogramowanie dopiero w 1997 roku?

O i jednak nie wyszło krótko. ;)

O i prawie bym zapomniała – na koniec parę bonusowych zdjęć Kro.

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.
Ostatnio zmieniony przez eNeR 08-12-2016, 12:09, w całości zmieniany 1 raz  

TS89 

Wysłany: 31-07-2016, 23:28 

Chyba najsłabszy w uniwersum KR odcinek o złym i zbuntowanym samochodzie. Oryginalna seria to klasyki, w KRTS może nie było fajerwerków, ale lepiej mi się oglądało. A tu... powtórka z rozrywki, do tego dosyć kiepsko zrobiona.

Moje uwagi:
- pilot Mike przypomina mi Simona Ammanna :D
- oj, co tam turbelencje pierwszego pilota. Pilot Mike tak się rzuca po kabinie, jakby nim pijany szatan miotał :D
- też nie dopatrzyłem znaczka TKR na KRO. Niedopatrzenie
- skoro za pierwszym razem pokonano KRO tym, że skończyło mu się paliwo... to jaki mądrala kazał znów mu nalać bak do pełna?! Bo przecież na coś musi jeździć... Oh wait, przecież go lepiej nie zabezpieczono, chociaż wyciągając chip pamięci...
- kto sadza skutego Jantzena za swoimi plecami? Żeby mógł zacząć dusić i demolować auto? Brawo Kyle!

Wyrasta to na cechę charakterystyczną tego serialu...

Fenix The Best napisał/a
6. Niech was nie zmyli nonszalancka poza Treka, tak jak zmyliła całą resztę TKR. To nie Trek, a jego hologram! A tymczasem chłopak siedzi w swojej kajucie i ogląda maraton Twilight Zone. Na końcu zdjęcie urządzenia do robienia hologramów.

Bardziej urzekło mnie nawiązanie do Gwiezdnych Wojen :)

Fenix The Best napisał/a
Bonus: Jak się przyjrzycie zdjęciu, to widać, że Erica może jednak nie ma głębszego dekoltu od Jenny, ale na pewno ma szerszy.

Szczerze, jako facet, nawet tego nie wychwyciłem :D

Fenix The Best napisał/a
18. Tak wygląda cela Jantzena. Nie mam jednak pojęcia co leży na tym stoliczku? Jakaś odznaka? I czemu siedzi w kompletnych ciemnościach

Żeby był mhrok, mhahahaha :D

Fenix The Best napisał/a
HSPV ma jakiś napęd rakietowy. Poza tym co to za skrót? Brzmi jak jakaś choroba przenoszona drogą płciową.

Mam to samo jak słyszę Sarsę.

Fenix The Best napisał/a
Przecież Kro już z nimi walczył, przecież ich widział, czemu nagle stracił możliwość wykrycia ich? W jakąś martwą strefę wjechali czy co?

Oj tam, oj tam. Czasem trzeba skrócić scenariusz :D A dziury będą, kto to dopatrzy...

Fenix The Best napisał/a
Nie wiem, czy mam Wam wynotowywać wszystkie odniesienia do popkultury, które pojawiają się w serialu?

Niewiele z jego plusów, warte podkreślenia...

Fenix The Best napisał/a
Zjedz Snickersa Marland, bo nie jesteś sobą.

Wkurza niczym Francuz z 01x02.

Fenix The Best napisał/a
Wszyscy widzieliśmy co zrobiłeś Marland, jesteś tak samo kopnięty jak te szalone duo, które zalałeś lawą.

XD XD XD XD

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 01-08-2016, 16:13 

TS89 napisał/a
- skoro za pierwszym razem pokonano KRO tym, że skończyło mu się paliwo... to jaki mądrala kazał znów mu nalać bak do pełna?! Bo przecież na coś musi jeździć... Oh wait, przecież go lepiej nie zabezpieczono, chociaż wyciągając chip pamięci...

Może na energie słoneczną jeździ? :D

Ale to tego samego rodzaju pytanie jak "czemu nie wymontowali z niego rakiet"? Miałam wrażenie, że miał ich nieskończoną ilość, poza tymi chyba dwoma ujęciami jak strzelał z lasera. :D

TS89 napisał/a
- kto sadza skutego Jantzena za swoimi plecami? Żeby mógł zacząć dusić i demolować auto? Brawo Kyle!

Bo jakby siedział z przodu to by na bank gmerał w radiu! A to nie Supernatural, że:

:D

TS89 napisał/a
Bardziej urzekło mnie nawiązanie do Gwiezdnych Wojen

No tak. :)

TS89 napisał/a
Żeby był mhrok, mhahahaha

Czyt tzw. Złok i mroo. :D

TS89 napisał/a
Wkurza niczym Francuz z 01x02.

Zaskakująco duże stężenie irytujących postaci jak na jeden serial. :D

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

TS89 

Wysłany: 01-08-2016, 18:34 

Fenix The Best napisał/a
Może na energie słoneczną jeździ?

Jak Stahursky. W sumie obaj to takie trochę...

Fenix The Best napisał/a
Bo jakby siedział z przodu to by na bank gmerał w radiu

I tak gmerał. Aż iskry poleciały!
A gdyby to był Supernatural, to Dean zamknął by go w bagażniku. Ewentualnie odciął głowę.

Fenix The Best napisał/a
Zaskakująco duże stężenie irytujących postaci jak na jeden serial.

Prawie jak oglądając dowolne wiadomości w naszej telewizji :D

kanima
Konto usunięte

Wysłany: 05-08-2016, 05:26 

Denerwujący odcinek jeśli chodzi o dialogi.

Odpowiedz do tematu